Prosím o radu ohľadom pleti a rastu prsníkov

micuska11
24. apr 2020

Tak milé mamičky. Chcela by som sa vás opýtať či funguje niečo na rast prsníkov.. a mám problém aj s pleťou stále mám nejaké tie vyrážky náhodou nejake rady alebo skúsenosti nemate? Ďakujem za každú radu. ( Blbé komenty prosím nechajte pre seba)

marion09
24. apr 2020

Veľa cibule papať a na noc ňou potriet cecky🤣

leuchtturm
24. apr 2020

prostriedky na rast prsnikov:
a) pribrat
b) spravit si dieta
c) dobry plasticky Chirurg

z coho mas vyrazky neviem. U mna sa objavuju vyrazky na tvari len vtedy, ked zjem v obchode kupovane sladkosti. Ked som bez sladkosti, vyrazky nemam.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ildiko36
25. apr 2020

Benedikt lekarsky podporuje spevnenie a rast prsnika a pri kojeni pomaha s tvorbou mlieka.Da sa kupit v lekarni

evkakozickova
25. apr 2020

@marion09 aj ja som toto počula že sa majú natierať cibuľou 🤣ale pochybujem že je to účinné

oli18
25. apr 2020

@evkakozickova Erika Judiniova vie recept, len ako to z nej dostat😉

ovaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
25. apr 2020

Cvicit moze pomoct zvacsit prsia tak o pol cisla, max o cislo.
(Jedna kamoska cvicila kvoli kilam, ale s potesenim konstatovala, ze vedlajsi ucinok “veslovania” je ten, ze si musi kupit nove podprsenky, lebo jej zacali byt vsetky, co ma, male. 🙂 )
No nie je to nastalo. Zacnes chudnut, prestanes cvicit, atd, a ziskany kusok objemu zmizne.

Tehotenstvo ucinkuje ako u koho.
U mna vobec. 🙂 A to mam viac deti.
U niektorej kamosky zabralo uzasne, prsia sa zvacsili, aj vacsie ostali, ale necakaj velke, pevne, pekne tvarovane prsia. Su len velke. Zas priroda nam ich nenadelila, aby sme ich mali na vystavku.
A zase mam aj take kamosky, ktore mali pred tehotenstvom vystavne, pekne tvarovane B-cka, za ktorym mlaskal nie jeden napadnik, pocas tehotenstva a kojenia mali uzasne velke D-cka, a teraz maju male netvarovane take pol B-cka az A-cka. A ver, ze hladali liek na to a jediny je operacia.
No kedze este planuju deti, tak to nema zmysel. Mozno potom.

Zvacsenie vdaka tabletkam v podstate nefunguje, mozno trochu a po ich dobrati ucinok rychlo opadne.
Navyse su zvycajne zalozene na hormonoch (alebo stimulacii produkcie hormonov v tebe) a to moze mat nepriaznive vedlajsie ucinky (napr. sa ti nasledne rozhadze cyklus a krvacas nepravidelne a necakane, alebo este viac zhorsi plet).

Pri prsiach plati, ze aj s malymi prsiami mozes urobit velke divadlo.
Staraj sa hlavne, aby si mala peknu postavu, lebo potom ti pristane rozne oblecenie. A nasledne mozes kuzlit s tym, ako budes vyzerat. Co oblecenim zdoraznis, co skryjes. Takze pohlady pritiahnes tak ci tak.

Na plet obmedz cukor, pi vela vody a bylinkovych cajov (napr. alchemilku - ma vplyv na vajecniky, a tym padom pomaha trochu upravovat aj hormony, ktorych nerovnovaha moze sposobovat vyrazky. Ale striedaj rozne caje, nepi dlhodobo iba jeden typ. To by ti mohlo skor uskodit.).
Ber v tabletkach zinok a vitamin B a C.
(Mne na vyrazky a aj nechty celkom pomohol aj Revitalon, ktory som povodne brala na vlasy po tehotenstve, lebo mi velmi padali. Je to jeho dalsi ucinok. Ale je to taky drahsi pripravok.)

A nepis veci ako: blbe komenty si nechajte.
Posobi to nesebaisto, ako by si nevedela podobne veci zvladnut, alebo to s prehladom damy ignorovat.
Proste, posobi to akoby mys zahnana do kuta pistala na kocura: neopovaz sa ma zozrat!
A je to take usmevne. 🙂

evica01
25. apr 2020

Zazracny liek na rast neexistuje.
Velmi pekne prsia robi cvicenie.
Alebo beh - precisti ti hlavu 👈🤪😁

0silvia0
25. apr 2020

@leuchtturm suhlasim len s bodom c.
su zeny, ktore do prs nepriberaju. A pestovat velku rit a brusisko kvoli milimetru na obvode sa neoplati😂
To dieta je tiez diskutabilne, mat dokola deti, to by bolo treba minimalne 10 kusov, az dovtedy, kym by mi bolo jedno ake mam prsia, lebo by som od tych starosti zosalela😁 a po detoch nie kazdej zostanu vacsie prsia, mne sa vratili do povodneho stavu

evkakozickova
25. apr 2020

@oli18 😂😂😂

deti95060810
25. apr 2020

neexistuje nič.... pomôže len plastika

karolinakr
25. apr 2020

@micuska11 rast prsnikov- to si raz jeden chalan zo mna robil srandu, že si ich mam potierať cibuĺou..
Na to su 2 spósoby- ideš na plasticku operáciu
2.spósob- tvoje male prsia sa ti páčía a si s nimi spokojná

Ja som asi jediný exemplar druhého bodu.Každy, koho som poznala mal alebo komplexy, alebo nespokojný, alebo potichučky mrmlal alebo šiel na plastiku
Alebo mi radili nosiť voĺné oblečenie
Tak to už vóbec nie, vačšinou som nosila obtiahnuté tričká hore nad pupok. Prinajhoršom si daj velku podprsenku nejaky košík D
Podla mňa, pripravok na samotny rast pŕs neexistuje
Alebo sa s nimi zmieriš, alebo dáš operovať

gabrielaaaa
26. apr 2020

@ildiko36 ani by som nepovedala 😂ja mám jeden veľký a druhý malý 😭nechcem sa vidieť keď dokojim 😭😭😭😔

kristi40270
26. apr 2020

Mne kozenky podrastu len keď priberiem celkovo teraz som tehu tak uvidím ako podrastu a na vyrážky to by som aj ja chcela vedieť lebo mam stým problem

ildiko36
26. apr 2020

@gabrielaaaa kojíš len z jedného prsnika?

gabrielaaaa
27. apr 2020

@ildiko36 práveže sa snažím z oby dvoch 😔

gabika0825
28. apr 2020

Určite si nekupuj žiadne prípravky ani tabletky ktoré by mali zväčšovať prsia je to blud, ja som spokojná ale kamarátka mala tento problém, malé prsia, kúpila si asi všetky tabletky, robila si masáže nejakými predraženými olejmi a krémamy a nič jej nepomohlo 😀 dala do toho stovky €... potom našetrila na plastiku a pomohlo až to. Čiže radšej šetri na to nevyhadzuj na takéto zázračne tabletky a krémy, ktoré vôbec nepomáhajú. Ale ak si ešte mladá pod 20 rokov tak sa nestresuj lebo ešte ti narastú možno. To rieš potom neskôr. A čo sa týka tej pleti tak určite sa treba očistiť zvnútra najprv keď ti nič nepomáha, zmena stravy, piť iba vodu žiadne sladkosti a vyprážané. A kvalitná kozmetika. La roche posay alebo Bioderma..