Priťahuje ma o dosť starší muž

rdx3000
12. dec 2021

Asi som sa pomiatla alebo mám len nedostatok sexu :D ja neviem, ale mám neskutočné sympatie k chlapovi ktorý by mi mohol byť otec. Je to asi zvrátené, ja viem. Nejsom ani vyložene že typ na starších, takých onakých... Najhoršie je že je ot brat otcovej priateľky. Môjho otca ročník. Cítim to rovnako aj od neho... Preboha. Len mi šibe z lockdownu že? Toto sa nemože nikdy stať... 🙈

nikpa
12. dec 2021

@rdx3000 niektorí muži aj v pokročilom veku vyzerajú dobre a dokonca lepšie ako keď bolo mladší. Neviem síce koľko má tento tvoj ,,straší,, lebo zase nie je 50 ročný ako 70 ročný chlap. No keď to obaja cítite rovnako a nikomu tým nebudete ubližovať, tak vek by som neriešila.

maximilie
12. dec 2021

@rdx3000 pokiaľ ste obaja slobodní ľudia, tak nevidím prekážku. Vek je len číslo. O aký vekový rozdiel ide?

rdx3000
autor
12. dec 2021

Ja 27, on 52 🙈 neviem si ani predstaviť čo by na to povedal moj otec.. veď medzi nimi je rok 🙉

rdx3000
autor
12. dec 2021
caroline_
12. dec 2021

@rdx3000 podľa mňa, ak ste obidvaja nezadaní tak prečo nie, ja mám 24 a teda pre mňa by to problém nebol :D

amelie22
12. dec 2021

@rdx3000 keď ťa to láka mozno to treba vyskúšať 🙂 možno po prvej káve si povieš že to nie je nič pre teba. A možno z toho niečo bude. Samozrejme, že perspektíva je tam menšia ako pri mladšom partnerovi, to aké neznamená, že to nemôžete skúsiť...
mala som viac takýchto vzťahov, len som bola vtedy mladšia a tým pádom aj tí muži mladší... Prvý takýto vzťah bol 15 rokov rozdiel a bol to otcimov kamarát. No nadšeny nebol, ale v podstate to nechal tak. Expresne rýchlo to krachlo... Druhý vzťah bol "vážnejší", trval rok. Ten muž bol o 20 rokov starší, a teda rovnako ako moji rodičia. Mala som 20, on 40. Rozumeli sme si, mali sme spoločne hobby, veľa mi to dalo, milenec bol úžasný ale úprimne obdivujem moju mamu ako to zvládla. Že nevyčítal a, nezakazovala, nechala má "nech si zažijem"... Skôr ako vek mi časom vadilo to, že on bol už rozvedený, a mal dieťa. takže na život už pozeral trošku z inej stránky... Bolo to veľmi cítiť že už rodinu raz mal, že je niekde inde. A tiez ako problém sa ukázalo že mal vlastne všetko kamarátov starých fotrov, ženatých, s deťmi pomaly v mojom veku takže sme nemali moc.kam chodiť, s kým sa stretávať... Teraz mám jedenásť ročný rozdiel a je to úplne v pohode, sme na rovnakej vlne. Ale ten vzťah s tým starším mužom bol krásny a rada na neho spomínam, ale som rada, že "som vyskúšala" a zistila som, že to je pre mňa už príliš veľký rozdiel.

rdx3000
autor
12. dec 2021

@caroline_ slobodná som iba ja, aj to asi len pol roka po 7 ročnom vzťahu... on síce má teraz krátko asi pol roka novú priateľku (rovesníčku) i keď nechce o nej veľmi rozprávať keď je u nás a cítiť napr. že máme veľa spoločného (obaja sme motorkári), je tam istá iskra v očiach, možno na veľa vecí rovnaký názor... náhodou a sa už teším až sa zase oteplí a prídem na motorke, pekne oblečená ajaaaaj a budem ho provokovať :D

nominativ
12. dec 2021

Pokiaľ by som nehľadala nič vážne, prečo nie. Inak by som si nechala zájsť chuť. V rodine mame veľký rozdiel, vlastne pekne manželstvo. Rozdiel 25 rokov. Asi je spokojná, lenže ja by som v 40tke nechcela riešiť tie problémy prichádzajúce s vekom v siedmom desaťročí života. Ochorieť môže aj mladý, áno, ale všetci viete, ako to myslím. 🙂

Samozrejme, to som ja, vôbec nechcem spochybňovať ich šťastie, možno by nemenila.

nikpa
12. dec 2021

@rdx3000 ale veď si ho nejdeš brat za muža, nerozmýšľaj už nad tým čo povie otec. Možno vám to ani nebude klapať 🤷 to nevieš kým neskusis. A keby ste si rozumeli, potom riešte čo povie rodina, aj keď to nie je priorita, hlavne vy musíte byť šťastní.

janinah
12. dec 2021

V tvojom veku som rozmýšľala inak.dospelejsie....

koniarova
12. dec 2021

@rdx3000 nešla by som do toho.

maximilie
12. dec 2021

@rdx3000 to je dosť veľký vekový rozdiel, ale o to by ani tak nešlo. No na chlapov v tom veku si treba dávať veľký pozor. V tomto veku si uz chcú užiť koľko sa ešte dá a česť výnimkám, ale počítaj s tým, že v tomto veku si chlapi uz nejak s vernosťou hlavu nelamu - ma priateľku a ver tomu ze pri prvej príležitosti by si to s tebou rozdal. Si pre neho nie len sexi mladé mäsko, ale chlapi s takým mladými úlovkom veľmi radi chvália....
Tiež treba rátať s tým, že sa s tebou pohra, ale keď spomenieš slovo rodina, dieťa....zrazu po ňom neostane ani stopa.
Nemusí to byť takto, môžte tvoriť šťastný pár dlhé roky. Okolie vôbec nerieš!!! Všetci si zvyknú. Toto nech ta trápi na poslednom mieste, kto si co povie. Moja mamka je stara škola, fanaticky nabozna, a zmierila sa s naším vekovým rozdielom 😅. Co iné jej ostávalo? 😀
Nevyskusas, nevieš.

lienkashoppingqueen
12. dec 2021

Ani ja by som do toho nesla, akoze nehnevajte sa tu zeny, ale vcitte sa do koze celej tej situacie, jeho otca priatelky brat, co na to otec ked to klapne, ked sa do seba zalubia? Druha vec, ak si nesadnu, cosi sa poserie, dotycna nebude mat dobry pocit na ziadnej rodinnej stretavke. No nechcela by som, radsej zbal ineho starsieho motorkara😂 uvidela by si kolki by mali iskry v ociach a slintali po mladom masku👍 Radsej si nechaj zajst chut. Taky 50- uz vie ako namotat mladu babu.
Len bud este sama, a on je zadany, tak co pokusas. Takeho by si chcela na co, co hadze iskry😂 ked je vo vztahu a myslis ze len na Teba?? Chacha.
Niekedy je lepsie nechat rozhodnut chladnu hlavu a kaslat na pocity, aj o tom je zivot mlada dama.

maximilie
12. dec 2021

@rdx3000 ale zas to provokovanie na motorke je trochu detinské, nemyslíš? Ak ti ide len o sex, nemusíš to vešať tvojmu okoliu na nos

ankare
12. dec 2021

@rdx3000 chod do toho, len tak zistíš,či by Vám to klapalo. Držím palce!

maminaludmila
13. dec 2021

Medzi mojimi rodičmi bol 20 ročný vekový rozdiel a žili spolu šťastne 40 rokov ako manželia. Srdcu nerozkazes.

bluka2
13. dec 2021

Vek nevidím ako prekážku, veď nemusí to byť hneď vážny vzťah. Ale brat otcovej priateľky - to by ma schladilo 😃 zdá sa mi to antisexy, aby si nejakí súrodenci našli za partnerov/milencov otca a dcéru

mabenn
13. dec 2021

@rdx3000 ja to vidim na kratky ulet...ale ved preco nie? Moze to byt obohacujuce...

h2
13. dec 2021

@maximilie Vek určite nie je len číslo.
@rdx3000 Je to priveľký vekový rozdiel. Navyše má priateľku a ešte je to aj brat priateľky Tvojho otca. Nechaj si zájsť chuť, určite nájdeš vhodného partnera aj vo svojej vekovej kategórii.

marika142
13. dec 2021

nemyslim, ze by to mal byt taky problem, co sa tyka veku, ved si zober kolko parov aj u nas znamejsich co maju taketo rozdiely a v pohode funguju 🙂

maximilie
13. dec 2021

@h2 stojím si za tým, že je. Tak ako chlap v 30tke môže byť zničený, životom znudený s rečami o tom, aký je už starý, tak môže byt 50tnik plný života, v perfektnej kondícii s chuťou založiť si novú rodinu. Moja spolužiačka zo SS mala v18r 65 rocneho otca a chodievali spolu behať, bicyklovat, na turistiku. Dnes má niečo po 80tke a minule sa smiala, že nechal frajerku kvôli inej. 😆
Veľa záleží od životného štýlu. Nesuhlasim, že vek by mal byť problém.

h2
13. dec 2021

@maximilie Nuž, ja si zase stojím za svojím názorom. Ak by ten 50-tnik, plný života, ktorého uvádzaš, ako príklad, s chuťou založiť si novú rodinu, hľadal partnerku, ktorá mu tie deti porodí, určite sa nebude obzerať po rovesníčke. Lebo vek. A to, že je niekto aktívny vo vysokom veku, je síce pekné, ale rovnako môže byť aktívny mladý človek. A kde budú obaja po 20, 30 rokoch? Ten, čo bol predtým mladý, môže byť stále aktívny, alebo aj nie. Ten starý už aktívny nebude určite, alebo bude mŕtvy.

evaplev
13. dec 2021

Mám kamarátku ktorá má za muža spolužiaka svojho otca. Sú spokojní a majú päť detí. Je to na tebe.❤️

rdx3000
autor
13. dec 2021

Haha, ste sa tu nejak rozohnili niektorí 🙉 veď ja si s ním nejdem zakladať rodinu. Je to len o vzájomnej príťažlivosti a tým to haslo. Išlo by možno o sex 🙈 no rešpektujem že má priateľku a nejsom rozbíjač vzťahov, celé je to len na ňom. Mne sa len páči to pokušenie, tá nazvem to chémia ktorá medzi nami je citeľná... Viem že dlhodobo by to zmysel nemalo. Ani by som nechcela do života partnera kvázi z rodiny (nerobilo by to dobrotu časom) a s takým vekovým rozdielom medzi nami.

tncka
13. dec 2021

@rdx3000 a co s tym ma otec? Preco by sa to mal dozvediet?

lienkashoppingqueen
13. dec 2021

cele je to len na nom, sorry ale tak sa trochu schlad a prerus nejako tu energiu, si predsa zena, ci nejaka chudera co sa tvari ze ona nic a pritom si uziva tu pritazlivost plnymi duskami. Ale ved ked sa Tebe bude niekedy nieco podobne diat za tvojim chrbtom, bodaj by si sa to tiez nedozvedela ako jeho chudera priatelka.

gabika0825
13. dec 2021

@rdx3000 Ja mám skúsenosť. Čo sa týka výzoru to nebol vôbec môj typ. Vtedy som mala 23 on 41, po sex stránke sme si veľmi sedeli a možno aj tým to bolo take aké to bolo + bol stará škola, čo mne veľmi vyhovovalo, vedeli sme sa dobre porozprávať o všetkom, no poviem narovinu, že keď sme išli niekam na verejnosť sa najesť alebo niekam na prechadzku do mesta, nebolo mi všetko jedno koho stretnem náhodou, ako to bude vyzerať. Preto som nerada niekam s ním chodila, ale keď sme boli sami tak som sa cítila ako v nebi. Veľmi sa mi páčila ta galantnosť, slušnosť a vedel ako sa k zene chovať, no ukončila som to ja, lebo on už na mňa veľmi tlačil so vzťahom, no ja som vedela že kvôli veku by to nešlo. Čiže keby to nebol niekto myslím mimo tvojho otca, že by ho nepoznal, tak určite by som to skúsila prečo nie. Vždy lepšie ako byt s 25 ročným debilkom ktorý nevie čo vlastne život je a ako sa má správať.

oli18
13. dec 2021

@janinah lebo si rozmýšľala hlavou😉

leskovael
13. dec 2021

Mne sa páčia práve starší muži, pre mna to nieje nijak hrozný vek... Niektorú muži v 50tke majú takú charizmu a super vyzerajú, že dovidenia... Celkovo je charizma na starších chlapoch pre mňa veľmi sexi.. Moji rovesníci (okolo 30tky) sú pre mňa chlapci, nie chlapi 🤷🏽‍♀️