Priateľ začal brať drogy a hrať automaty

10. mar 2021

Mám 19,priateľ 23 môj prvý vzťah sme spolu 2roky po pol roku začal brať drogy a hral automaty, prestal s tým zase začal bolo to tak trikrát všetko som mu prepacila teraz je možno pol roka čistý, ale moja dôvera je veľmi malá nechodí ani sám s kamošmi lebo mu neverím že by niečo neurobil a ja som cca od nového roku totálne so psychikou na dne keď nie sme spolu je mi smutno plačem mám depresie, možno je to aj tým že keď som u neho stále fajčím iqos a keď som doma 5dni tak vôbec nič, niekedy jak som doma a som taká smutná rozmýšľam že nemám v živote asi nič okrem rodičov neviem či sa mám s ním rozísť lebo hocikedy má uráža aká som piča aká som ja najhoršia pomôžte mi lebo ja u, fakt som niekedy v koncoch

pribinak
10. mar 2021

Ty si nejaká masochistka?

Nadáva ti a ty si s ním? V 19tixh? Utekaj preč od neho

viktoria1425
10. mar 2021

Tak jak to zle začalo to nebude mať ani iný priebeh..
Dievča utekaj preč od neho

11mirka22
10. mar 2021

Bože dievča... Mať tvoje roky, utekám od neho preč a neohliadam sa za seba... Môžeš mať všetko, čo len chceš... Naozaj chceš toto????

autor
10. mar 2021

@11mirka22 vidím na ňom zmenu, vidím že má ľúbi zmenil sa vraveli mi to aj jeho rodičia, o drogách a automatoch vedia aj oni lebo mal s tým problém v jeho 18stich (iba s drogami) ja ho tiež ľúbim jak sme spolu tak je všetko super sem tam mala hádka ale už keď nemá svoj deň alebo ja niečo urobím naschvál tak vie ponadavat potom sám od seba vie prísť a ospravedlnit sa že to povedal z nervy

0silvia0
10. mar 2021

Nie, v 19 tich nemusis mat na krku fetaka, fakt nie. Mozes mat super chalana, tak si rozmysli, co od zivota chces.

ledgerka
10. mar 2021

ja by som urcite nehrala na tu co ho zachrani a cely zivot ho bude drzat na kratko aby nahodol znova do toho nespadol. Ak si nechces dodrbat zivot tak ho nechaj tak a zi si svoj zivot.

dskjhfdlkdjhl
10. mar 2021

Vidis, ze Ta lubi, preto Ti nadava do pic. Moje nervy🙊

11mirka22
10. mar 2021

Pýtam sa znova.. Naozaj toto chceš? Žiť takto? Každý deň prežiť v očakávaní, čo ťa dnes čaká, či mu neprepne a nebude útočiť na teba? Či nezačne zas gemblit alebo fetovat? Lebo ty toto neovplyvnis, nemôžeš.... Pochop to...

pribinak
10. mar 2021

Ty vidíš že tá lubi ...... a zároveň ti kľudne povie že si pica

Zlatko toto sa navzájom vylucuje. Ak by tá ľúbil, nemohol by ti povedať že si pica

stary_ujco
10. mar 2021

Muslim, že dieťa by tomuto vzťahu dodalo novú šťavu... Len premýšľam ci bude lepšie žiť sami v podnájme alebo u jeho rodičov.

autor
10. mar 2021

@11mirka22 na automaty si dal zákaz nemôže hrať sa sa to zablokovať stačí poslať papier na ministerstvo financií, a drogy to už vidím že vôbec to vyhľadáva kontrolujem telefón messenger a všímam si aj správanie že nič neberie a teraz mal problémy s tlakom aj s telom takže tiež sa nechce zabiť

autor
10. mar 2021

@stary_ujco zatiaľ býva s rodičmi lebo sa presťahovali do domu a vzal s rodičmi dom na polovicu, lenže keď sa budeme chcieť časom presťahovať do vlastného (bytu ) tak my nebol problém to zrušiť, a ja teraz študujem 1rok na vs

bruneta880
10. mar 2021

Zobuď saaa, nepokaz si život.Feťák raz, ale abstinent na celý život, máš 19 rokov, naozaj chceš vyskúšať či do toho nepadne zase ak budete mať deti, a nedaj Bože ešte hypotéku 🙈 jedného krásneho dňa príde zase sfetovaný a vynadá ti do píč...nemusí sa to stať, no štatistika je veeeľmi malá.A potom sa budeš pozerať na svoje milované dieťa a trieskať si hlavu a sama si povieš, možno aj pred ním priznáš, že si ozaj piča, keď si si ho nechala na krku...
V mori je veľa rýb...nevravím, každý si šancu zaslúži...to je pravda, veľmi veľká a hlboká, no bude ti na riť, keď budeš mať celý život pos..ný.

leskovael
10. mar 2021

Tu si na fóre dospelých žien a väčšinou matiek ktoré maju už trošku iný pohľad na život, ako ty v 19tich. Žiadna ťa tu po pleci nepotlapka, ako bude všetko super a ako budete šťastní až do konca života. Takže iná "rada" ako taká, že tvoje roky sa dajú prežiť aj oveľa lepšie ako s 23 ročným momentálne strateným prípadom, jednoducho nieje.. Ale však to patrí k tomu, tieto prvé vážne vzťahy.. Jedna bola so slušným, druha so zlatou strednou cestou a tretia zas s takym ako ty.. Nikto tu za teba nič nevyrieši a nebudes ani prvá, ani posledná ktorá sa rozdíde s frajerom. V tvojom prípade si po čase len povieš že chvalabohu..

11mirka22
10. mar 2021

OK.. Tak ďalej kontroluj... Fb, mesinger, správanie... Premarni najkrajšie roky svojho života sledovaním a kontrolovanim svojho "priateľa", (uvodzovky preto, lebo priateľom pre teba bude len dovtedy, kým to bude jemu vyhovovať). Ešte raz sa prosím zamysli nad tým, že prečo si na nervy (depresie, plač).....

stary_ujco
10. mar 2021

Ďakujem za odpoveď. V kráse nepochopeneho je vlastne vysvetlené všetko. Prajem veľa šťastia a spoločne prežitých rokov plných lásky s vzájomného porozumenia....

dilino
10. mar 2021

Najprv som si myslela že je to nejaký vtip.Ale kedže zrejme neni tak sa ťa pýtam ideš si ničiť celý život odstup s kratšej cesty.Vieš si predsatviť s takým žiť vychovavať deti a deti budu pozerať na zdrogovaneho otca.Peniaze ti bude brať čo dáš deťom jesť.Drogovo zavysli v jedneho krásneho dňa vtrhnu kukláči vezmu ho a namoči aj teba do niečoho. A už rz bude veľmi neskoro.Mrzi ťa život že nemáš starosti jaj vlastne ty máš s tým frajerom.Bože drogovo zavysli a že prestal áno med okolo úst ti dobre natrel.Odkedy drogovo zavysli sám od seba bez liečenia prestane brať drogy.Ty vieš čo je to drogovo zavysli.To ked pride absťak a nemá tu dávku je ťa pre peniaze schopni aj zabiť.Nenič si život všetko máš pred sebou a ty chceš ozaj toto nebud hlúpa a ži a uživaj si život.A automaty no to neidem ani komentovať a polepši sa áno to určite.Ospravedlňuješ ho lebo stále dúfaš a veriš že sa zmeni ale nie nezmeni.Môj svokor takmer prehral celý majetok na automatoch. Automaty a drogy je najhoršie čo môže byť.Odid kým je čas aby si nebola tehotna a pisala a prosila o pomoc že ťa bije tyra vyhadzuje vás s domu s detmi v zime toto chceš pre deti aby takto žili pokaziť im detstvo.Nech ti napiše taka skúsenosť čo to zažila na vlastnej koži.U nás v rodine pribuzny pre drogy dostal vlastnu mamu do hrobu.Zomrela dostala infarkt čo sa ho toľko naprosila chodila za nim kradol jej peniaze bil ju a ona ho stale ospravedlňovala.Srdce ten žiaľ a smútok a roky okradania plaču leto zima v noci ho hľadala po uliciach sľuboval, bol 4 krát na liečeni aj gembler bol aj drogovo zavysli ale žiaľ neprestal je z neho úplna troska.Toto chceš pre tvoje deti.Ujdi ked je ešte čas aby už nebolo neskoro.Nádava ti že si p...a a ty čakáš zazrák no moja otvor si rozpravkovu knižku.Dakuj bohu že sa ukazal ešte teraz že je taký ak už by boli deti a nebudeš mať kam odisť tak čo vezme ti ich sociálka.Teraz si ešte mlada 19 ročna venuj sa zaľubam, a všetko čo ťa bavi a nie s takým si zabiť život.Ty máš pocit že ťa už nikdy nebude žiaden chlap chcieť to si sa fakt zblaznila.Najdi si normálného a nie take čudo.Hej teraz je k tebe dobrý dokedy pokiaľ mu nedrbne v bedni.Ty si tak o drogovo zavyslich čitala asi len v knižke alebo si vydela v TV.Vydela si v skutočnosti drogovy absťak ak nie bud rada aby si po jednom jeho takom ataku neprišla o život toto je realita skutočného života.Ked nebude mať peniaze na automaty a začne ťa pred detmi byť tak až vtedy popamätaš čo je to za človeka.Darmo mi ti tu budeme vypisovať ty vždy len to svoje je dobrý ospravedlnil sa mi áno a dokedy bude sekať dobrotu to je iba klam iluzia ty si ho takého idalizuješ lebo máš ružove okuliare a chovanie ako keby bol sám na Slovensku.Hoci si dospela vedia tvoji rodičia s kým si kto je ten tvoj priateľ zač.Rodičia tu tiež nebudu večné a kto ti pomôže ked bude najhoršie.Ja viem 19 rokov krásne všetko rúžové začiatok života tak si uživaj a nie s takým ktorý ti nič neda ale veľa zoberie.Ked nehraje automaty a neide na zaťah tak je nervozni.Určite si myslim že viac krát ťa obral aj o peniaze.Mladosť je krásna uživaj si a nerob si problémy . Polož si otázku prečo si s nim s nim nádava ti hraje automaty droguje a ty ho miluješ.Prebud sa a prestaň si namyšľať.Alebo ťa nedaj bože postrašuje že ked odideš rozijdeš sa s nim urobi ti peklo zo života.Nepoznám nikoho kto by chcel v takom vzťahu klamstav, drog a gemblesrstva ostavať dobrovoľne vo vzťahu.Alebo ozaj potrebuje ako sa povie tu pomyselnu poriadnu facku od života a kruto doplatiť. Vezmi svoju hrdosť ak ešte nejaku máš zbaľ veci a odid.Aby neprišlo dieťa a pokiaľ ty nebudeš vedieť čo prve robiť on bude bez roboty feťak, a gembler vyspavať doma doobeda potom sa zoberie a pôjde čau a pá pride o polnoci a zbije teba a deti s tým už budeš spokojna.Dievča zbytočne si nahovaraš s toho nebude nič len ked s nim chceš byť nemaj aspoň deti nekaz deťom detsvo.Aby si tu nepisalal za pár mesiacov mám s nim dieťa a som bez penazi a to malo čo mám tak ešte mi ukradne.Vyhadzuje ma na ulicu v zime v noci nech ti spadnu o ružové kuliare a ber to realne a nie rozpravkovo.Ak mu tak veriš tak načo ho kontroluješ ak tomu druhému neverim to nieje láska a gambler a feťak ťa tak oklame že bola by si prekvapena ked ťa chce oklamať oklame ťa aj tak.A láska je o dôvere tým že kontroluješ mu neveriš čo je to za láska.To nieje láska to si len namyšľaš.Vzťah je o láske, dôvere, porozumeni, toleranci a nie o tom že niekoho kontrolujem a nie hlavne priateľ zobud sa streľ si facku a zobud sa kým je čas.Ked ti je život viac ako frajer tak sa zbaľ a odid aby si nezaplakala už čoskoro a veľmi horko.A nakladaj zo svojim životom ako najlepšie vieš a nie si ho dať ako mlade dievča čo má začať žiť zničiť aby si neskončila ako troska na psychiatri.Držim ti veľmi palce ak si rozumna tak odideš.Načo to je dobre mu všetko kontrolovať to nieje láska ale iba zbytočne trápenie kúpil dom z rodičmi na plovicu otázne je že je že dokedy bude tak ako je teraz bude mať svoje zlé chvile bude robiť rodičom zo života peklo och rozum mi to neberie.Najprv doštuduj a potom rieš dalej život.Toto zavaňa skôr peklom ako dobrým životom.

tncka
10. mar 2021

No jasne,z lasky ti vravi ze si ....🤣🤦‍♀️spamataj sa a kopni ho do prdele kym nemas 2 deti,potom sa ti bude tazko balit🤣🤣

0silvia0
10. mar 2021

Co si sisi? Najprv s rozorvanym srdcom pises ako si psychicky pri nom zlozena a ako ta hocikedy uraza. Ked ti niekto napise, ze nezahadzuj sa s fetakom, zrazu ho obhajujes ako ta luuuuubi a zrazu uz len sem tam mala hadocka. Dievca, koho klames? Tetky na konovi? Nie, klames seba, ale ked ho luuuubis, neni o com, potrap sa s nim...

tncka
10. mar 2021

@0silvia0 tetky na konovi🤣🤣🤣👌

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka13
11. mar 2021

Utekaj rýchlo preč, ak nechceš celý život preplakať

jaskolka
11. mar 2021

V 19 toto riešiš? Kopni mu do zadku a adios."Lasku" si len nahováras, lebo ľúbiť je niečo iné, tam si nenadavaju do p** negembluju, ani neberu drogy. Keby mne toto moja dcéra povedala, (si ho veku, že kľudne mi môžeš byť dcéra) tak jej poviem, okamžite rozchod. Toto ti v živote netreba, ani ako blbú skúsenosť

jana_eyre_2
11. mar 2021

Super vzťah, sen každej ženy.. feťák čo gembluje a keď ma nervicky tak nadáva do "p*c" ale je úžasny, lebo sa SAM od seba ospravedlni keď ho to prejde.. a ty nemáš nič "LEN" rodičov..

Úprimne, ak toto bude zažívať raz moja dcera tak to len tak nerozdycham.. neviem čo čakáš, ale dobre to nebude.. ostan s ním a trp keď chces..

elizabeth88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bikarbona
11. mar 2021

V 19tich sa na baby lepia kadejaké stratené existencie a kradnú im roky života. Ja som chodila s blbcom a to ešte nebol tak stratený prípad a poviem ti, mohla som ten čas lepšie užiť. Taká voľnosť, spontánnosť, radosť ako v 19tich (v mladosti) už nepríde. Netráp sa kvôli takému. Treba po dobrých chalanoch pozerať. Lebo sa minú 😉

marcellka32
11. mar 2021

Ja vidím že ma ľúbi, ale keď je hádka povie mi ty p..., To si videla aj doma keď si vyrastala,že by otec tak mame povedal?? 🤦Ak áno tak priatelovo správanie je podľa teba ok, ale ver, že tak to nemá byť

macekovam
11. mar 2021

Chod od neho... Ty mu nestojí za to.. Prečo by mal on tebe štát za to... Deti nemáte. Beeeez

fiafia
11. mar 2021

Ani sa mi nechce čítať komenty. Mladá baba bez záväzkov si bude ničiť život s takýmto..... Nevravím,ludia sa menia ak chcú ale načo prežiť život v neistote, podozrievani, stresoch a ešte je aj neuctivy k tebe. Chlapi boli a budú. Hľadaj takého ktorý ti bude oporou a bude si ťa vážiť.

petruska19
11. mar 2021

Po prvé: ak Ťa naozaj ľúbi, nenadával by Ti do.piiiiip.
Po druhé: to chces celý život sledovať messenger? A jeho? Či náhodou nezačal s drogami, alebo gamblerstvom?
Ak aj papier z ministerstva má,neznamená, že sa to nedá, keďže gemblovat môže aj naďalej....Neuveríš, ale nájdu si také cestičky o akých sa Ti ani nesnívalo.
Musíš sa mať "veľmi rada", keď toto všetko toleruješ a si to ochotná znášať. Máš iba 19r. To si chces zničiť život? Kvôli komu? čomu?