Partner sa neteší, že čakáme dievčatko

4. júl 2020

Ahojte, par dni dozadu sme sa dozvedeli pohlavie dietata a cakam dievcatko. No partner kazdemu hovori ze bohuzial dievcatko. Taky vyraz tvare a sklamnie som snad u neho este nevidela😓. Hrozne sa pre to trapim ako mnou aj babatkom pohrda, ako si ma nevazi, ma uplne ine priority ako buducu rodinu. Vsetko to zacalo tehotenstvom. Sprava sa ku mne zle...Vidi len seba a svoje potreby, moj nazor nie je podstatny vobec. Neviem ako dalej. Viem keby od neho teraz odidem tak ma to znici lebo ho stale lubim.😔

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
4. júl 2020

Prepáč, ale to že tebou pohŕda a neváži si ťa si zistila až teraz? Načo si si s takým chlapom robila dieťa?

sweetlife001
4. júl 2020

Tak s ním ostan a čakaj kým ťa zničí aj tak a aj vaše dieťa. 👍
Akože ok, ja som veľmi chcela dievča, a keby sa mi narodil chlapec bolo by mi to strašne ľúto a tiež by som bola sklamaná, ale asi by som si to poriesila v sebe a nerozprávala pred druhými, že bohuzial, a pod. sám zo seba robí debila, ale tam toho bude u vás asi viac, než len to že budete mať dievča.
A nie nestane sa po pôrode zázrak a nezmení sa. Keď tebou pohŕda, neváži atď , to začalo už skôr než pred tou informáciou o pohlaví.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
4. júl 2020

K tomu, že sa to začalo tehotenstvom len toľko, nikto sa nezmení zo dňa na deň.....pretvarovať sa určitú dobu môže, ale asi potom nie ste dlho spolu.....

eliska13
4. júl 2020

Bohužiaľ dievčatko....je to otrasne v dnešnej dobe, keď majú ľudia také problémy otehotnieť a donodit zdravé dieťa.Keby ho stálo niekoľke IVF tisice eur, tak by pochopil.A práve muži lipnu a zbožňujú svoje dievčatka čo mám v okolí dievky všetky sú strašne nalepené na otcoch.Strasne by ma tým urazil a veľmi by som mu prehovorila do duse

kiki68
4. júl 2020

Vsak mu povedz ze on to zmrvil, jeho spermia urcuje pohlavie, Takze bohuzial nevie robit chlapcov 🤷‍♀️ Fakt kus debila...

joysi
4. júl 2020

@perdulka7 taky sa asi iba "vyskytol" 😁

lenka2710
4. júl 2020

Ze bohužiaľ 🤦‍♀️🤦‍♀️ môj skákal skoro 2 metre, keď sme čakali prvé babo a narodilo sa dievčatko, ktoré ako keby mu z oka vypadlo 🥰 nedá na ňu dopustiť a keď mu niekto povie, ako sa na neho podoba, tak sa skoro od hrdosti vznáša 😂
A v dnesnej dobe, keď je problém otehotnieť, donosit a porodiť zdravé dieťa je skoro zázrak! Nechápem niektorých chlapov, že niesu vďační za zdravé dieťa, či je to chlapec alebo dievča! V mojom okoli je toľko párov, čo majú problém otehotnieť alebo kamošky co potratili 😭
A ak tebou pohŕda, ja by som sa na neho vykaslala, myslíš, že potom sa zmení?? Neverím tomu! A práve teraz by sa mal k tebe správať ako ku kráľovnej, keď nosíš jeho dieťa!
Bože ďakujem za svojho chlapa

juhseverzapad
4. júl 2020

A nerobíš z komára somára vplyvom hormónov?

janeninka
4. júl 2020

Ako sa prejavuje jeho pohrdanie tebou?

karolinakr
4. júl 2020

Moja mama plakala do vankúša v pórodnici, ked jej doniesli dievčatko a potom mi ešte par rokov vzychala prečo nie som chlapec.Najkrajšiu lichótku mi dala v 18ke ked si povzdychla:" Chcela som mať chlapca a narodilo sa mi dievča 3x horšie ako chlapec..."
Ja sa na tom smejem, ale nech si chlap dava pozor, čo si želá, lebo sa mu to splní

prasiatko30
4. júl 2020

Mi to pripada jak vytiahnute zo stredoveku - ad1 ak ma co i len priemerne vzdelanie a dosiel do 7 zakladnej skoly by si mal byt vedomy ze jedinnym vinnikom toho ze jeho dieta je dievcatko je on - pokial nevie ani takuto zakladnu informaciu tak je fakt zaostaly a to si uz mala vidiet skor ako si ostala tehotna 🤷‍♀️

0kristina0
4. júl 2020

Odchod od neho ta znici? Tak s nim zostan, prizeraj sa na to ako bude svojou dcerou opovrhovat, este len to ta bude nicit.

gagik
4. júl 2020

Naco si robis dieta s niekym, ked to vyzera,ze spolu nevydrzite ani do porodu? Ci ked si si s nim robila dieta si myslela,ze budete spolu na vecne casy? Nechapem uz tymto prispevkom ,ked si zeny spravia s akoze "priatelom" deti v lepsom pripade s nim vydrzia rok-dva a potom to iste s dalsim a takto dokolecka

danielahamar
4. júl 2020

Toto cele sa mi akosi nezdá a páčia sa mi novodobe partnerstva, kt. problém neriešia, ale utekajú, však chod, zbal sa a povedz mu, že ti bude posielať mesačne výživné. Ak tebou pohŕda, bolo to aj predtym, len si si to nevšimla, skôr ty si čakala, že on ta bude nosiť na rukách, lebo je to dievča a si sklamaná viac ako on. Fakt to nie je jedno, čo to bude? Ale je....

domafi
4. júl 2020

Ahoj, ja len toľko,pohlavie dieťatka je 100 percentne až po pôrode....ak pohŕda tebou ako ženou teraz,bude po pôrode pohŕdať dvoma ženami ( ak sa narodí dievčatko). Ja by som si s ním sadla a porozprávala sa a povedala mu,že ti to ubližuje a nerozumieš,prečo sa tak správa. Otázne je,koľko má rokov, či bábätko vôbec chcel,ako sa oň ako muž správa k svojím rodičom a k svojej mame,aký majú jeho rodičia vzťah s ním... muža nesmierne ovplyvňuje práve otec... ako reagovali jeho rodičia, keď sa dozvedeli,že čakáte bábätko? Ich reakcia to môže mnohému napovedať...

janickacrazy
4. júl 2020

Tak možno to nebude až také zlé, si tehotná, lomcujú s tebou hormony. Moj otec tiež chcel veľmi syna a má 2 dcéry, tiež bol možno trochu sklamaný, ked som sa narodila, ale veľmi nás ľúbi a vždy sa nám veľa so sestrou venoval. Ja som zase chcela dievčatko a mám 3 synov a tiež som bola sklamaná, ked mi na sone povedali, že zase chlapec, no hej priznávam sa bez mučenia, ale veľmi rýchlo ma to prešlo. Počkaj aspon do porodu a uvidíš, ako bude potom.

jaaaaaaaa
4. júl 2020

Ver mi ze každý chlap chce syna. A potom sa delia na tých, čo tvrdia ze im to je jedno, ďalej na tých čo tvrdia ze chcú dievčatko ale tajne sa modlia za chlapca, ti co tvrdia manželke že im je to jedno aby sa nestresovala ale okoliu hovoria pravdu a potom sú muži co jasne a tvrdo povedia ze dúfajú v chlapca. A možno pár co chce fakt dievčatko, ale to je minimum. U nás sa hovorí "hlavne aby to bol zdravý chlapec"

zuzik8778
4. júl 2020

aj môj chcel chlapca...a keď sa na ultrazvuku dozvedel, že to bude dievčatko, tak úplne sklamane povedal: ďalšie dievča do rodiny.....po krátkej dobe sa z neho stal ex....a moja dcéra ani netuší, aký kretén je jej fotrík...

macekovam
4. júl 2020

Je dobré vedieť ze.. O pohlaví bábätká rozhodol on... Iba on.

jaaaaaaaa
4. júl 2020

@macekovam to je samozrejme hlúposť. Spermie nie sú chlapčenské a dievčenské. Baby keď o tom nič neviete radšej ticho, potom sa nám všetkým smeju a opravnene

andyh20
5. júl 2020

@jaaaaaaaa no tak nám to teda vysvetlí ako ke to s tými spermiami. Samozrejme že sú chlapcenske a dievčenské.vyzera,že ty si tá,ktorá o tom nič nevie.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. júl 2020

@lenka2710 Ani nam sa nedarilo ,az po roku a 3 mesiacoch som zostala tehotna. Nevazi si nic debilko. Ale uz o tom vedia rodicia a asi sa aj pojdem stahovat.

lentilkaxxx
5. júl 2020

Keď mu takto drbe, nemôže ti byť napríklad nejakou diagnózou v rodine? Zažila som chlapa, ktorý chcel mať len syna. Tajil, že dievča by zdedilo jeho relatívne dobre utajovanú chorobu a vlieklo by sa to geneticky ďalej.
Ale aj tak je to správanie hodné odstrihnutia týh gulí, odkiaľ tie spermie vyleteli

macekovam
5. júl 2020

@jaaaaaaaa no ja mam vajíčko.. A to je nositeľom chromozomu... A partner má spermiu a ta je tiež nositeľ nejakého chromozomu... Tak bud spojením vznikne XX alebo XY.. Nie?? Ja môj chromozomu vo vajíčku nezmením.. To je isté.. Ale spermie podľa toho ktorá bude najrýchlejšia rozhodnú svojim chromozómov ci to bude v konečnom dôsledku dievča alebo chlapec....

mrkvicka060
5. júl 2020

@macekovam osobne si myslim, ze otehotnenie je daleko zlozitejsi proces ako to, aka spermia dorazi do ciela ako prva, ci nesuca X alebo Y. Predpokladam, ze zenske vajicko ma tiez iste mechanizmy, na zaklade ktorych pusta tu ktoru spermiu "dovnutra", takze nesuhlasim, ze muz vylucne rozhoduje o pohlavi dietata. Ale to je vedlajsie v tejto teme 🙂

macekovam
5. júl 2020

@mrkvicka060 no tak oplodnit vajíčko môže len zdravá spermia... Co sa už potom deje neriešime ale spojením vznikne bud xx alebo XY... A to je základ pre vývin pohlavia...