Nastal deň, keď sa viac neozval

modrarybka
25. apr 2014

Zazili ste uz niekto takyto rozchod? boli sme spolu nieco vyse roka, myslela som ze sme spokojni obaja aj ked nejake problemy boli ale...takto to skoncit? bez vysvetlenia, bez odpevede? uz su to 2 tyzdne co ani nenapisal ☹

lalinko2010
25. apr 2014

@modrarybka ahoj, chlap, ten nerieši, len ženy riešia. Hold nestála si ani za slovko - je koniec! to je realita! ja vedieť vrátiť čas, tak to ticho by som tiež riešila tichom, ale bola som sprostá a tak som aj dopadla!
Buď rada, príde lepší! 😉

mimi3706
25. apr 2014

a koľko má rokov??? je to nezrelé takého správanie...

mimla
25. apr 2014

Áno zažila som. Mali sme 16 rokov. Ale po mesiaci poslal aspon list.

stano4000
25. apr 2014

ako chlap ti mozem povedat ze to nie je bezne spravanie sa... mozno sa takto spravaju chuji ale v mojom okoli su chlapi normalni

modrarybka
autor
25. apr 2014

@mimi3706 ma 36... stale cakam kedy pipne sms s nejakym vysvetlenim a stale nic ☹

marse
25. apr 2014

@modrarybka zazila, nasiel si inu, a tak sa potichu vyparil... a dnes som tomu rada.. casom preboli, a uvidis ze to bolo na nieco dobre

mysicka36
25. apr 2014

Aj ja som zažila v 18-tich po dvoch mesiacoch randenia 🙂 no stáva sa.

lalinko2010
25. apr 2014

@modrarybka toto mám doma! žiaľ, vedieť to skôr, alebo keby ma osvietilo pred 4 rokmi, tak mi je sveta žiť!!!!!!!
Kašli naňho! nečakaj sms, nečakaj nič, buď rada, zbavila si sa debila!

lalinko2010
25. apr 2014

@modrarybka a ak čakáš sms, vysvetlenie, tak napíš ty ale buď rada že si sa zbavila toho dotyčného!

ematko29
25. apr 2014

ja neviem,ale čo ak sa mu niečo stalo,ak sa len tak vyparil aspon by som si zistila,že je v poriadku a vykašlala by som sa nanho,neriešila.ked on nemá záujem,je zbytočné tto riešiť .

modrarybka
autor
25. apr 2014

uz som mu pisala ale neodpovedal...mi to nepride celkom normalne, ja by som sa s clovekom takto rozist nedokazala...

lalinko2010
25. apr 2014

@modrarybka ty nie si on, on to takto rieši. preňho to skončilo a tým pádom aj pre tebe, časom zabudneš a budeš tomu veľmi rada! užívaj si život!
otázočka - koľko máš ty rokov?

froschka
25. apr 2014

@modrarybka mozno ho predpadla tlupa pocernych alebo ho nalozili do kyseliny, vyhlas patranie po nezvestnej osobe

modrarybka
autor
25. apr 2014

@lalinko2010 Ďakujem 🙂 mam 26...ale teraz mi tak trochu dochadza ze ja som bola vzdy ta iniciativna, on mozno ani nechcel...

kiki68
25. apr 2014

srab, takeho nechat a nelutovat,ze sa viac neozval. Pokial ho nepreslo auto,ci neuniesli na nahradne suciastky,tak asi neni za cim lutovat 😉
myslim,ze by som cez nejaky zdroj ( kamarati, rodina) zistila,ci je zivy a ked bude zivy, zdravy,tak sa viac nestaraj.

jahodka8
25. apr 2014

@modrarybka asi mu ten rozchod príde dosť zaťažko, ked ti nič nepovie, nevysvetlí. Možno aj urobil nejakú chybu o ktorej sa ti hanbí povedať a mrzí ho to. So mnou sa raz jeden rozišiel preto, že mal finančné problémy a že je to lepšie pre mňa. Asi aj bolo, aspoň ma nevtiahol do toho, ale dosť som ho ľúbila a bola som z toho veľmi smutná.

hradnapani
25. apr 2014

@modrarybka ano, zazila. Nie sice po roku, ale po par tyzdnoch. Posledny den, kedy sme sa videli vobec nenasvedcoval tomu, ze by sa z jeho strany nieco dialo. Odvtedy sa uz nikdy neozval, nereagoval ani na sms (som si myslela, ze sa mu nieco stalo). Proste zbabelec... Prebolelo... Ale som aj rada, lebo som nasla ovela lepsieho potom 😎

rora
25. apr 2014

hlavne mu nevypisuj, nedoprosuj sa mu... bud ty tá, co bude otvarat sampanské! 😉 inak, zazila som to, ale to som mala nejakych 18-19r, sice "vztah" to bol pár týzdnovy, no zrazu jak keby sa po nom zem zlahla... jasne ze si nasiel inú. Niektorí nevedia jednat s ludmi férovo a jak taki hajzli sa radsej zatajujú.... Vsak som ich potom aj stretavala a kukal jak puk ze ja som vpohode a nevyplakavam niekde... aj sa vypytoval ze jak sa mam a blbiny.... neviem co si chlapi myslia ze zene skonci zivot ked ju nechaju??? 😀 😀 Hore hlavu, vsetko prebolí a aspon budes o nieco silnejsia nabuduce.

lalinko2010
25. apr 2014

@modrarybka Máš 26 rokov, život pred sebou...
Ja som tiež takúto situáciu zažila, nie raz, že proste vypol, ale ja sprostá som furt dobiedzala, až sa zlomil chlapec ale ak ti mám pravdu napísať, tak mať tento rozum v tom čase, tak si zmením číslo a jeho vymažem! hold neurobila som to.....

cammeronka
25. apr 2014

naši kamoši boli spolu 10 rokov, obaja okolo 30tky z jednej malej obce, a on sa zrazu zo dňa deň neozval, ani telefon nezodvihol a bol koniec :/ o pol roka mal svadbu s inou a cakali aj mimi (zamiesene až po rozchode), taki sú chlapi, nemaju moc odvahu vysvetlovat do oči..a bol to úplne normálny chalan, žiadny xuj ani podobne bezkrké alebo prelietave typy...

nanulik
25. apr 2014

je to škoda ked vzťah nedopadne dobre, ale na druhu stranu ak sa takto zachoval niečo to o nom svedčí.... a ako hovorievala moja babička "Pro jedno kvítí slunce nesvítí"

lienka.7
25. apr 2014

@modrarybka
ahoj, ja som nezazila uplne toto iste, ale tiez podobny pripad.....
po cca. 3 mesiacoch a tiez zo dna na den.
bolo to tusim v piatok podvecer sme este boli spolu, vsetko normalne, dokonca sme sa dohadovali, ze v sobotu pôjdeme aj spolu s ostatnými do mesta tusim na vianocne trhy a v sobotu rano, cca. o 4.00 (cize o cca. 6 hodin) mi dosla smska, ze je mu to strasne luto, ale ze sa k sebe nehodime ZNAMENIAMI 😀 😀 😀 😀 😀
akurát sme sa este stretli, lebo som chcela vediet teda ten "ozajstny" dovod - ma inu, uz ma nechce a pod....ale nic som z neho nedostala. a dalej som nepatrala, nezistovala..... nech sa ma dobre 😀 😀 😀 😀

stefka33
25. apr 2014

To je špecialita mužov takéto rozchody. Zažila som to tiež a nie raz. Žiaden rozhovor nič, len sa odmlčali. A ja krava som sa dva týždne trápila, že čo sa deje, kým mi to došlo. Nájdi si iného a ukáž mu že ťa to netrápi. Len prosim ťa nerev doma pol roka do vankúša. Urob tak ako to robia muži: klin sa klinom vybíja. 😠

modrarybka
autor
25. apr 2014

@stefka33 tohoto su schopni fakt asi len muzi...

akrim1311
25. apr 2014

takže nevyzrelý chlap,ktorý nedokáže ani na rovinu povedať,že pre neho tento vzťah nemá budúcnosť.Jedine sa otriasť a ísť ďalej.

mima4
25. apr 2014

@modrarybka muz, ktory sa takto zachoval, nestoji za nic... to nie je clovek do partnerstva, manzelstva, rodiny a nielen to...to nie je ani clovek do kamaratstva... Takto sa predsa veci neriesia...toto je spravanie zduteho 5 rocneho dietata... nie dospeleho muza.

Takze tes sa, ze uz vies, ze je pako 😉 a ber to ako dobru spravu pre seba a pre svoj zivot. Ty si zasluzis nieco OVELA, ovela lepsie 🙂

kaktusik007
25. apr 2014

@modrarybka neries.... akceptuj rozhodnutie a zariad sa podla seba.

billam
25. apr 2014

@modrarybka sú dve možnosti...1.spoznala si jeho charakter...2.nieco sa mu stalo

kykka
25. apr 2014

@modrarybka Zmier sa s tym, ze ta uz nechce. Uz ho nikdy viac necakaj, ani jeho sms ti uz nikdy nepridu. Mozno ma skryte psychiatricke problemy, o ktorych ty nevies, pretoze normalny clovek by sa tak nezachoval a my, ked sa do niekoho zalubime, tak mame tendenciu ho vidiet cez ruzove okuliare. Zober si mobil, vymaz si jeho telefonne cislo a urob za nim bodku. Bude ta to boliet iba prvy tyzden, potom to prejde a ty znovu nadobudnes svoju zensku hrdost a uroven. Lebo takto cakat za chlapom, ktory ta odkopol nie je nic moc. A ked sa nahodou naozaj k tebe este vrati, tak by som mu zatvorila dvere pred nosom, aby som mu ukazala, ze niesom ziadna handra. Ak by ma naozaj velmi chcel, tak by musel sakra na tom tazko zapracovat. Ale na 99% on za tebou nepride... Mimochodom, si si ista, ze nemal cely ten cas zenu a deti, alebo iny vztah?...

anenka79
25. apr 2014

@modrarybka zazila, tiez po roku, plany na vikend a zrazu ho nebolo. Zablokovany skype, ziadna odpoved, az teda po par dnoch a mojej upenlivej prosbe ci je v poriadku mi napisal, ze mi dakuje a ze zacina novy zivot!!
Mile.
Vyplakala som sa z toho a zivot ide dalej. Nic ine ti ani neostava. Nechce jeden, bude chciet druhy 🙂