Muž je klamár

11. apr 2024

Ahojte, nakoľko ma tu veľa dievčat pozná, nechcem budiť pozornosť, že máme doma nejaké problémy... Môj manžel, teda ak sa to dá tak nazvať má stále klame... Sú to úplne hlúposti... Asi sa nad nimi zasmejete, že sú podstatnejšie veci... Takto som to brala aj ja... Ale už je tomu nejaký ten rok, čo muža neustále pristihujem pri klamstve... Začnem asi tak, že som mama 3 deti, 9,6,1. Muž si stále vymazava správy zo všetkými aj somnou. Históriu má nonstop prázdnu, nepoužíva žiadne sociálne siete okrem WhatsApp.. keď potrebujem si niečo preposlať vždy je všetko prázdne. Vyhovára sa, že to robí aby mu telefón nemrzol... Pár krát som tam našla konverzácie s bratom a kamarátmi. Ale aj tie zmizli... Keď sa rozprávame o niečom, strašne tvrdí, že nikde nič nehovorí, že mu môžem dôverovať a prídu jeho rodičia a jeho otec na mňa všetko vysype... Úplne klamstvá.. neznáša svoju švagrinú vždy sa snažím aby ju rešpektoval a ona mi potom zavolá ako spolu v práci s mojím mužom super pokecali... Ja neviem povedzte mi sú to hlúposti? Alebo si to len na namýšľam, že by to takto vo vzťahu veru nemalo byť... Už mám pocit, že ma má za úplne blázna a blbca... A len sa na mne zábava.

doriiis
11. apr 2024

Patologický klamar

elviku11
11. apr 2024

To, že neznáša švagrinú predsa neznamená, že s ňou nemôže kecať, nie?
A čo sú tie iné klamstvá? Nepochopila som nejak z toho

elviku11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora0308
11. apr 2024

No jedna vec je ista, ze svojmu muzovi jednoznacne nedoverujes, co je dost velky problem. Na druhej strane ti to neulahcuje ani tvoj manzel, ktory si svoje spravanie pravdepodobne ani neuvedomuje...mam rovnaku mamu a tej uz nic doverne radsej nehovorim. 🫤

hugger
11. apr 2024

Ako súvisí mazanie histórie s klamstvom?

Z toho čo si napísala mi skôr vychádza že si extrémne nedôverčivá a podozrievavá ale nič tam nevidím o klamstvách tvojho manžela.

autor
11. apr 2024

@elviku11 ako píšem sú to úplne maličkosti... Totálne hlúposti. Ale keď to má človek na dennom poriadku. Nie som žiadna stíhačka, len som chcela mať pekný a úprimný život... Napríklad syn už nevydržal a musel mi povedať, že keď šli autom tak sa viezli 170-tkou, že sa bál aj mu to hovoril, ale že mu muž povedal, že ak mi to povie tak s ním skončí... Neviem asi je vo mne chýba teda. Ja nedokážem nič tajiť. Ja aj keď mám prekvapenie, tak to nedokážem utajiť.

luccija
11. apr 2024

Mne sa nezdá nič divné .Aj môj všetko vymazava neznáša plny mobil sprav, fotiek.To, že tvoj svokor všetko vie asi tvoj muž nepovažuje za top secret tajné veci, že ich nemôže povedať.A švagriná. .no tak spolu robia tak sa porozprávaju a vieš, že ženy preháňajú🙂ktovie čo tvoja švagriná považuje za super zase môj muž, keď niekoho nemá rád tak to dá dosť pocítiť a ani sa nesnaží aspoň zo slušnosti pretvarovat.Cakala som klamstvá úplne iného typu

hugger
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. apr 2024

@hugger zistila som, že berie steroidy, čo ja absolútne neuznávam. Veľa cvičí. Povedala som mu, že nech stým prestane. Smial sa mi a hovoril, že to má na boľavú nohu. A keď som mu povedala, že ak stým neprestane, že to poviem jeho rodičom. Prišiel za mnou na 5cm a povedal mi, že ak to spravím mám sa popiiiiiciiiii, že ešte uvidím čoho je schopný. Tak som to radšej nechala tak..

autor
11. apr 2024

@luccija keď nie je pri nej, tak na ňu neskutočné nadáva. A keď je pri ňom a som tam aj ja, tak sa robí, že je vzduch.. a potom počujem toto. Tak ja neviem asi som divná ja

verikat
11. apr 2024

Ahoj,,to mi je veľmi povedomé tieto malé kvázi klamstva ..vieš ja som si vždy namyslala že sa mi niečo iba zdá ale môj šiesty zmysel má nikdy nesklamal a vždy som na to klamstvo prišla ,určite niesom sama kdo takto poodhaloval klamstva svojej polovičky ,či už malé alebo väčšie ...nezatváraj nad tým oči ale ostan pokojná a najprv sa zistí ako to naozaj je ...každá pravda raz vyjde najavo a ono naozaj keď si počkáš tak sa dočkal.ver mi ja to tak robím stále a vždy na niečo prídem čírou náhodou alebo sa niekdo priečne.a niesi blázon ,,,blázon je ten kdo si myslí že ťa oklame .drž sa a neboj takých chlapov je kopec takže niesi v tom sama

hugger
11. apr 2024

Stlále nevidím klamstvo ale možno si len neuviedla správne priklady.

Čo vidím z jeho strany je agresivne a nezodpovedné správanie sa, vyhrážanie sa, zastrašovanie, vulgárne vyjadrovanie.

Z tvojej strany vidím podozrievavosť, nedôverčivosť a nedospelosť (poviem rodičom)

Súhlasím s tebou že vo vzťahu by to takto nemalo byť.

pribinak
11. apr 2024

S kretenom ktorý 170tkou s decko mu povie že sa boji a on nič by som byt nechcela

Keď ide sám tak nech ide aj 250, sle aby nerešpektoval že decko sa boji? Tak by videl kto z nás bude mat po pi.i

crazy_cat_lady
11. apr 2024

mimo toho, ze ti manzel klame, by mi skor blikala kontrolka pri jeho prejavoch agresivity.. vyhrazat sa ti, ze sa mas ppci a ze uvidis, coho je schopny? ako si zareagovala v tejto situacii?

autor
11. apr 2024

@crazy_cat_lady no povedala som mu nech to skúsi. Že hneď volám jeho mame, čo som vtedy mohla... Vtedy som sa ozaj bála, pretože nikdy v živote mi niečo také a úplne s kľudným hlasom nepovedal... Pred inými sa tvári ako najlepší manžel a otec.

autor
11. apr 2024

@pribinak no skoro ma porazilo, keď som to zistila... V jeho prospech učí syna klamať.. chvála Bohu, že je syn po mne a nevydržal to

metoyou4
11. apr 2024

Tú agresiu mu môžu spôsobovať aj tie steroidy,cítim s tebou a ani u mňa by to všetko nebolo v poriadku.

zuzana76
11. apr 2024

mna skor zaraza ta skryta agresivita, toho by som sa bala

pribinak
11. apr 2024

To je síce veľmi pekne, že ti to syn povedal, ale tu je otázka: čo ty s tým ideš robiť?
Pre mna by toto bolo ďaleko za hranicou

Fajn že neberie ohľad na seba, ale na dieťa, ktoré mu povie, že sa boji? 🚩🚩🚩🚩🚩

ahhola
11. apr 2024

16.16.,16.20.,16.22.,....postupne to rozbalujes, jeho psychohry...
Chudatko male, vsak sa mohol s prepacenim posrat, ked to tatko vypalil🚘 na 170 km a on nemohol nic, este sa mu sprosto vyhrazal...
Mozu to robit aj tie a.steroidy💤a mozno sa len odkopal po rokoch... Neviem ti poradit, uz je prepnuty, nedopadne to dobre, zda sa mi az nebezpecny... (lisnut sa na 5cm k tebe a mas po pici... 🤕.... urcite ho bonznut rodicom, bratovi, ale zaprisahat ich, nech drzia huby a riesia akoze oni na to prisli👽

autor
11. apr 2024

@verikat presne úplne blbosti. Vidím z fľaše v chladničke odpité, on nepije. Iba výnimočne 2-3krat do roka. Neriešim nechám to tak.. idem umývať sklo v obývačke a vidím 2 kalíšky špinavé. Tak sa ho teda spýtam, že kto tu bol. Nikto presviedča ma. Že si robím závery, že som chorá a paranoická. Tak vezmem tie kalíšky a položím ich pred neho. Nech sa páči pozri sa. Očervenie a vypadne z neho... Jaaaj kamarát som ti nepovedal. No a ver mu 😔

autor
11. apr 2024

Bože ja som taká rada, že som nabrala odvahu to tu napísať, že ma vie niekto pochopiť, že to naozaj nie je iba v mojej hlave..

fauko
11. apr 2024

Vola sa to gaslighting...to co robi. Manipulator jak z priucky o manipulatoroch.

zuzana76
11. apr 2024

presne ako fauko pise, je to gaslighting, nastuduj si nieco o tom

katkaseiner
11. apr 2024

ako dlho sa ti toto deje? Este 2-3x to clovek prehliadne, ale teda keby toto som mala doma tak bud zbalim jeho, alebo zdrham ja

autor
11. apr 2024

@katkaseiner je to tak 5 rokov. Odkedy som schudla a lepšie vyzerám... Vyhrozil sa mi tento rok. Kamarátky nemám, som taká domáca žena. Baví ma chodiť do prírody na prechádzky. Nedôverujem ľuďom. Keď mi niekto niečo povie neverím mu. Radšej sa vyhýbam kontaktu s ľuďmi. Vyrozprávam sa v prírode poplačem si a poviem si sú tu deti.

pribinak
11. apr 2024

Sú tu deti…..ak nie kvôli sebe tak sa spamataj kvôli ním. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

autor
11. apr 2024

@pribinak ľahko sa také niečo povie, keď si to človek neokúsi na vlastnej koži. Deti ho majú radi aj syn, napriek tomu, že sa mu asi pred mesiacom v aute vyhrozil. Ked sa zamestnám bude všetko jednoduchšie. Nemám kam ísť rodičia bývajú so sestrou majú tam ďalšie 3 deti. Asi to budem musieť pretrpieť neodporovať mu nech si myslí, že má pravdu a keď sa zamestnám bude to ľahšie.

katkaseiner
11. apr 2024

myslis ze deti budu stastne len zato ze budete spolu? necítia to ako sa citis? nevedia o tom co sa deje doma? Mozno by si bola prekvapená kolko o tebe a otcovi vedia

pribinak
11. apr 2024

Ty di myslíš že tie deti sú hluché a slepé?