Manžel je chorobný klamár a neverník

popokatepetl1994
1. júl 2023

Dobrý večer. Asi mám potrebu sem napísat. Som zúfalá. Manžela som spoznala pred dvomi rokmi.Mame spolu 5 mesačné bábätko. Podala som žiadosť o rozvod. Pracovali sme v jednej firme. Momentálne som na materskej a on tam pracuje ďalej.Byvali sme v podnájme a chceli začať riešiť hypotéku. Nedalo sa ,lebo nevie robiť s peniazmi a bral nejakú pôžičku pre svoju partnerku pred 5 rokmi , lebo mu vyčítala ,že nemá peniaze. Ale....
Po roku som zistila ,že si vypisuje s nejakou mladou ženou - si sexi a podobne - keď som ho konfrontovala , naziapal ešte na mňa ,že mu kontrolujem telefón. Rozišla som sa s ním . Prosil ,vrátila som sa naspäť. Čakala som ,že sa to stalo raz a zmení sa. Chceli sme bábätko a vzali sa. ZPostupne som zisťovala ,že chodí na rôzne zoznamky,sex zoznamky a pod. Už sme ale boli manželia a mali bábätko. Neustále sme sa hádali.Vrieskal.Neustale mi klamal v maličkostiach. chcel byť hocikde len nie pri rodine. Podozrieval mňa ,že ho podvadzam ,že potrebujem asi inam ísť ako vravím. Nadával mi do husi a padnutých na hlavu ,stetiek a píc. Odišla som aj s názvom k svojej mame. Robila som všetko preto , aby som zachránila rodinu , ale teraz vidím ,že sa to nedá. On sa tváril ,že mu to je jedno , potom ,že mám počkať s rozvodom - ,že ostaneme takto od seba mesiac a potom sa uvidí. Videla som ,že sa neplánuje zmeniť a kamarátovi navravel ,že ide chlastat a kurvy riešil. Podala som žiadosť o rozvod. Oznámila mu to. Myslí si ,že to nie je z mojej hlavy a stále hľadá chybu inde ako v sebe. Radšej ako si mal bábo zobrať sa išiel ozrat. Všetko to viem od jeho "kamaráta" ktorý mi pomáha a zisťuje rovno od neho. Dnes som sa ale dozvedela ,že si našiel nejakú starú rasplu a už sa s ňou mota.
Ešte nie je ani návrh spisany a už ? Čakala som to , ale nemyslela som ,že to tak zaboli. Na čo sa ženil a robil si bábätko ,keď vedel aký je. Bude ho to niekedy mrzieť vôbec ? Že prišiel o rodinu? Že to bábätko nebude mať komplet rodinu. ? Je to herec to som už zistila , vo všetkom som bola na vine ja. Po firme si navymyslal ,že ja sa kurvím a keď som ho poslala na psychiatrii ,že nech sa dá liečiť ( lebo bol agresívny ) ,že odídeme , tak tam bol nakydal všetko na mňa a v práci povedal ,že so mnou bol na psychiatrii ,že mi preplo. Je to bývalý alkoholik a gembler.
Nepíšte prosím ,že som bola hlúpa , to už dávno viem . Snažila som sa v ňom vidieť to dobre. Len ma zaujíma na čo taký človek vytvára rodinu a či ho to bude niekedy mrzieť tak , ako mňa dnes. 😭Ďakujem.

sheila121
1. júl 2023

@popokatepetl1994 takýto človek by nemal rodinu, keby ženy boli múdre a nedávali takýmto magorom druhé šance a nemysleli si, že kvôli nim sa chlap zmení. Žiaľ, tvoja chyba, už vtedy po roku si sa na to mala vyprdnut.

ckocka
1. júl 2023

"Len ma zaujíma na čo taký človek vytvára rodinu a či ho to bude niekedy mrzieť tak , ako mňa dnes." To je to čo ťa teraz najviac trápi?

katarinka89
1. júl 2023

@sheila121 akoby to viestta písala....trefne si to napísala

pribinak
1. júl 2023

Rozvod je to najlepšie čo mizes pre seba a dieťa urobiť

Buď rada že ešte nemusíš splácať jeho dlhy, liečiť si pohlavne choroby a riešiť tehotenstva sexy slečien

Nuž nech je príbeh tvojej hlúposti a naivity ponaučenim pre ostatne

januska12323
1. júl 2023

Pre toto ľudia vymysleli chodenie. Netreba hneď deti robiť a brať sa keď ho ani nepoznáš. Alkoholik, gembler, záletnik ďakujem pekne takého otca to dieťa nepotrebuje.
Podaj žiadosť o rozvod, výživné a keď bude treba aj trestné oznámenie za ohováranie.

simona20201309
1. júl 2023

@popokatepetl1994 takým ľuďom sa zvykne všetko vrátiť aj s urokmi, len si nemyslím, že si to niekedy uvedomí a pripusti, že to má za trest. Skôr sa bude ľutovať a nikdy si neprizná chybu.
Je mi to ľúto, musí to byť pre teba veľmi ťažké, ale určite to zvládneš.
Môj exsvokor podvádzal zenu celý život. Opustil ženu, na deti kvôli,,kamaratkam" nemal veľa času až teraz na starobu si spomenul, že ma deti a vnúčatá a nechce zomrieť sám. Bohužiaľ, nejak nikto k nemu nemá vzťah a je totálne opustený a sam. Deti mu ani nedvihaju mobil, aj cez vianoce je sám. Možno je to smutné, ale asi ma co si zaslúžil.

popokatepetl1994
autor
1. júl 2023

@sheila121 toto mi vôbec nepomôže , keďže sa stalo a to čo sa stalo sa už nezmeni

popokatepetl1994
autor
1. júl 2023

@ckocka áno trápi ma to , maličký je ešte malý , zatiaľ si to nepamätá , ale chcela by som aby mal normálnu rodinu - aby sa stal nejaký zazrak

vanilkovazmrzka
1. júl 2023

Nebude ho to mrziet. Na to by musel mat nejake city, a on je cisty sebec a to sa nezmeni. Chcel mat podla mna len pokoj, domaci servis od manzelky, a poistit si to detmi, takze preto si ta vzal. Spravila si spravne rozhodnutie, ze ho opustis. Dietatku by viac skodilo mat doma taky skazeny vzor, nez neuplna rodina. Urcite si este dost mlada, najdes si noveho muza, aj ked to s dietatkom mozno bude trosku tazsie.

popokatepetl1994
autor
1. júl 2023

@pribinak každí sa musí poučiť na vlastných chybách. V živote to tak funguje.Zial.

ckocka
1. júl 2023

@popokatepetl1994 Ako tvojmu maličkému pomože vedieť či bude jeho tatu o dvadsať rokov niečo mrzieť alebo nebude?

popokatepetl1994
autor
1. júl 2023

@vanilkovazmrzka ďakujem , tá jedna veta stačila na to ,že som si uvedomila ,že máš pravdu. Lepšia jedna mamá, ktorá miluje a výchova ako zlý vzor ako sa nemá maly správať v zivote

maranta_leuconeura
1. júl 2023

No stihli ste toho za dva roky dost ti poviem... Chces komplet rodinu pre dieta, no to chapem, ale prosim ta ak to fakt chces, otca mu najdi ineho, lebo tento plnohodnotnym zrejme nikdy nebude. Neboj sa, muzi vedia lubit aj nebiologicke deti

olimuc
1. júl 2023

Zazraky jedine po navsteve Lourdes do 3 dni - buduceho partnera si preklwpni skor a ak boli problemy v minulosti budu na 95% aj v buducnosti. Je na case sa zobudit a zacat si zariadovat zivot vo vlastnej rezii. Ten chlap nema rozum, ani Charakter ani peniaze (skor porozhadzuje aj co nema) a co ma? Vsak nebol jediny na svete… malicky si ho nebude pamatat a skor ako Ti nejaku pliagu donesie domov sa ho treba zbavit. S tymto kompletnu rodinu mat nikdy nebudes … iba dlhy, nervy a ako bonus nejaku chorobu …

adamko2000
1. júl 2023

Zmiznúť od neho hneď... áno aj napriek tomu že sa bojíš čo bude, ako to zvládneš atď.. človek je veľa krát omnoho schopnejší než si myslí

nataly420
1. júl 2023

@ckocka ty čo tu riešiš ? Chytáš ju za slovíčka .. tvoja hlúpa reakcia jej ako pomoze ? Jasne že sa zamýšľa nad tým či raz dostane rozum a bude ho to mrzieť .. je to úplne prirodzene 🙂

ckocka
1. júl 2023

@nataly420 Ja s nimi nežijem, ničoho iného než jej slovíčok sa chytať nemožem.

lvulik
2. júl 2023

A ty máš ešte nejaké ďalšie, 8 ročné dieťa?
@popokatepetl1994

hipuska
2. júl 2023

No, len by som sa bála do akých sra...iek tá stiahol. Ten bude mať aj exekúcie aj rôzne dlžoby pravdepodobne s ktorými pôjdete na 1/2

marianarem
2. júl 2023

@popokatepetl1994 Ja budem reagovat na toto:
Na čo sa ženil a robil si bábätko ,keď vedel aký je.
No podla mna nevedel a nevie. Jeho spravanie je patologicke, ma pravdepodobne nejaku poruchu osobnosti a taki ludia sami seba nevidia realne, upravuju si realitu, vytesnuju to, co, s cim si nevedia poradit a ostatne si upravuju podla svojich predstav. V jeho ociach si takmer urcite ta problemova vo vasom vztahu ty.
Treba odist, normalnu rodinu este mozes mat, ale s niekym inym.

popokatepetl1994
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara07
2. júl 2023

jednoducho sú muži čo im proste jedna baba nestačí, hladajú nové zážitky , chcú to mat iné vždy , rodinu majú na zázemie klud, s tým že si vybehnu si užiť , potrebujú si dokazať že sú "muži"
nie je to o tom že by vás mal menej rád je to o tom že on sa proste nezmení vždy to tak bude či budeš nebudeš robiť scény , vysvetlovat, rozhodla si sa že to nebudeš tolerovat a začneš iný novy život bez neho
a k tej starej rašpli zrejme vie niečo lepšie ako ty ked k nej behá , jasné že to hádže na teba pretože spoločnost netoleruje akykolvek vztah mladšieho a staršej , naopak je to normálne už
na tvojom mieste by som prestala riešit po okoli praci vaše sukromie prospeje to hlavne tebe , načo priadavat klepy
nenarobíš nič, on sa nezmení nijak , za chyby sa platí , nemala si sa vracať ,nerieši ,začni novy život

popokatepetl1994
autor
2. júl 2023

Nemá exekúcie , práveže nám jeho rodičia previedli na jeho účet 20000€ aby bolo na hypotéku - ale myslite ,že ak má psychickú poruchu nejakú bude sa to dať využiť nejako na súde aby nemal malého ? Dieťa ho nezaujíma a robí naschvál - ale v minulosti ho už zobudil keď vrieskal v noci a zobral ho k jeho máme iba v deke neobleceneho keď sa so mnou pohádal

sara07
2. júl 2023

@popokatepetl1994 nie sme v amerike, nemá psychicku poruchu žiadnu
prečo by mal mať malého ?
ty s ním ešte stále žiješ v jednej domácnosti ?
skus bez hysterie sa proste dohodnut

popokatepetl1994
autor
2. júl 2023

Nežijeme, snažila som sa s ním dohodnúť keď chce malickeho, ale všetko keď nie je po jeho neprijíma. Chcel by ho na týždeň ,čo sa mne zdá veľa.

popokatepetl1994
autor
2. júl 2023

Proste si dokazuje ego skrz malého čo u mňa neprichádza do úvahy.

popokatepetl1994
autor
2. júl 2023

Isto má niečo , keď si vymýšľa bludy čo by normálnu zdravú hlavu ani len nenapadli a jeho ego je vyššie ako zdravie malého

pet888
2. júl 2023

@popokatepetl1994 nebude ho to nikdy mrziet,prenho budes ty ta,co si znicila rodinu.
Pre teba je teraz dolezite,aby si zacala riesit seba,preco si si robila po tom vsetkom s nim dieta a brali ste sa a pracovat na tom,aby sa ti podobne veci v buducnosti nezopakovali.Svoju energiu venuj len sebe a dietatu a rob vsetko preto,aby ste dalsi zivot prezili lepsie.Rozhodne nedavaj svoju energiu uvaham nanho,voci nemu ries len jeho povinnosti voci dietatu a bodka.

danica2711
2. júl 2023

@popokatepetl1994 a to väčšie dieťa máš kde?

daniela2202
2. júl 2023

@popokatepetl1994 preč, rýchlo preč