Mám ísť do vzťahu?

24. nov 2021

Ahojte kočky potrebujem niekoho názor na vec a prosím neukameňujte ma tu 😂 pracujem v jednej väčšej firme na trošku vyššej pozícií takmer tri roky no a pred pol rokom som si "tak trochu "začala s jedným kolegom. Je rozvedený trochu starší odomňa a dohodli sme sa že si spolu budeme iba užívať ak viete čo myslím keďže obaja sme nechceli vzťah. Lenže minule bol u mňa a tak sme sa rozprávali a nejako sme došli k téme vzťah a on povedal že by to somnou rad skúsil aj vážne. Akože aj ja s ním si to už viem predstaviť, rozumieme si dobre a už to nie je iba o sexe ako na začiatku. V práci tiež nie sme spolu takže toto by problém nebol. Iba neviem či to skúsiť mám strach že by sa pokazilo aj to čo máme teraz keby vzťah nevyšiel 😏

haley7897
24. nov 2021

No pozri už len odmietnutím sa dynamika vášho vzťahu tak ako tak naruší a váš vzťah sa prirodzene zmení... Možno budete chvíľu predstierať, že nie, ale definitívne to niekam speje. Buď ku koncu alebo o lvl vyššie.

autor
24. nov 2021

@haley7897 Hm to je pravda takto som sa na to nepozrela ešte... ďakujem ti za radu 🙂

mima1991
20. jan 2022

ako to dopadlo? 🙂

autor
20. jan 2022

@mima1991 sme spolu a je nám spolu super 🥰🥰 som rada že sme do toho išli 🥰