Keď sa hromadia problémy

12. okt 2023

Ahojte, zienky. Zaujimalo by ma, ako sa vas dotykaju nejake tazsie situacie a co proti nim robite. Lebo ja ked vyriesim jeden problem, tak sa za par dni objavi novy a nikdy nie je klud. Vzdy sa to odrazi na mojom zdravi, takze sa snazim robit si radost malickostami. Podelite sa o svoje skusenosti?

jennky13
12. okt 2023

Ja dôverujem Bohu, ze to spolu zvladneme . Doteraz sme to vzdy zvladli 🙂

bubalea
12. okt 2023

Som toho nazoru, ze nam je nadelene len tolko, kolko toho realne dokazeme aj zvladnut 🙂 Vsetko sa deje pre nieco a vsetko je tak ako ma byt.

martul
12. okt 2023

ja sa napríklad modlím modlitby a potom len tak prosím pannu Máriu o pomoc, mne to pomáha.
Ak nie si veriaca tak asi si nájsť nejaký koníček, kde sa sa vyventilovať alebo prepnúť mozog na iné myšlienky.

ivangeline
12. okt 2023

Problemy si vies aj hladat. Co pali najviac...to riesim. Su dni...ked je pokoj a nuda.. To si uzivam a robim zozmam co v buducnosti treba riesit. XD

simca06022011
12. okt 2023

Riesim zaradom, co neviem vyriesit, vypustam z hlavy. Tiez mavame obdobia, ze jeden by si z toho hodil :DD A otazne je co to je PROBLEM. PRoblem je nieco nezvycajne, zle, co sa iste nestava denno denne a stale, ostatne je proste zivot :DDD furt daco... ja si pisem, aby som nic nezabudla, snazim sa dopredu vsetko robit a bum, stane sa nieco z coho je pruser... nic nenarobis :DD nepustam sa do veci, ktore neviem doriesit alebo by mi zabrali viac casu ako realne mam. Tym sa myslim, vyhnem vacsine problemov.. bohuzial moja polovicka sa tymto neriadi, tak mi priraba starosti.. :DDD

kattrin5
12. okt 2023

Ja mam tolko toho ze na problemy nieje cas😬 zamestnaj sa niecim, aktivity, rob pre seba nieco( sauna, vlasy, nechty) a yoga, tiez mi pomaha vypnut!

vilma7
12. okt 2023

Čo konkrétne vnímaš ako problém?

amelie2017
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nifnea
14. okt 2023

Nic..musim zit dalej..ine mi zial neostava..ano este by som mohla spachat samovrazdu ale mam dve male deti..tak zijem zo dna na den a dufam ze po burke vyjde slnko. Aj ked ja tych problemov mam az az..neviem ale velke mas problemy ci mas deti alebo co..ale ak mas zdrave deti nic nie je problem.a este zdravie matky..je dolezite