Dieťa vraj nie je jeho

ponik8
28. apr 2023

Baby stalo sa vám také ze vám chlap viackrát povedal ze dieťa nieje jeho? Ze sa na neho nepodobá, že nieje jeho, že sa nepodobá ani na mňa atd a takéto reči a keď sa kvôli tomu pohadame tak vždy ze to len zo srandy hovorí ze co to beriem vážne ze som urážliva. Nikdy som ho nepodviedla ani nič podobné, na žiarlivosť tiež dôvod nemal a už viackrát začal túto tému a vždy to skončí ze ved to je len sranda a ja som urážliva. Vás by sa to nedotklo? Je to normálne takto srandovat?

colsami
28. apr 2023

Ak je to naozaj zo srandy, vramci vtipu myslene ako "no toto nemoze byt moje deco, to sme nikto v rodine take vlasy nemali / ja som taky hyperaktivny nebol / ja som tolko neplakal" tak nebud vztahovacna 😐
A ak mate nejaky problem vo vztahu/v rodine a je to myslene vazne vramci serioznych diskusii, nuz tak to je problem.

pribinak
28. apr 2023

Toto okolo srandy ani nešlo! Toto keby mi povedal muž a otec dieťaťa, tak to by bolo na rozvod či rozchod.

V podstate ti povedal že si curva.
Urazil nielen teba ale aj dieťa. Ani jeden z Vás si toto nezaslúži

mikadooo
28. apr 2023

@ponik8 diskusia. "Malý nie je môj". "Nie?" "Nie, veď sa na mňa vôbec nepodobá." "Ok. Tak asi nie je tvoj." Koniec diskusie. Načo sa s ním hádať... Škoda energie, ja razím teóriu - kto chce kam, pomôžme mu tam 😉. Ešte by evtl. mohla diskusia pokračovať. "Čo? Takže si s niekým niečo mala?" "Čo sa mňa pýtaš, ty to vieš asi lepšie 🤷". A nezabudni poriadne prehrávať očami a lá "faaaaakt si hrooooozne vtipnýýýýýýýý".

mikadooo
28. apr 2023

@mikadooo prevracať

ponik8
autor
28. apr 2023

@colsami dosť sa na mňa podobal a mamina mi hovorí ze už má niečo z neho ze už sa začína podobať aj na neho. A ja som mu to na prechádzke povedala ze mamina mi dnes hovorila ze už sa začína na teba viac podobať a on ze no nepodobá sa na neho ze keby zistil ze není jeho tak otvorí dvere a môžme ísť.. Keď sa prestanem s ním baviť po týchto slovách tak zas som urážliva ze nechápem srandu atď, tak ja neviem ci som divná a ozaj je to v pohode alebo co si o tom myslieť

colsami
28. apr 2023

@ponik8 tak toto uz si nepisala, a nie, to nie je v pohode ked ti uz otvara dvere ako nejakej k... 😉

akiana
28. apr 2023

@ponik8 Ze sa nepodoba ani na teba, no to je dobre, tak potom vam asi len vymenili babatka v porodnici 😁 tak to je jednoduche - dajte spravit test otcovstva a potom toho debila kopni do zadku, lebo sa evidentne chce vyvliect z dietata.

doriiis
28. apr 2023

Jaaaaj🤣....toto keby na mňa skúšal niekto,tak by dostával také odpovede,že by ho prešla chuť nie že srandovat ale asi aj existovať.Moja čierna sarkastická duša by si prišla na svoje

simona20201309
28. apr 2023

@ponik8 keby sa moje dieťa nepodobalo ani na mňa ani na manžela, nebolo by mi to jedno.
Je to vôbec možné?
My máme doma naše kopie

ponik8
autor
28. apr 2023

@simona20201309 to tvrdí on ze sa nepodobá na nikoho, ja tam vidím úplne seba ale začína sa už trošku meniť ešte nemá ani pol roka

majka99999
28. apr 2023

@simona20201309 mozno ked ma dieta par mesiacov, tak sa nejako podobat nemusi. Kym nie je inej rasy, tak uplne v pohode. Ak ma trebars 3 mesiace...

simona20201309
28. apr 2023

Jeden rodinný známy celý život vykrikoval že syn nie je jeho. Vždy keď sa opil tak to vykrikoval aj na rodinných oslavách. Ako dieťa som to nechápala a dnes s odstupom času viem, že v živote sa dejú rôzne veci a nemanželskych deti je viac ako si myslíme. Naozaj nemal z otca ani mäkké F
Netvrdím ze je to váš prípad, ale ved musí mať niečo aj z ich strany. Nemáte jeho fotky z detstva? Možno je po prarodicoch

jaond19
28. apr 2023

@ponik8 to je asi len nejaky priatel, nie manzel,ze? Tymito recami by mi nemusel ani zo srandy dvere otvárat, uz by boli otvorené... zhadzuje teba aj vlastne dieta, aby co? Sa nejak citil viac chlap alebo ako? Na srande sa maju bavit vsetci, inak su to len blbé posmešky na ukor druheho... testy otcovstva existujú, tak mu nabuduce povedz ak ma gule nech si to da spravit, alebo ta tupymi recami uz viac neotravuje....

simona20201309
28. apr 2023

@ponik8 tak keď v ňom vidis seba a syn má len pop roka tak to musí byť naozaj velmi neprijemne. Naozaj s tým neprestane aj keď mu dáš najavo ze ta to zranuje?

ponik8
autor
28. apr 2023

@jaond19 dnes som na tom trvala nech si to dá spraviť lebo mňa takéto srandy nebavia, vôbec mi to vtipne nepríde.. Ale vraj nedá lebo je to drahé 🤦‍♀️

gejb
28. apr 2023

@ponik8 keď je to drahé tak nech drzi hubu a krok. Ani mne to nepríde vtipne.

jaond19
28. apr 2023

@ponik8 nuz tak potom ho pri takychto reciach odpinkávat, ze pravdu nikdy nezistí, lebo na to nemá....

simona20201309
28. apr 2023

@ponik8 súdi podľa seba?

dusankomoj
28. apr 2023

@ponik8 kúp mu test k narodeninám,keď je somár!

maryetta
28. apr 2023

Ano. Kamoska mala takeho psychopata. Dceru priam tyral. Lebo ze sa nepodoba na neho-bola cela kopia mamy.
My sa zase niekedy doberame-vychovame ako bybol nas. Kedze z 3deti sa iba najmensi podoba na muza. Najstarsi na mojho brata.
A dcerka ani netusim. Kedze geny nemaju len po nas ale aj po nasich predkoch.
Moj brat napr je cely dedo-ktoreho sme ani nepoznali.

denisah6
28. apr 2023

Pozri toto je super jednoduché. Daj urobiť DNA testy a nabudúce keď to zadrie, tak mu ich vycap pred nos. Stavím sa, že už o tom nikdy necekne 🙂

mane01
28. apr 2023

@ponik8 to je aky idiot! Moj muz ma syna z predchadzajuceho vzahu a ten maly vyzera ako cudzi, ani farba vlasov, oci, pokozky… nic nicove… a čo? Ved je cela mama, za to ho ma odvrhnut alebo co? Mna by taketo reči urazili… to so srandou nic nema… je to uražka! Dala by som mu to vyžrat, ze by prestal s takymi chobotinami nadobro…

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
28. apr 2023

@ponik8 toto teda sranda nie je. S takymito vecami sa nezartuje,tiez by ma to nastvalo v takom kontexte ako to on podava

mamkalentedkova
28. apr 2023

Určite to nie je vtipné ..tiež by sa mi taký druh humoru nepáčil .Moja najmladšia sa zas ale že vôbec nepodobá na mňa ,tak si robím skôr srandu ja ,že teda neviem ,či som pri tom vôbec bola 😁...ale to je nie o celkom iné .Také recicky od otca dieťaťa by sa má tiež určite dotkli

kitycat
28. apr 2023

@ponik8 este z uvodneho prispevku to vyznieva ako on srandista a ty nevies pohotovo reagovat na jeho forik. Ale to s tymi otvorenymi dverami?
Dievca, to si s nim otehotnela neplanovane ci preco si s takym degesom?

Chcelo by to mu razne povedat, ze to prestava byt sramda a ci jeho kecy nie su len zamienka na rozchod.

Co ho mas co uistovat, ze sa na neho zacina podobat????! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ponik8
autor
28. apr 2023

@mamkalentedkova vieš čo keby to ešte povedal štýlom ze bože ved nič zo mňa nemá, akoby ani môj nebol... Alebo proste tak nejako ako sa to zvykne hovoriť nepoviem pol slova. Ale vety typu,, ved ja to zistím na koho sa podobá a potom otvorím dvere a môžete ísť,, na tomto sa mam smiať? Ja neverím ze toto môže byť pre niekoho vtipné

anetka34
28. apr 2023

@ponik8 Mne sa nezdá byť úplne v poriadku, že s takým človekom si ešte v jednom byte.. Máš kam ísť? Prečo si pri ňom? Veď Ťa to musí urážať, hlavne to, že "otvorí dvere" by ma strašne nasralo. Už by ma viac nevidel. To Ti vyhovuje s takýmto človekom ďalej žiť? Ja by som to veru nedokázala.

tykat
28. apr 2023

@ponik8 na to by som mu povedala, ze este raz toto povie tak zoberies decko a odides aj ked je maly jeho, lebo toto spravanie je cez ciaru. A dostane akurat tak vymer na alimenty, a potom bude mat realny dovod dat urobit DNA testy.

maranta_leuconeura
28. apr 2023

@ponik8 takze zrejme byt je jeho, manzelia nie ste, si odkazana len na to mu to trpiet, aby si mala kde byvat, mam pravdu? No, zle si si to zariadila a on to velmi dobre vie, takze to zneuziva. Priprav sa, ze taketo ,,srandicky" budu asi na dennom poriadku. Cim skor do prace, vlastne peniaze a odist od takeho dementa