Ako vysvetliť svokre, že nechcem každý víkend u nej sedieť?

11. sep 2021

Svokra nás s mužom k sebe volá každý víkend na obed alebo opekacku. Som introvert a mne sa stačí snou stretnúť raz za mesiac. Už má nebavia neustále výhovorky a klamstvá že prečo nemôžem prísť. Myslím že aj ona to už vie že sa vyhováram a raz mi to vytkne na oči že aký mám snou problém. Ako jej vysvetliť že to nieje moja predstava každý víkend jesť u svokry a vykecavat o blbostiach?

bagre
11. sep 2021

no však normálne povedz, že chceš mať aj víkend že ideš preč s mužom, alebo naopak vôbec nevytiahneš päty z domu. A že to s ňou nesúvisí. Či to vezme je iná vec, ale inak sa to myslím povedať nedá..

ivkazba
11. sep 2021

A muž si o tom čo myslí? V prvom rade vy dvaja musíte byť zladení. A potom jej normálne narovinu povedať, že radi prídete na nedeľný obed raz mesačne. Nechápem prečo sa vyhovárať a nepovedať slušne napriamo.

casavina
11. sep 2021

Slušne vysvetliť že chcete mať víkend sami pre seba 😉

suzitok
11. sep 2021

Súhlasím s názormi vyššie, absolútne nemá zmysel sa zaťažovať výhovorkami a klamaním.. pekne jej treba vysvetliť, že máte svoj program a nebudete chodiť tak často, pretože chcete byť sami...

lubina
11. sep 2021

normalne jej vysvetlit, ze chces mat aj svoj zivot a mas svoje predstavy o vikendoch. SLusne ale razne vysvetlit, ze k nej kazdy vikend nepojdete....

luccija
11. sep 2021

A mužovi stačí vidieť mamu raz za mesiac?aj k tvojim rodičom by si tak málo chodila?nehovorím, že je super byť každú sobotu u svokry, ale tak sa zastavte cez týždeň, ak bývajú blízko.Ja si neviem predstaviť vidieť rodičov 12x do roka.Tak choďte na chvíľu a potom svoj program ...

autor
11. sep 2021

@luccija však muž nech chodí to mi nevadí, vadí mi že tam ťahá aj mna

autor
11. sep 2021

@luccija ja svojich rodičov vidím raz za 3 mesiace a bohate mi to stačí. Viem že každý je iný ale ide o to že svokra stále vola mňa ako by ma chcela mať pod dohladom alebo co

vilma7
11. sep 2021

Pekne povedz, že prvý víkend v mesiaci prídeš a zvyšné by si rada strávila podľa svojej predstavy. Čo je na Tom ťažké?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz