Občas sa cítim ako z iného sveta

6. júl 2021

Ahojte asi ma trápia blbosti ale občas sa cítim strašne divná. Mám 17 rokov a občas si pripadam taka neschopná do života. Niekedy sa cítim ako úplne decko a inokedy sa zas cítim ako 30 ročný človek. Občas si pripadám dosť nezrelá na veľa vecí a pritom nie som nejaká blbá čo nič nevie. S mojimi rovesníkmi si vôbec nerozumiem a citim sa pri nich divne akoby k nim nezapadám. Keď sa pozriem na ostatných v mojom veku pripadám si dosť pozadu. Najviac si rozumiem buď s mladsimi ludmi odomňa alebo s deťmi alebo s dospelými ľuďmi ktorý majú tak 30 rokov. Viem,že to tu celé nemá význam ale tak trosku ma to trápi,že sa občas citim ako z iného sveta a nikto ma nechápe :(

777januska777
6. júl 2021

Tak každý sa občas tak cíti. Ja som si tiež nerozumela s rovesníkmi. Myslela som si, ze som divná ja alebo oni, ale po čase mi došlo, že si nemusím rozumieť s každým, tak ako ty im nemusíš sedieť ani oni tebe nemusia sedieť. Dôležité je, aby si popracovala na svojom sebavedomí a uvedomila si si, ze všetko je v poriadku, ze nikto nie je divný ani ty ani oni, ale každý je presne taky aký ma byt.

ofzuza
6. júl 2021

Skus popisat daku situaciu

janulik2008
6. júl 2021

Viac je takých ľudí 😀 ja mám 27 a 19 teda už 20 ročnú kolegyňu a rozumieme si ... pritom ja jej stále vravím že by mi mala vykať a hovoriť teta 😁😁😁
Opačná situácia prišla pred 4 rokmi nová kolegyňa mala niečo pred 40kou a ja som mala 22. Rozumeli sme si a riadne väčšina haly si myslela že sme matka a dcéra 😁
Ale zasa nájdu sa ľudia s ktorými si sadnem a sú v mojom veku 🙂 nie si divná každý je iný 😉