Môžu za ten plač zuby?

jajuska13
28. feb 2017

Ahojte maly ma rok a práve sa mu prerezavaju 4 stoličky naraz.začalo to v pondelok ráno strašne stále plakal len na rukách chcel byť a len pri mne akonáhle som ho dala dolu ze prezliecť alebo co tak strašne plakal.keďže ma asi týždeň sopliky a pred týždňom mal 3dni teploty tak som šla k dr a aj na ušné ale vraj je to hrdlo a angíne ale z vyteru ma len stafylokoka a crp mal menej ak 8 takze chorý nie je.Dala som mu nurofen a za 20min ako vymenený už sa aj hral aj behal .na večer zas plač a v noci ani nehovorím každých 10min je hore a plače a dokonca ani prsnik ho neutisi.dnes ráno zas bol umrncany dal a som zas nurofen o desiatej a večer o štvrtej zas a zas bol po ňom čulý a normálny. No prišiel večer a od pol ôsmej zas spí tak ze je každých desať min hore a plače a tiež pred spaním plakal .je to hrozné sa na to pozerať. Naozaj za takéto správanie môžu zuby?ma v noci aj zvýšenú teplotu zas aj teraz ale cez deň nema.mali ste aj vy takýto problém pri zuboch?bojím sa ci niečo ine mu nie je

delmondo
2. mar 2017

Skús mu dať na noc viburcol čipky, je to homeo, neuškodí mu. Nám pomáha pri zuboch výborne, hlavne pri častom budeni v noci. Možno pomôže aj vam