Gynekológ v tehotenstve - Prievidza

m_237
3. apr 2024

Ahojte, aké máte skúsenosti s gynekológom v tehotenstve v Prievidzi? Čo sa týka sona, možnosti vidieť bábätko, partnera pri sone, poradenstva, a celkového riešenia problémov a nezanedbávania? 🙂 Doteraz som spokojne u pani doktorky Priečinskej, avšak nikdy som nemala nejaké problémy. Rada si nechám poradiť u koho ste boli spokojné - buď ostanem u pani doktorky, alebo premýšľam nad doktorom Gažom alebo Nidalom. Dobré ohlasy som počula aj na pani doktorku Sonogovú, ale Handlová je už trošku ďaleko. Ďakujem!

araavdva
3. apr 2024

K Nidalovi by som nešla, úplne sa zmenil a ženy od neho vo veľkom odchádzajú. Ja chodím ku Gažovi a teda v tehotenstve mi dal ledva jednu foto. Keď som chcela druhú neskôr tak sa má opýtal načo mi to je. A že už to zavrel a už sa mu to nedá.
Tiež zanedbal nejaké veci a pri problémoch keď som mala a pýtala som sa na PN tak mi povedal že tehotenstvo nieje choroba. Neochotne mi ju dal ale odmietol mi dať vychádzky. Takže podľa mňa ani on nieje dobrá voľba.
Tiez uvažujem nad Handlovou ale je to od ruky veru.

zuzusimu
3. apr 2024

Ja som od Gaza odisla…jeho ludsky pristup je uplne otrasny…a aj na Nidala som uz pocula nie pekne veci…nemam sice skusenosti o Sonogovej ale recenzie na nu som pocula len dobre..

clean
4. apr 2024

K Nidalovi neodporúčam vôbec hrozný hajzel je
Odyšla som od neho hneď ak mi potvrdil tehotenstvo a šla som k Pani doktorke Sonogovej. Ťa je úžasná pokiaľ máte auto že sa tam máte ako dopraviť tak neváhajte. Naozaj je to Pani doktorka. Nie ak henten.....

m_237
autor
4. apr 2024

Fuha tak ste mi teraz dali nad čím premýšľať😁 Nič to, vyzerá to že budem dochádzať do Handlovej teda, veď aj teraz som z Prievidze a chodím do Novák. Ďakujem za skúsenosti a rady❤️

clean
4. apr 2024

@m_237 radšej dochádzať ako sa stresovať 🙂 všetko dobré prajem 😇

blondinka95
4. apr 2024

@m_237 ja chodím do Novák k Sviezenymu. Starší lekar ale perfektný, aj sestrička. Ma staršie sono tak nerobí fotky ale mam odfotene v mobile, aj tak plánujem ísť do MT. Partner so mnou nebol na sone ešte ale verím ze by problém nebol

b_mommy
11. apr 2024

@m_237 Za mňa Furo 💯 počkáš si síce u neho, ale mne zachránil dcérku keď ma okamžite poslal na hospitalizáciu do Trenčína a nie do Bojnic 😉 a fotku prvú som mala tuším už v 9.tt takú ako si sedká v brušku ešte len s takými "kyptíkmi" 🩷

clean
12. apr 2024

@b_mommy Furo je ozaj top doktor mala som ho pri prvej dcérke ale odyšla som kvôli tomu čakaniu potom 🙂

b_mommy
12. apr 2024

@clean No toto je jediná nevýhoda z ktorej aj mňa poráža už týždeň vopred keď tam mam ist 🙈 A ku komu si pristúpila?

clean
12. apr 2024

@b_mommy najprv Nidal 🫣 to bolo peklo a teraz som už vlastne 4ty mesiac u Pani doktorky Sonogovej a neľutujem je úžasná 🙂 také niečo ako Furo.

simi94
16. apr 2024

@b_mommy ja som od Fura odišla pri oboch tehotenstvách bol pohode ale posledne mesiace neriešil nič prišiel mi ako úplne mimo a pokiaľ som sa neopytala nič mi nepovedal prešla som do Handlovej ku MUDr. JURAJ WALLENFELS a musím povedať že za mňa top síce som dlho váhala ci ísť lebo je to mladý doktor ale musím povedať ze som dobre urobila som veľmi spokojná

m_237
autor
22. apr 2024

Tak ja sem len pridám svoju skúsenosť s pani dr Priečinskou, verím tomu, že ak bude niekto v podobnej situácii, pomôže to s rozhodovaním😊 Na začiatok len teda zdôrazním že som s ňou nikdy žiadne problémy nemala, ale neriešila som ani zdravotné problémy - takže som si každý rok absolvovala preventívku a hotovo, akosi ma netrápilo že pani doktorka Priečinská so mnou neprehovorí. Pani sestričku má asi najmilšiu akú som kedy stretla, za ňou mi bude úprimne smutno.

Keďže som vedela aká pani doktorka je, radšej som v 5. týždni zavolala a informovala sa, kedy môžem prísť na prehliadku, zistiť či je všetko v poriadku - bolo mi povedané vo 8. týždni, prišla som teda 7+6 lebo vtedy sa mi dalo uvoľniť z práce. Pani sestrička zlatá ako vždy, pani doktorka zase ani slovo. Vyšetrenie ultrazvukom trvalo asi 30 sekúnd, nedozvedela som sa nič o bábätku, o srdiečku, o tom či je všetko v poriadku. Keď som milo poprosila o fotku že by sme to chceli oznámiť najbližšej rodine, pani doktorka mi začala rozprávať ako to ešte nemáme nikomu rozprávať lebo ešte je veľmi skoro, a že v týchto týždňoch sa dejú samé zlé veci. Znovu som ju poprosila s tým že sme si ako rodina blízka, a teda komentár citujem: ,A potom plače celá rodina keď sa niečo stane’. Naveľa naveľa som sa fotky teda dočkala.

Nemyslím si o sebe, že by som bola nejaká citlivka, veľmi dobre si uvedomujem, že prvé týždne sú veľmi rizikové. Tento prístup ma však dostal. Mám 24 rokov, vždy som bola zdravá, bez akýchkoľvek problémov - a rozumiem, že stať sa môže všeličo. Neprebehla žiadna iná konverzácia, žiadne poučenia, žiadne informácie o tom, či je bábätko v poriadku, žiadne otázky o prípadných ťažkostiach, žiadne testy, nič - objednali ma na odber krvi v 11. týždni. Celý môj pocit z návštevy bol niečo na spôsob že veď vy vlastne ešte ani nie ste poriadne tehotná, zagratulujte si ak dosiahnete 3 mesiace a potom vás budem riešiť. Veľmi, veľmi necitlivý prístup. Ja som sa akurát tak nahnevala a rovno volala druhej doktorke ktorá ma prevezme - avšak neviem si predstaviť ako by sa pri takomto prístupe cítila žena, ktorá sa o bábätko snažila rok-dva-tri, poprípade o nejaké aj prišla. Bola som veľmi nespokojná, nahnevaná, a teraz len sedím doma, 8 týždňov tehotná, a len čakám na ďalší mesiac keď budem prepísaná k inej lekárke, aby mi konečne padol kameň zo srdca či je všetko v poriadku. Ja som si tu len vyliala srdiečko, ale ak to pomôže čo i len jednej žene, stojí to za to❤️

blondinka95
22. apr 2024

@m_237 veľmi ma mrzí co sa ti stalo. Aj ja na ňu evidujem samé negatíva a kamoška co k nej chodila počas tehotenstva tiež hovorila že podobné vyzerali jej kontroly...

ratka800
13. máj 2024

@m_237 podľa mňa žiadny dobrý gynekológ v Prievidzi nieje 🙈chodila som k Furovi a odišla som k Nidalovi. Jedno horšie ako druhé 😂 ale u Nidala sa zatiaľ držím. Ja som s ním nejakú zlu skúsenosť nemala ale chodím len na preventívky. Ale počula som už na neho aj zle recenzie.

m_237
autor
13. máj 2024

@ratka800 no ja som prešla k pani doktorke Sonogovej a bola som užasnutá z jej prístupu. Sympatická, trpezlivá, milá, chápavá, všetko vyšetrila, vysvetlila - bola som mimo z toľkej starostlivosti, bola to výborná voľba😊