Odstránenie nosných a krčných mandlí - Prešov, Košice

zlatica122
3. máj 2024

Ahojte, prosím nemáte niekto skúsenosti s vyberaním nosných mandlí u detí v Prešovskej/Košickej nemocnici? Čakacia doba, lekár, personál a pod. My sme objednaný na September u pána doktora v Humennom ale malému (4r) sa zhoršil už aj sluch tak veľmi nechceme čakať do septembra. Ďakujem za každú odpoveď 🙂

ktochytavzite
3. máj 2024

@zlatica122 ahoj a ked sa nosne mandle neostrania neinformovali vas o nasledkoch?Lebo sa prave nosna mandl v puberte zmensuje.Ten aluxh moze byt len docasny,nie?

janinah
3. máj 2024

@ktochytavzite následky už sú.dieta nepočuje...
Autorka.čakačky sú všade.september je ešte dobrý termín.skusit samozrejme môžeš aj inde

ktochytavzite
3. máj 2024

@janinah ale to sa zmeni ked mandl zmizne sama,nie?

marzii35
3. máj 2024

@ktochytavzite a dieťa bude hluché do puberty? Moj takisto prestal počuť má 5 rokov poviem mu nech počká že v puberte to zmizne? 😊

janinah
4. máj 2024

@ktochytavzite pogoogli si čo je facies adenoidea,toto by si dieťaťu asi neželala

ktochytavzite
4. máj 2024

@janinah no idem si to googllit lebo torz mame sluch zhorsney kvoli madnli aj operacia ale chceme to skusit este uprabit inak,naor ponytom pri mori,lebo tiez som nedavno citaka clanok ze odstranenie mandlu zas ama iny volyv okus narkoza ja nie skm za narkozu kebyze to vyberaju v lokalke ideme hned ale nie sa uspat.

ktochytavzite
4. máj 2024

@marzii35 pocuju alw ako pod vodu,cize nie ze su hluxhe tie deti,mam doma mandle dve dcery jedna sa caka lebo je mala a nema termin na op druha uz ma zalahnute ale zasa je prvacka a nerobi chybi a pocuje len slabsie