Vlastná pôrodná asistentka v Hainburgu - vyhodených 500 eur

magdalienkalienka
16. dec 2016

Rodila som v Hainburgu pred necelými dvoma mesiacmi a mala som Evu Bauer, ktorú každý chváli do neba ako anjela a preto aj ja som mala zrejme nereálne očakávania. Jej prístup ma naozaj sklamal - zavolala si ma do nemocnice v čase, keď mala službu, aby nemusela kvôli mne chodiť, dala mi lieky na vyvolanie pôrodu a potom ma nechala na krku môjmu mužovi. Počas vyšetrovania odspodu telefonovala s príbuznými. Ani na predpôrodnej kontrole v 38. týždni si nenašla čas na prebratie môjho pôrodného plánu. Za slušnú sumu, ktorú sme jej zaplatili, by som čakala viac podpory.
Aké sú ostatné pôrodné asistenky? Píšte skúsenosti ak ich máte. Otvorenosť ocením.

sunny8
16. dec 2016

Nemas kde vyhadzovat peniazky? Porodna asistentka ti nezaruci ze ta porod nebude boliet nezaruci ti ze prebehne lahko a nenastanu neocakavane komplikacie... Tiez je len clovek ako aj "obycajny" doktor z ktorejkolvek porodnice...

eliskapa
19. dec 2016

Tiez som o nej pocula same chvali na predporodnej priprave ale aj napriek tomu som zostala u lekarky ktora ma mala pocas celeho tehotenstva. Ved predsa len ma viacej pozna a poznala cely priebeh tehotenstca ako zena ktora ma mala len odrodit ... a mega spokoj a rodila som v ruzinovskej nemocnici a pocas kontrakcii som povedala ze nechcem nastrihnut a tak aj bolo nenastrihli ma ... mala som pripraveny papier na epiduralku ale nepotrebovala som ... doktorka bola expert aj na tazke porody takze som si vydychla (ze keby nahodou) no a nakoniec bol cely porod za mnou za 26 minut ... sestricky pocas toho boli mile pokial mi prepichli plodovu vodu aj napit mi troska dali ... pekne som malinku mala po porode dve hodiny na sebe na brusko mi tlacil muz aj pri vazeni a merani bol ... a doktorka ktora ma odrodila chodila moju dcerku pozerat pocas celeho pobytu v nemocnici - hned mi povedala ze mam malinku davat co najcastejsie k oknu aby som predisla novorodeneckej zltacke - a tak aj bolo mala je narodena v oktobri a bola bez zltacky 😉 ja si neviem vynachvalit naozaj 🙂

zorka05
15. mar 2017

@eliskapa ahoj, a ako sa vola tvoja doktorka?

senta_sofia
15. mar 2017

@magdalienkalienka asi si sa jej nedostatocne pchala do zadku, kamoska ju mala a vypisovala si s nou mailiky ako s najlepsou kamoskou, aj vlastneho muza by bola za nu vymenila 😀 inak skus skor tuto polozit svoju otazku https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porod-v-hainburgu-2/

magdalienkalienka
autor
17. mar 2017

@senta_sofia Asi máš pravdu 🙂. Už mi je to ukradnuté, v budúcnosti sa tam už aj tak nechystám.🙂

lajola
13. nov 2021

@magdalienkalienka a ty si sa s nou predtym nestretla osobne? Nezoznamila? Nepripravovala? ... uplne cudziemu cloveku si dala len tak 500e? Preco? Cakala si ze za tu sumu za Teba ona odrodi? Ci co si vlastne cakala za 500e pre cudzieho cloveka? Mali ste vobec vykomunikovane, za co jej platis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre