Pôrodnica v novej nemocnici Prešov

helena220
15. sep 2014

ahojte maminky. V novembri cakame druhe dietatko, prva dcerka ma rok. Rodila som ju v starej porodnici v Presove. Porod bol tazky,plny komplikacii a malinka nam skoro zomrela pri porode,preto mam strach a trosku nedoveru ist tam znova. Rozhodla som sa skusit ist teraz do novej. Chcem sa opytat,co ma tam caka? ako je to s babatkami po porode? prikladaju hned na sale? su deti s matkami alebo ich sestry na krmenie nosia? a pod.vdaka za skusenosti

janusiiiiiik
18. sep 2014

rodila som v monobloku vo februari a bola som maximalne spokojna ci s lekarmi, tak aj so sestrickami aj praktikantkami. rodila som sekciou u dr. pitonaka a bol fakt super. prostredie je tam omnoho krajsie ako v starej, to sa neda porovnat. prikladanie hned po porode ti neviem povedat, ale ked som odchadzala z nemocky, dali mi vypisat dotaznik a tam bola taka otazka, tak predpokladam, ze davaju. najprv mi maleho nosili len na krmenie a ked uz som bola schopna sa o neho postarat, dali mi ho na izbu na den a poslednu noc aj na noc 🙂 sestricky boli zlate, praktikantky tiez. niekedy ma az otravovali, ked sa chodili kazdu chvilu pytat ci nieco nepotrebujem 😀 takze jednoznacne odporucam, ja sa tam rada vratim znova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre