Pôrodnica - Topoľčany, Galanta, Žiar nad Hronom, Partizánske, Trnava, Zvolen

30. dec 2023

Zdravím, prosím mamičky ktoré ste poslednú dobu rodili v pôrodnici Topoľčany/Galanta/Žiar nad Hronom/Partizánske/Trnava/Zvolen podelte sa prosím o svoje skúsenosti, zážitky, (ne)odporúčania.. ďakujem 🙂

macik9999
30. dec 2023

V Partizánskom už pórodnica od 15 decembra nefunguje.Zrušená.

lalala94
30. dec 2023

Taktiež pôrodnica v Žiari nad Hronom je od 15.12 zatvorená.

pukina
30. dec 2023

v trnave je to take, ze zalezi, na akeho lekara, PA a sestricky natrafis aj na porodnici aj na novorodeneckom. ja uz by som tam druhy raz nerodila, natrafila som zrovna na 90% toho neprijemneho personalu. prijemni boli paradoxne lekari chlapi. kedze som rodila dost dlho a nakoniec to skoncilo cisarskym, premlelo sa tam za ten cas dost ludi 🤷🏻‍♀️ najprijemnejsi bol primar, dr co ma prijmal a dr co ma nakoniec operoval. zeny lekarky aj PA aj sestricky za mna nic moc na to ako si ich vsetci chvalili. ale na sestonedeli bola uzasna pani sanitarka, vdaka nej som sa tam citila aspon trosku lepsie

petra92
30. dec 2023

Rodila som v Trnave pred skoro 11 rokmi, katastrofa od pôrodu až po odchod, od doktorov po sestričky na novorodeneckom aj na oddelení šestonedelia. V Galante som rodila pred 7 rokmi, v čase keď sa tam natáčal babyboom, tiež des okrem dr pri pôrode,tí boli super. Na novorodeneckom a sestonedeli jedna zduta sestrička za druhou, ufrflane 🙄. Pred týždňom som sa rozprávala s kamoškou co tam rodila teraz a vraj sa nič nezmenilo tak sa "teším" keďže za mesiac tam idem rodiť opäť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre