Pôrodnica Bojnice - ja som bola spokojná, vy?

katarina_311
16. jan 2019

Hicklová
Týmto odkazom sa sa chcem poďakovať v prvom rade pánovi primarovi Ďurčenkovi za profesionálne odvedenú robotu, pani doktorke Bakovej a všetkým ktorí boli pri mojom pôrode.. Ste užasni tým a ďakujem vám veľmi pekne.. Odporúčam každej prvorodičke Bojnicku nemocnicu.. Riaditeľ bojnickej nemocnice môže byť pyšný že má taký profesionálny tým na pôrodom oddelení aj na 600nedeli..klobuk dolu.. Ešte raz veľká vďaka všetkým

lacibo
16. jan 2019

@katarina_311 ja som sa nad tvojim príspevkom pousmiala, no ja som práve pána dokora "vychytala " dva krát, z toho prvý krát ešte nebol primár..a možno je z profesionálneho hľadiska odborník (rodila som pri ňom obe dcéry a sú absolútne O.k.) ale z ľudského by sa mal nad sebou zamyslieť - pri pôrode má totiž často veľmi nevhodné, priam hulvátske správanie..viac krát má priamo urážal a to aj pred personálom, a to nepatrí už do dnešnej doby..😉ak mám hodnotiť túto pôrodnicu ako takú, bola som veľmi spokojná, pekné izby, návštevná miestnosť, vybavené sály, milé sestry aj ostatné lekárky..nemôžem nič vytknúť..rodila som tam tri krát...a nikdy som nemala "zaplatený" pôrod..

katarina_311
autor
16. jan 2019

@lacibo pôrod som nemala ani ja zaplatený., keď niekto túto profesiu robí toľké roky a má skúsenosti s toľkými pacientkami niekedy sa nečudujem.. Ako odmietanie tlačiť, nespolupraca s doktorom, to všetko má svoje príčiny.. Dieťa ide porodnymi cestami von a keď treba tlačiť treba tlačiť.. Keď treba dýchať treba dýchať.. Hlavne spolupracovať a počúvať doktorov.. Ešte raz sa opakujem nemala som ľahký pôrod ale vďaka perfektné mu personálu a pánu Primarovi Ďurčenkovi moc ďakujem a chválim si..

lacibo
16. jan 2019

@katarina_311 ja len doplním, nešlo o priebeh pôrodu! , to chápem aj ja, že žena musí spolupracovať, urážal ma kvôli môjmu vzdelaniu a titulu, veku a ešte mnoho iných impertinentných a vulgárnych poznámok, ktoré tu samozrejme nebudem rozvádzať..ja píšem len moju skúsenosť, niekto iný môže mať inú..teší ma, že si bola spokojná a mala super pôrod..prajem to všetkým🙂

lacibo
16. jan 2019

@lacibo a ešte doplním, najviac je ZDRAVÉ DIEŤA, čo tam po pôrode..podľa mňa🙂

ssima28
8. feb 2019

Mamičky tie ktoré ste rodili cisárskym v bojniciach majú tam problém z cisárskymi tak ako v TN alebo je to bez blbých poznámok? Mám poškodené platničky v krížovej oblasti a bojím sa že nebudem môcť tlačiť už teraz mám problém ísť na wc a nieto ešte bábätko vytlačiť... Bojím sa že by som bábätku uškodila. Moja Dr.fizioterapie mi to neodporúča nakoľko nieje známe na akú úroveň sú teraz platničky poškodené, keďže teraz magnetická nehrozí a druhoradé že by som si mohla ešte platničky viac poškodiť . Prvý pôrod bol prirodzený (v TN) a všetko dopadlo dobre no teraz fakt neviem čo ďalej...

veronika0302
14. feb 2019

Mam čerstvú skúsenosť s porodnicou v Bojniciach. Rodila som 03.02.2019 a tiež sa pripájam k spokojným pacientkam. Na pána primára nemôžem povedať ani pol slova, pri pôrode mi veľmi pomohol, nakoľko nastali komplikácie a malý musel ísť nakoniec cisárskym bola som rada, že tam bol. Sestričky boli veľmi milé, je jasné že niektorá zrovna nemusí mať svoj deň ale všetci sme ľudia. Ja som sa stretla len s príjemným prístupom, lekár alebo sestra, vždy boli ochotní poradiť, pomôcť. Veľká vďaka. Odporúčam budúcim mamičkám, pôrodnicu v Bojniciach, nedajte na reči ľudí ktorí ani nemajú vlastnú skúsenosť. Za mňa 100%

hamini
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwa666
10. feb 2023

@lacibo súhlasím s tebou ohľadne správania p. Ďurčenku. Mne vyrobil traumu na par rokov svojimi nemiestnymi poznámkami a veľmi mi to oblížilo. Vie dokonale ponižovať.

iwa666
10. feb 2023

@lacibo takých nas je desiatky s podobnou skúsenosťou. Netráp sa. Aj medzi personálom to o ňom vedia

lacibo
10. feb 2023

@iwa666 ale uz tam vraj nie je

lacibo
10. feb 2023

@iwa666 ze vraj robi posudkoveho lekara teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre