Pôrod vo Zvolene

katkatish
28. sep 2013

Dievčatá, aké máte skúsenosti s pôrodom vo Zvolene? Mám síce trvalý pobyt v Bystrici, ale z tade mám len a len zlé referencie, tak zvažujem práve Zvolen... 🙂 . Ďakujem 😉

keenfan
28. sep 2013

A ake zle referencie konkretne? Ja som sa tiez rozhodovala medzi ZV a Bystricou, zvolila som BB a nemozem povedat jedno zle slovo teda..

graceful9
28. sep 2013

@katkatish ja som rodila vo Zv a bola som mimoriadne spokojná, personál milý a doktori tak isto, rodila ma doktorka Kobidová, ani ma nenastrihla, ako to niekde majú zvykom. všetci boli super a ja som rada, že som rodila práve tam

marys001
28. sep 2013

@katkatish aj ja som z bb a obidve moje deticky som rodila vo ZV a maximalna spokojnost :nemozem sa stazovat na nic ja urcite odporucam 🙂

julinka2787
28. sep 2013

@katkatish tiež som rodila v zv a som maximálne spokojná. 😉

michalag
28. sep 2013

@katkatish
odporucam si najskor vyhladat ci podobna tema uz nie je. admini ti ju bloknu
kukni sem
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-vo-zvolene-ake-s-nou-mate-skusenosti/

michalag
28. sep 2013

@katkatish ja by som do BB nesla ani keby mi dali nadstandard zadarmo. Pocula som od znamych negativne ohlasy ako na personal tak aj na novorodenecke.
Odrodila som vsetky deti vo ZV a nemenila by som 🙂

elli
28. sep 2013

Napriek tomu, ze zijeme nedaleko ba, som 2x isla rodit do zvolena a sla by som opat.........bez vahania. nie je to o luxuse ale o ludoch a ti su tam skveli.........

destra
28. sep 2013

ahoj ja som tiez rodila vo Zvolene a bola som spokojna,odrodil ma dr.Szedely cisarskym rezom,starostlivost fajna,az na jednu sestricku,jedine co by som vytkla je,ze akosi nikoho nezaujimal fakt,ze sa mi nedari kojit.aj som tam viacero sestriciek prosila,nech mi to ukazu,nech mi ho nenosia napapaneho,ale akoby si hrach na stenu hadzala...ale inak spokojnost

lencika
28. sep 2013

moja teta rodila trikrat vo zvolene z toho raz dvojicky a posledny porod s tymi dvojickami to dopadlo zle vobec lekar to velmi pokazil zle rozhodol a chuda velmi sa natrapila, ale v kazdej porodnici sa nieco najde, co sa nam nepac, alebo mal niekto zle skusenosti

katecameron
29. sep 2013

ja som isla rodit do BS prave koli tomu ze na zv som nic dobre nepocula iba negativa takze asi tak 😉 lenze musim pripomenut bolo to pred 11rokmi cize za ten cas sa to tam mohlo zmemit ale na Stiavnicu nedam dopustit 🙂

katkatish
autor
29. sep 2013

Ďakujem vám veľmi pekne za názory. Pôvodne som chcela ísť do BS, ale začiatkom mesiaca som musela urgentne do nemocnice, kde som si aj poležala (šla som do BB) so strašnými bolesťami a teraz mám pocit, že keď "TO" príde , tak v tým bolestiach to do BS nevydržím 😀 (som prvorodička). Nuž a práve tam som od dievčat počula kadečo... nie príjemné 😖 . Takže asi predsa len pôjdem do Zvolena. Ešte raz veľké ďakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre