Pôrod v trenčianskej pôrodnici

tatiana234
23. aug 2023

Ahojte
Prosím v prvom rade žiadne hororové scenáre je mi jasné že nie každý má pozitívnu skúsenosť ale som chvíľku pred porodom a chcem ostať v ako takej pohode. chcem sa opýtať na skúsenosti z trenčianskej porodnice spokojnosť nespokojnosť. Chodili vás počas kontrakci vôbec pozerať rsp ako často atď.

Za každú reakciu ďakujem

123lucinda
23. aug 2023

Ja som rodila pred mesiacom, bola som max. spokojna, kontrolovali ma pocas kontrakcii pytali sa ci je vsetko v pohode.

tatiana234
autor
23. aug 2023

@123lucinda počula som ze nechajú ženy v kontrakciach prídu pozret keď ich napadne ale pár krát som tam bola na vysetreni a naozaj som narazila vždy na profi pristup

nelca0510
23. aug 2023

@tatiana234 ja som tam rodila prvé,budem o chvíľku aj druhé a bola som spokojná.

nelca0510
23. aug 2023

@123lucinda prosím ťa,aj si dostávala taký ten "hygienicky balíček"? Či si musím všetko brat z domu?

thoughtfulweirdo
23. aug 2023

Rodila som tam dve deti, pred 5 rokmi zlá skúsenosť, ale zrejme sa tam potom udiali veľké zmeny, lebo pred 2rokmi úplne naopak, maximálna spokojnosť. Prístup, záujem, profesionalita, či už samotný pôrod, alebo potom pobyt s novorodencom 👌 keby som mala rodiť znova, určite zase tam.

jesenzima
23. aug 2023

Ja som bola 2x a spokojná ... Sestričky aj doktorky boli v pohode, aj na novorodeneckom boli všetci ok...

123lucinda
23. aug 2023

@nelca0510 nedostavala som,iba par vzoriek pre babatko a asi 3ks plienok.

mima172
23. aug 2023

Rodila som tam v 2020 a za mňa super lekári a aj sestričky. Len jedna nepríjemná sestrička - chcela som klystír a sestrička s tým mala strašný problém a nikdy nezabudnem nato, čo mi povedala "aj tak sa každá posere". Pre vystrašenú prvorodičku s preeklampsiou to bolo fakt pohladenie na duši 😃💪
Počas kontrakcií sestričky chodili podľa mňa často, kontrolovali, pýtali sa atď.
Novorodenecké oddelenie úplne super.

tatiana234
autor
23. aug 2023

@mima172 klystir už nedávajú za každým?

mima172
23. aug 2023

@tatiana234 Nie. Ja som si ho žiadala a sestrička mi vravela, že to už sa nedáva a potom dodala tu nepríjemnú hlášku. Každopádne, trvala som na ňom, tak mi ho s neochotou dala. No ako píšem - toto bol fakt len detail, inak TN pôrodnicu na 100% odporúčam 🙂

luciferka93
30. sep 2023

Ja som nemala dobrú skúsenosť, natrafila som na nočnú a lekárku ktorá nechodí moc k pôrodom. Potom privolali iného gynekológa a malý do 10 minút vonku. Druhý krát tam nepôjdem, ale novorodenecke super úplne aj sestričky

kubkovamama
30. sep 2023

@tatiana234 prvý pôrod otrasna skúsenost,druhý fajn-prisla som na poslednú chvíľu,tretí som rada,že malá prežila.Za mňa nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre