Nemocnica L. Pasteura v Košiciach a vaše skúsenosti

zuzinkaa6
10. jan 2012

Má niekto skúsenosť s novou nemocnicou v Košiciach? Aký je tam personál? Aké su nadštandardné izby? pripadne nejaké foto 🙂 termín mám až 22.4.2012 tak sa rozhodujem ešte stále medzi novou nemocnicou v KE a nemocnicou v Šaci. 🙂 poradte

jane1
15. jan 2012

no tesim sa ze ti niekto odpovie, lebo ja tam idem rodit a mam termin 8.2.2012 ale potom ti prispejem vlastnou skusenostou. ak by osm nepisala, posli ip 🙂

zuzinkaa6
autor
15. jan 2012

ďakujem za ten link 🙂 no tak to už nemáš veľa času 🙂 oki daj vedieť a chcem nadštandardnú izbu? zazmluvnujes si lekara?

jane1
15. jan 2012

jeeje, evidentne som sa splietla, lebo ja budem na rastislavke 🙂) preco som myslela ze to l. pasteura? ale oni su nejakym sposobom prepojene tusim, tak asi preto. tak nic babule 🙂

zuzka_skolkarka
15. jan 2012

🙂 chod sa pozriet do oboch porodnic a vyber si to co sa ti paci viac...aj Saca aj Nova nemocnica su fajn.len si napis "PORODNE PRIANIA", aby si mala taky porod,aky si zelas ;) drzim palce. a myslim ze nemocnica L.Pasteura je stara nemocnica...tak do tej by som nesla ani keby mi zaplatili 🙂

zuzinkaa6
autor
16. jan 2012

teraz uz mam z toho aj ja zmatok ja chcem isto do novej nemocnici co je na terase tam kde je blizucko Amfik a Watsonka. To je ta L. Pateura ci nie?:D juj janka tak drzim prsty uz to mas zachvilu za sebou ja este pekne 3 mesiace

natafe
24. jún 2012

ahojte kocky,,,ako ste nakoniec dopadli?spokojne?babatka su v poriadku?my s manzelom silne uvazujeme o novej nemocnici, tak by sme radi privitali info o poplatkoch,nadstandartnych izbach,vybere lekara a pod..dakujeme velmi pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre