Kufor alebo cestovná taška do nemocnice

13. feb 2024

Mam prvu skusenost s hospitalizaciou, do coho zbaliť veci do nemocnice? Kufor alebo cestovna taska? Co je lepsie na manipulaciu alebo ulozenie na izbe? Je to normalna krajska nemocnica.

saxana000
13. feb 2024

Pri prvej som mala tasku.teraz berem.kufor a o.polku menej veci..
Na zaciatok len ozaj zaklad k porodu ostatne mi donesu neskor..

tamta
13. feb 2024

Kufor na kolieskach plus prirucnu tašku s vecami k pôrodu.

pribinak
13. feb 2024

Jednoznačne kufor na kolieskach, ľahká manipulácia je na nezaplatenie. Kde sa tam budeš naťahovať s taškou?

martul
13. feb 2024

@saxana000
@tamta ako viete, že ide rodiť?😉

tamta
13. feb 2024

@martul pravda ale mozno sa jej ta rada ešte niekedy zíde 😃

martul
13. feb 2024

@tamta jasné, samozrejme, to je jedno načo ide, kufor je určite lepší, to ja len tak.....nehnevaj sa

saxana000
13. feb 2024

@martul je jedno ci rodit alebo na zakrok potrebuejs cca to.iste. kufor je lahsi spratnejsi manipulacia lepsia.veci sa ti nepozmochlu.odstavis ho do.kuta alebo na kolieskach posunjes taska sa.mi.motala.po zemi stale niekde a upratovacka.mi frflala.

autor
13. feb 2024

dakujem vam ze ste dali svoj pohlad Ide o hospitalizaciu na zakrok, nie porod. Balila som narychlo manzela do nemocnice. Demokraticky som sa ho spytala co chce a vybral si tasku. Najviac si potrpi na zupan a ten mu zaberal pol kufra, aj tasky.

simonazuz
20. feb 2024

Ahoj, ja som mala príručny kufor a pre dieťatko cestovnú prebaľovaciu tašku z kočiara. Všetko sa mi tam pomestilo. Tašku som prevesila cez kufor a išla. 😉

ninah1486
14. mar 2024

ja som mala velku cestovnu tasku na kolieskach, kupovala som si ju cez najkufre

beahavala
Včera o 08:04

ja pouzivam len kufre, mam ich v rôznych velkostiach, cestovnu tasku ani nevlastnim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre