Je možné vyvolať pôrod v pôrodnici v Bardejove?

00iva00
27. dec 2014

Ahojte...chcela som sa opytat ci ma niektora zienka skusenost s tym ze jej vyvolali porod na poziadanie v Bardejovskej nemocnici...ci je to vobec mozne??..prosim nechajte si blbe pripomienky...dakujem

janinah
27. dec 2014

šicko še dá,ket še chce 😀 ..ale teraz vážne,záleží od okolností,od lekára...a vieš o tom,že vyvolávaný pôrod vraj o dosť viac bolí ako spontánny? škoda,že zadávaš otázku,bola by to celkom dobrá diskusia....

maslenka47
27. dec 2014

za peniaze sa uz da dneska vsetko. O pripadnych problemoch a rizkach takehoto vyvolavania asi nechces pocut, evidentne mas ine priority 😖

kiki68
27. dec 2014

vyvolaju iba pokial na to bude dovod,ak si to chces vyvolat sama,tak zdvihni nieco tazke alebo rob vsetky mozne triky aby sa to spustilo. Ale vyvolavat ak neprenasas je blbost. Odtrpis to. Nestoji to za tu bolest,co nastupi po umelom vyvolani.

caoli
27. dec 2014

tak veru, mala som vyvolany porod, indikovany. bolo to sice pomerne rychle, ale tie bolesti pocas a problemy potom neprajem nikomu. davala som sa dokopy 3 mesiace a jeden z dosledkov pocitujem dodnes. odradilo ma to od druheho dietata.

zita19
27. dec 2014

Ches mat prve babo roka 2015? No myslim, ze na Silvestra staci "ukecat" sluzbukonajuceho doktora. Ak ma radsej svoju penazenku ako svoje povolanie, urcite sa "ukecat" da. Ci je toto blba pripomienka, posudit neviem, necham to na teba, ale nemohla som inac...

stanislavao
27. dec 2014

@00iva00
Ahojte...chcela som sa opytat ci ma niektora zienka skusenost s tym ze jej vyvolali porod na poziadanie v Bardejovskej nemocnici...ci je to vobec mozne??..prosim nechajte si blbe pripomienky...dakujem

a co cakate, ake pripomienky na blbu otazku?

mirka0706
28. dec 2014

Ja som mala vyvolávaný pôrod v BJ , nie na požiadanie ale z dôvodu prenášania...je bolestivejší než spontánny, ale tiež nie je istota že sa ho podarí vyvolať. Mne ho vyvolávali týždeň, injekcie, tabletky, infúzia,.... Ak nie si v termíne a chcela by si rodiť na počkanie je dosť nízka pravdepodobnosť že to vyjde.... Ja som na vyvolanie pila tonik, robila drepy, veľa chodila a nepomáhalo, neodporúčam domácke recepty na vyvolanie pôrodu je tam vysoké riziko, ktoré môže ohroziť teba aj bábatko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre