Tehotenský pás po cisárskom

majulikmajka
28. sep 2022

Ahojte chcela som sa s niekým poradiť , kedy by som mohla začať nosiť tehotenský pas na bruško , som tri týždne po akútnom cisarskom, cele brucho ma stále boli a cítim aj stipanie a bolesť vo vnútri asi stehy …

lorin29
28. sep 2022

@majulikmajka ja som po cisárskom viac ako 6 týždňov nemohla nosiť nič také sťahujúce na bruchu.. Uvidíš po 600nedeli ako sa budeš cítiť a ci ta bude stále bolieť rana

greta2017
29. sep 2022

Ja som po sekcii na treti den ako som prisla domov navliekla pas a za mna to bolo super. Brusko po porode jak v 9.mes stals a ten pas mi to do 2 tyzdnov krasne stiahol. Ja si na bolest nejaku zvlast velku nepamatam cize nechcem ta nutit do toho ale mozno ak by si vyskusala tak ti aj bude lepsie ze to bude taka opora pre brucho

majulikmajka
autor
29. sep 2022

@greta2017 ide o to že som bola ako dieťa operovania na pruh a teraz posledné dva dni mi tam začalo niečo ťahať aj ma to viac boli pri chôdzi , druha strana je tiež boľava ale taká voľnejšia tak neviem čo s tým robiť 😒a brucho mi visí a to ma tiež zaťažuje …po 3 týždňoch mám cca 12-13 kg dole ešte mi ostalo nejakých 6-7 ale mám pocit že všetko je v bruchu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre