Pôrodná asistentka/dula - skúsenosti

22. feb 2024

Dobre rano. Chcem sa spýtať, tie co ste mali pri pôrode niekoho mimo rodinnych prislusnikov ako je napr dula, .. vlastne ako to prebiehalo keď str začala rodiť? To aj o polnoci, jej zavolate ?
Som 6 mesiaci a uz asi je ten najvyssi cas, lebo nad tym uvažujem. Dakujem za skusene rady

cimage
22. feb 2024

Hocikedy jej zavolas, ci je vikend, 3hodiny rano, to je jedno. Pred porodom sa s nou treba stretnut a dohodnut sa co a ako bude prebiehat. Ake mas predstavy, ona ti povie ako to chodi. Mali by ste sa viackrat stretnut a ona by ta mala tiez monitorovat ako prebieha tehotenstvo. Poradi ti ako sa pripravit na porod. Ked si budete pasovat, tak sa vacsinou podpisuje aj zmluva.

autor
22. feb 2024

@cimage jeej dakujem tak super 😉

sashka22
22. feb 2024

Jasne, ja som volala o polnoci, ak má iné rodičky v cca Tvojom termíne, tak by Ťa nemala ani prijať, nech je k dispozícii. Väčšinou ale majú aj svoje náhradníčky, keď už by sa stalo, že sa prekryvate s inou rodičkou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre