Pôrod v júni 2012 cisárskym rezom

d4ny19
13. aug 2012

Ahoj babulky, najdu sa tu moje spolubojovnicky, ktore takisto rodili sekciou v juni 2012? 🙂 Podelte sa o vase pocity a skusenosti + ako sa citite teraz s odstupom casu 🙂

veronika1306
31. aug 2012

Ahoj ja som tie rodila v juni 2012 a sekciou....chcela som si vyskusat normalny porod ale inak to bohuzial neslo....aj ked som zdravotna sestra na zaciatku som sa strasne bala ked mi povedali ze mam ist rodit sekciou ale dalo sa to vsetko vydrzat aj som sa celkom rychlo zotavila.....len strasne mi chybal kontakt s malym porode na JIS mi ho priniesli len dva krat za den a tak mi bolo smutno ale inak to bolo v pohode....a ty ako???

ssussie
31. aug 2012

mozem sa pridat, ja som rodila SC den po juni 2012, cize 1. jula 🙂 ? pretoze tiez mam pocit ako niekto "iny". vsetkci rodili fyziologicky okolo mna akurat jedna kamoska nie ale neni na MK a ona na vsetko povie, ze to bolo v pohode :D

ssussie
31. aug 2012

@veronika1306 bud rada ze si bola na JIS, mna supli do izby kde boli dalsie tri mamicky, ziadna JISka sa nekonala. nechybala mi, ale ked mi robili hypermanganovy kupel za pritomnosti troch zien a jedneho otecka, tak to ma dojalo :(

veronika1306
31. aug 2012

uff teda a kde si rodila???myslim mesto

ssussie
31. aug 2012

no v kosiciach. ale nebola to chyba personalu, jednoducho to je problem zdravotnictva. v tej nemocnici chyba akykolvek komfort. lekarku som mala uzasnu (az na jej spolusluzbykonajuceho), sestricky kolo mna lietali, aj pristorjove vybavenie bolo nad slovenske pomery, ale pohodlie? NULA BODOV

d4ny19
autor
15. sep 2012

prepacte ze az teraz odpisujem ale nevsimla som si, ze niekto reagoval na tuto temu co som otvorila 🙂))), no mna supli pre nedostatok miesta v nemocnici na pooperačne oddelenie k jednej babke, za pol dna pridali druhu babku ktorej pred operaciou urobili klistyr takze nam tam srala do misy :D :D :D no hroza a deticky neprenasaju z odd. na odd. takze som sa musela postavit a rozchodit tu bolest rezu ked som ho chcela vidiet a odšmatlat o poschodie nizsie, a ten kupel to nepoznam 🙂, co to je vlastne? mne nic take nerobili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre