Odtekanie plodovej vody

lolinko
17. apr 2019

Ahojte
Neviem najst svoj prispevok, ktory som sem dala predchvilou, tak som urobila novu diskusiu...dufam, ze ma neukamenujete zato.
Som v 38tt a neviem ci mi odteka plodova voda, alebo mam iba vytok. Nie som prvorodicka, no kazde tehotenstvo uplne ine.
Chcem sa spytat ci mozem ist k svojej gynekologicke na vysetrenie ci to je voda alebo nie, alebo mam ist rovno do nemocnice??
Bolesti nemam ziadne, teda az na bolest hlavy ale to iba dnes a hadam ro s tym nesúvisí

wikiwiki
17. apr 2019

Podľa mňa radšej choď do nemocnice a keď to nebude plodová voda, tak ťa pošlú domov... No radšej by som išla..

lolinko
autor
17. apr 2019

@wikiwiki
Dakujem..no idem zbaliť tasku preistotu, ani tu nemam pripravenu 😂😂
Ale zas manzel vie kde co je a co ma zobrat.
A teda pojdem radsej nech som kludnejsia

wikiwiki
17. apr 2019

Tak to si si nechala pekne na poslednú chvíľu @lolinko.. Už si mala byť dávno pobalená 🙂... Jasné a daj potom vedieť ako to dopadlo..

megba
17. apr 2019

@lolinko Moja čerstvá skúsenosť (ale som iba v 32tt) cez víkend som tiež mala pocit že mi asi odteká voda, stále som si musela meniť vložku. Nakoniec po dvoch dňoch som šla do nemocky, voda sa nepotvrdila, neviem či mi to dieťa už tlačí na mechúr či čo.... Ale tak ty si 38 tt a je veľká pravdepodobnosť, že to môže byť voda...choď do nemocnice, za chvíľu budeš vedieť, na čom si...

katarinahar
17. apr 2019

@lolinko treba si zobrat pouzitu vlozku s tym vytokom a vziat do nemocnice prip k svojej doktorke, oni podla jednoducheho testu za par sekund zistia ci ide o plod vodu alebo nie ked tam naleju nejaku tekutinu...len to nemoze by parfemovana vlozka a myslim ze ani alwayska s tym modrym

zuzada29
17. apr 2019

Ja keď som prvý krát rodila a odtekala mi voda postupne, tak v nemocnici na vlozku striekli niečo a tak zistili že je to plodová voda.

zuzada29
17. apr 2019

Presne treba mať najlepšie tu popôrodnú vložku.

lolinko
autor
17. apr 2019

Ja mam iba intimku z dm drogerie.

catherinah
17. apr 2019

@lolinko poporodne vlozky nemas doma? Tie su najlepsie.

lolinko
autor
17. apr 2019

Nie nemam 😢
Pri druhom som vedela, ze mi voda odtiekla. No teraz som na pochybách

catherinah
17. apr 2019

Tak aj s tou intimkou chod. To oni zistia hned

gelory
17. apr 2019

@wikiwiki nečakaj, ja by som utekala už, daj vedieť ako si teda dopadla 🙂

lolinko
autor
17. apr 2019

Ahojte
No bola som u svojej gynekologicky a zevraj to je iba vytok ale ze nechce ma strasit, aze moze zacat pomaly aj porod. Poslala ma este domov s tym ze keby nieco mam ist na pohotovost..
A ja som sa zabudla spytat ci mam ist na pohotovost alebo rovno do nemocnice kde chcem rodit 😐

catherinah
17. apr 2019

@lolinko ked budes mat kontrakcie, tak rovno na prijem.

ankare
17. apr 2019

@lolinko ja som mala veľmi intenzívny výtok na konci tehotenstva. Bola som bez vložky a až na legíny mi to prešlo. Držím palce!

lolinko
autor
17. apr 2019

@ankare dakujem moc..
Tretie moje tehotenstvo a citim sa ako prvorodicka.

ankare
17. apr 2019

@lolinko netráp sa, cely život sa učíme 😊 prajem rýchly a co najmenej bolestivý pôrod! Nech ste obaja zdravi!!! ❤️

lolinko
autor
17. apr 2019

@ankare
Este raz ďakujem
Aj by som bola rada keby som to mala uz za sebou

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolinko
autor
17. apr 2019

@hettinka
Ja som bola u lekárky a povedala mi, ze to je výtok.
Ale ze kludne sa mi moze spustit porod hocikedy.
Je pravda, ze dnes sa citim strasne...
Od rana ma boli hlava, krpata sa hybe nejak dost a sem tam ma todat aj dost zaboli.. uz naozaj cakam len bolesti do brucha

nikol889988
19. nov 2020

@lolinko ahoj ako si dopdla ? ja mam cely cas pocit ze si ucvrakavam... aj mam tlaky v podbrusku ale voda sa na vlozkach v nemocke potvrdila a na vytere z krcka nie.. tak ma pustili domov z tym ze to moze byt moc/pot/alebo len vytok ale stale citim mokro celkom sa bojim

lolinko
autor
19. nov 2020

@nikol889988
Ahoj ja som to mala vtedy iba vytok a nakoniec som porodila v máji akutnou sekciou
Keď som bola tehotná predtým to tehotenstvom mi voda odtekalla pomaličky 24hodin. Tiež som mala pocit že som pocikana. Ale mňa nechali v nemocnici keď mi odtekala voda radšej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre