Koľko ste boli ešte tehotné po padnutí bruška?

nelynka18
18. aug 2011

chcem sa opytat....mam brusko neskutocne padnute uz asi mesiac,cize mi padlo v siedmom mesiaci....a zaujima ma,ze ked vam padlo brusko kolko ste boli este tehu?viem,ze je to individualne,len tak statisticky by ma zaujimalo....dakujem za vsetky odpovede 🙂

soldi
18. aug 2011

ahoj 🙂 prva fotka (cervene nohavice) bola v 35tom tyzdni, druha v 36tom, to uz padalo a tyzden na tom som rodila po prasknuti plodovej vody 🙂

berus222
18. aug 2011

padlo mi v 35.tt a rodila som v 41. kleslo mi zo dna na den a vtedy sa mi urobili aj strie.

zirka
18. aug 2011

mne ešte 24 hodin pred pôrodom každý vravel, že to mám ešte na dlho.....a bruško mi vôbec nešlo dole 😎

monika15
18. aug 2011

mne tiez v 7 mesiaci a mi hovorila lekarka ze to uz chce von.... ze mam sa setrit, a nakonec som rodila 3 dni pred terminom 🙂

spalka
18. aug 2011

mne asi 2 tyzdne pred porodom 🙂

katka1981
18. aug 2011

Mne sa zda, ze mi nepadlo nikdy, alebo som si nevsimla? 🙂 Podla mna bolo stale vysoko a rodila som 2 dni pre TP s vyvolavackou, ktovie kedy by mi padlo...

pancake
18. aug 2011

ja som ho mala uplne padnute od začiatku. ☹ ☹

sssimi
18. aug 2011

Mne nepadlo 😀

darinkazv
18. aug 2011

ahoj, mne sa držalo. 🙂 kleslo až 2 dni pred pôrodom 😉

alexandra
18. aug 2011

Pri synovi som ho mala klesnute od 28tt, rodila som v 39+1
Pri dcerke som v 39+0 vyzerala ako v 28tt a rodila som tiez v 39+1
😀

janka3a
18. aug 2011

Mne ani nestihlo padnut...nase ziena sa ponahlalo moc na svet za mamkou a tatikom...

jankako
18. aug 2011

mne padlo asi tri hod.pred porodom po odtečení skoro všetkej plodovej vody,kedže mi odtekala už 10 hod. 😖

adelaida33
19. aug 2011

mne v 38tt a rodila som v 40tt, takže dva tyzdne pred pôrodom

zuzkap2
19. aug 2011

pri prvom synovi mi vobec nepadlo,porodila som 11 po termine
pri druhom v 38tt, rodila som 9 dni po termine
pri dcere v 32tt som ho uz mala padnute a porodila som v den terminu

andula30
19. aug 2011

mne ani pri jednom nepadlo mala som ich neskutocne vysoko a to som prveho prenasala 10 dni

lizatko1009
19. aug 2011

padlo mi v 35tt a o 2 tyzdne nato somporodila 37+1

maggie59
19. aug 2011

mne tiez vobec nepadlo🙂

gabika_83
19. aug 2011

Mne tiez vobec nepadlo...este vecer pred porodom cca. o 10tej hodine som ukazovala brusko mame cez skype a ta na to ze: este mas kopec casu...a rano o siestej som jej volala z porodnice ze je starou mamou 😀

titkovamiriam
19. aug 2011

mne vzdy padlo az tesne pred porodom po odtecení vody,to doslova ze hups a bolo dole 😉

pe
19. aug 2011

mne padlo v 39. tyzdni a v 40. tyzdni, den po termine som rodila

kralicica
21. aug 2011

mne "nepadlo" vôbec 🙂 ešte aj na pôrodnici mi povedali, že mám stále hore brucho. no čo už :D

mandragora22
21. aug 2011

ani mne vobec nepadlo 🙂 ja som aj rodila s bruchom uplne takym istym, ake som mala x tyzdnov pred porodom. normalne. nic nepadalo. aj som to cakala, pocula som o tom, a nic 😀

dana_l
22. aug 2011

ani mne nepadlo. susedky - dochodkyne - mi vraveli ze ty mas este "hore brusko" a mozes este dva tyzdne cakat kym porodis. a v noci sme utekali do porodnice. 😀

zuzana17
22. aug 2011

Pri synovi my nepadlo, a to som rodila týždeň po termíne (koniec 41.týž.) s vyvolávačkou. No a pri dcére mi tiež nepadlo, ju som mala 2 týždne pred termínom 🙂 (cca38týž.)

ninive16
5. apr 2013

Pri prvom som bola v nemocnici ešte pred pôrodom. Bolo leto, šla som si kúpiť časopis do areálu a pri stánku stáli dve babičky a jedna mi vraví. Jéj, tu bude nedelniatko (bola sobota poobede). Ja som im povedala, že asi nie, veď brucho mám strašne vysoko. Jedna z nich sa pousmiala. Večer som sa osprchovala a vravím na izbe, že mi padlo brucho. Do dvoch hodín mi začali pôrodné bolesti. Babky mali pravdu 😀 Moja kamoška mala brucho padnuté už v nejakom 30 týždni a porodila v termíne. Mala som pocit, že ho má po kolená......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre