Koľko pred termínom vám robili cisársky?

12. okt 2023

Ahojte, v prípade plánovaného cisárskeho koľko pred termínom vám ho robili? Aké boli dôvody na cisársky, prípadne ešte v ktorej pôrodnici to bolo?

mimi3008
12. okt 2023

5 dni pred TP, dovodom bolo, ze 1. porod bol komplikovany, ukonceny kliestami. Porodnica Sp. Nova Ves

elenka.k
12. okt 2023

ahoj, ja som bola prijatá týždeň pred termínom pôrodu, dcérka bola šikmo,
nakoniec doktor / jeden BLB / usúdil, že pôrod zvládnem sama - tak si ma tam nechali a čakali, kým to na mňa príde, a po týždni stále nič a to aj po mojich upozorneniach , že som po termíne, som tam stretla spolužiačku zo základky, konečne rozbehla pôrod. Doktori sa ma pýtali, že čo je taká zelená voda?? ! Tak som im svoje povedala. Ale to nebol pôrod to bol horor, radšej ti neopíšem, čo mi robili pri pôrode, ráno ostali pri mne aj tí doktori, ktorí mali nočnú - sa už báli. Veď ich potom všetkým môj gynekológ riadne vyhrešil a aj primára najviac. Ozaj bolo to v Trebišove, pri pôrode mi najviac pomohol jeden, čo tam praxoval a nakoniec on bol už ako doktor pri pôrode môjho syna 🙂 druhý pôrod som ani nevedela, že mám - to ma ráno až budili, že už musím ísť rodiť 😀

bu1bu
12. okt 2023

2x planovana sekcia 13 dni pred TP, v oboch pripadoch sa porod spustil skor- akutna sekcia.

pink_lady
12. okt 2023

39+5

krevet86
12. okt 2023

Dva týždne pred termínom v Martine. Prvé dieťa vyvolávaný nepostupujúci pôrod skoro dva týždne po termíne. Dopadlo to veľmi zle,pri druhom nechceli riskovať.

wiwi28
12. okt 2023

3dni pred termínom. Mala som plánová sekeciu lebo syn bol veľký, otočený zadkom dole a mne sa neroztiahla panva ani o milimeter. MUDr, v pôrodnici mi povedal Vyberte termín od 1.12. do 14.12. a vtedy Vám spravíme sekciu. Ležala som na Antolskej v Bratislave.

zdenkak87
12. okt 2023

Prvy 39+2, druhy bude 39+0, oba neurologicka indikacia, Antolska BA.

abriela
12. okt 2023

Podľa lekárov v kritickom 37 tt. Dôvod - neuplynuli ešte 2 roky od prvej sekcie (takže s prirodzeným pôrodom nikto neuvažoval) a dieťa malo veľkú hlavu

pininka1
12. okt 2023

Týždeň pred termínom 3×. Prvé kvôli velkosti plodu a potom už mi povedali ze inak nebudem, čo som aj rada, lebo pri druhom mi hrozila ruptura ktorá sa ale ukázala až pri pôrode.

kamowa
12. okt 2023

2 dni po termine porodu. Dovod cisarskeho,chlapec-koniec panvovy, po termine preto, lebo sa cakalo na dorastenie dietata (toto bol moj 2. porod, 1. bol tiez po termine, tak sa predpokladalo, ze sa termin opat posunie). Porodnica BA Kramare.

siska53
12. okt 2023

5 dni (ale den pred sekciou sa mi vraj uz spustal porod). a 3 dni pred planovanym TP.

euka210
12. okt 2023

1....1d po TP...velke dieta...4,6kg
2...9d pred TP
3....8d pred TP
Trebisov

nikaeli
12. okt 2023

dcéra presne na termín v 40tt, Prešov
syn týždeň pred termínom, Stará Ľubovňa

erikavesela
12. okt 2023

2tyzdne pred terminim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre