Je normálne, keď po cisárskom necítim 3 cm kože nad jazvou?

martusik495
2. sep 2015

Po prvom cisárskom som nič nespozorovala a tetaz po druhom vobec necítim brucho nad jazvou,môžem stipat kolko chcem.Už to bude 4 mesiace od sekcie.Ďakujem za všetky odpovede 🙂

cawes
2. sep 2015

Nemam sekciu ale mam operovanu nohu dva roky dozadu a mozem si tam pichnut vidlickou a necitim. Dr povedal ze to sa stava ked prerezu nervy ktore sa nevedia zregenerovat takze ano je to mozne.moze sa citlivost vratit ale nemusi

lin123
2. sep 2015

akoby si pisala o mne.bola som u chirurga a ze mam dotrhane brusne svalstvo, prerusene nervy a preto to tak je.

nefertiti7
2. sep 2015

Ano. Ja som to tiež po prvej sekcii nespozorovala a po druhej som si necítila celý spodok ani brucho. Po 9 mes od porodu sa to zmenilo.

katarinamarkova
2. sep 2015

ano, je 🙂
neviem ci je to bezne, ci skor vynimka, ci pravidlo.....statistiku som nerobila....stacilo mi od 3dr. pocut ze to je normalne.
v mojom pripade to malo vyhodu 🙂 pri tretom som takmer vobec necitila kontrakcie 🙂 dr. vraj po sekci sa stava 🙂

marianka0101
2. sep 2015

Mne bolo povedane ze je to normalne. Mala som to po obidvoch cisarskych. Po prvom to trvalo dlho, mozno aj rok ale po druhom tak mozno polroka

blondi2
2. sep 2015

Ja mam po druhej sekcii uz 19 mesiacov a su tomu iba 1-2mesiace, odkedy si citim miesto, ktore som si dovtedy necitila. Gynekolog mi hovoril, ze to je individualne, niekto si zacne citit a niekto nie.

liebling98
2. sep 2015

Ja mám za sebou 3 sekcie a tiež som mala na jednom mieste pri jazve také necitlivé miesto, akoby úplne stŕpnuté alebo umrtvene. Ale časom to prešlo. Len Ti už presne nepoviem, ako dlho to trvalo. Ale určite to bolo niekoľko mesiacov, ak nie aj rok.

mirkami7
2. sep 2015

ano je to normálne aj ja som to dlho necítila

darina1952
3. sep 2015

úplne normálne - prerezaním kože došlo k prerušeniu nervu a spojenie sa po zašití ešte neobnovilo a ani sa nemusí. Mám za sebou dve sekcie a od poslednej už ubehlo 5 rokov a mám jedno miesto kde je citlivosť minimálna. Nevadí to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre