Blíži sa pôrod?

5. dec 2022

Ahojte dnes som 38+2 od rána mam také slabé menštruačné bolesti ale nie sú ani často. Čiže neviem ci sú to poslickovia. Mala som to asi tak 6x od rána. Ráno som bola aj na poradni a sestrička mi na pasoch povedala ze už mi zachytili aj kontrakcie slabé. Doktor ma vyšetril rukou od spodu a povedal len ze krčok je mäkký ale ze sa nič nedeje. Nič viac, ani ci som otvorená ani dĺžku krčku.. Hnačku mam tak raz za deň už asi týždeň, hlienova zátka neviem ci mi odišla lebo mala som po utreti par dni po sebe hlien ale bol biely vždy. Nikdy tam nebola iná farba. Ale to asi bude aj tým ze mávam často mykozu a znova mi asi začína. Ale od rána ma znervoznuju len tie menštruačné bolesti, myslíte že by to už mohlo prísť? Dnes sa cítim úplne inak ako dní do teraz. Som dnes veľmi unavená, hnevá ma to ze doktor mi teraz už na poradni nikdy nepovie nič viac. Aj keď sa opýtam tak povie len ze ešte mam čas. Ale obe deti som porodila skôr tak neviem ako dlho toto bude ešte trvať. Ďakujem vám za vaše skúsenosti 🙂

zuzi0911
5. dec 2022

Tak ono zavisi aké du bolesti. Ak budeš mat pocit,že to neprechádza,a stale citis menstruacnu bolesť,tak opat dr pohotovist...
Takto ležala som teraz s jednou kockou bola po termíne ...len kríze ju boleli ..nález 0 bodov,krcok nič, poslali ju domov ...a v noci porodila ...

autor
5. dec 2022

@zuzi0911 prvé dva pôrody som nemala vôbec posličkov, len v deň pôrodu začali normalne kontrakcie ktoré zosilnovali a skracovali sa, preto teraz neviem ci je toto už nejaký začiatok pôrodu alebo co

zuzi0911
5. dec 2022

Každopádne uz sa to určite pripravuje...už uvidis...daj si sprchu teplú...bud to prejde,aebo sa to zosili,alebo to vôbec nepomôže...ak aj nepomôže určite by som to riešila...

hilda08
5. dec 2022

Ked mi zachytili na pasoch slabé kontrakcie o tri dni som porodila, podla mna sa uz nieco deje a coskoro sa vypýta na svet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre