Strata vodičského preukazu

andreasko
13. okt 2019

Babulky zistila som ze som stratila vodicsky preukaz ..v zivote sa mi nestalo ze by nieco stratila nieto doklady..
Co mam teraz robit??? Bojim sa zneuzitia😑

korunka1
13. okt 2019

A to sa ako dá? To nie je op

hors
13. okt 2019

@andreasko morálne chod na políciu nahlas stratu oni ti dajú papier a spravia nový vodicak a do 30 dní ho budeš mať. Ja som tak mala a bol o 13 dní hotový. Ale neviem ti povedať koľko som platila ale mysli 16e ale nie som si istá nechcem klamať.

vulka
13. okt 2019

@andreasko Zájdeš na dopravý inšpektorát a ohlásiš(asi aj zaplatíš) stratu a požiadaš o nový.

andreasko
autor
13. okt 2019

@korunka1 neviem vravim v zivote som nestratila doklady ..tuez tam mas udaje ...rodne cislo..tak ma to n a padlo

andreasko
autor
13. okt 2019

@hors a dovtedy si mohla jazdit? Stacilo potvrdenie sa ukazat???

amelia000
13. okt 2019

@andreasko nestresuj, mne ukradli penazenku....od policie som si vypytala papier o spisanom zazname ze dna toho o cca tolkej mi ukradli vsetky doklady..to v pripade ak by niekto chcel namna vybrat pozicku alebo hoc co aby som mala doklad ze som to nebola ja a nemohli to vymahat odomna. Poznam jeden taky pripad.

hors
14. okt 2019

@andreasko áno mohla som jazdiť na aute

klarik707
14. okt 2019

ako nie je to nic hrozneho. treba to ist v prvom rade nahlasit a dat si spravit novy vodicak. dostanes aj potvrdenie a to nos so sebou alebo v aute, aby ked ta nahodou zastavia, aby si im mala co ukazat

verca888
14. okt 2019

@andreasko treba zajst na policiu, povedat im, ze si stratila vodicsky preukaz. oni si ta podla mena najdu a nasledne ti potom vystavia novy. bude si musiet zaplatit poplatok, lebo ked stratis doklad tak sa plati ale zneuzitia sa nemusis bat.

mata1001
14. okt 2019

Poplatok je 6,50€ do 30dbi a zrychlene do 2dni 26€.
Chod na odd.dokladov , nahlas stratu a da sa ti vyrobit novy.zneuzit ho nevedia, na tychto novych vp, ani rodne cislo nie je...