Je to gynekologický problém alebo chrbtica?

conquestor
19. apr 2024

Ahojte,poslednú dobu mám problém,silná bolesť v podbrušku,po pár dňoch vystrelujúca až na stehná,a aj na hor smer chrbát pod lopatky.Po pár dňoch nutkanie na močenie ako pri zápale močových ciest.Gynekologycke stery v poriadku,dr.zufala.Pomaha flektor....brala som ho 5 dní a bolo dobré...po 5 dňoch bez,opäť bolesti podbruška,močenie,bolesť chrbta.Stretli ste sa niekto s niečím podobným?čo to môže byť....?

simca06022011
19. apr 2024

Aj močové cesty napríklad.

alenamihal
19. apr 2024

Ja som mala presne tento isty problem,..mna do toho este chytili kolena... 1x som behala vsade,gynda,obvodak.sono brucha,otroped ..na gynde mi robila vyter ,vsetko ok,az na to,ze mi nerobila vyter na ureaplazmu a po 2mes.som si pytala ,nech mi urobi a tam bol problem,nasadila mi lieky,tak to preslo....a po roku zase bolesti podbrusku,co som nespavala ani v noci,tak zase ten isty kolotoc ,ale tento x vysledok krize a bedrovy klb...
ano je to pravda,ze bolesti z chrbta ,krizov mozu presjt do podbruska..skus sa zamerat na krize a chrbat...masti na chrbat,makke techniky na chrbat,jemna masaz ..kup si milgamma n a magnezium...

ivanka33
19. apr 2024

@conquestor ak je gynda v poriadku, takéto vyžarovanie bolestí máva aj obličková kolika... môže to byť zápal, kamienok v obličke, alebo v močovode...

conquestor
autor
24. apr 2024

Ďakujem,vyzerá to tak že som vybrala 3 ATB úplne zbytočne.Dnes som bola u dr a riešime chrbticu,tak som zvedavá čo a ako ..