Diazepam účinky

25. apr 2024

ake ma, prosim vas diazepam ucinky? ako sa po nom clovek citi? mam ho uzit pred zakrokom a nemam moc rada zmenene stavy vedomia, tak by som aspon rada vedela, co mozem cakat. a teda, ako a ci sa dostanem na miesto (busom). idem s doprovodom ale ajtak, ze ci to somou nebude mat tazke... dik

viestta
25. apr 2024

Budes len otapenejsia, ale schopna pohybu aj uvazovania.

luccija
25. apr 2024

Buď kludnejsia.Mozes si ho skúsiť dať aj večer pred zákrokom a ráno ešte raz

autor
25. apr 2024

@luccija dali mi len 1 ks, co mam uzit hodinu predtym. viac sa bojim tych ucinkov ako samotneho zakroku

viestta
25. apr 2024

Tak si ho nedaj, ked myslis, ze to zvladnes aj bez neho

autor
25. apr 2024

@viestta ved to, ze neviem, ci zvladnem 🙂 este som to nikdy neabsolvovala. asi si ho radsej pre istotu dam, ked mi to dali. asi vedia preco.

weronca22
25. apr 2024

Ja som to mala jedinykrat v zivote a to pred jednym zakrokom tiez.. a tak dobre som sa necitila ani neviem kedy😂 pri plnom vedomi, ale uplne ukludnena

mabenn
25. apr 2024

davam synovi pred zubarkou na jej odporucanie, je otapenejsi a kludnejsi, nic hrozne

taynee
25. apr 2024

Predpokladam, ze mas diazepam 5 mg. Takze nizku davku. Ak mas taky problem, tak si daj polku tbl. A mas vyriesene.

petronellla87
25. apr 2024

Mne ho dali v pôrodnici keď som tam revala. Bola som zrazu totálne v pohode, ani mi nevadila nemocnica😆

mikadooo
25. apr 2024

Upokojil ma. Ináč všetko ok. Žiadne že by som bola zdrogovaná z toho alebo čo. Cítila som sa normálne.