Nosič pre chlapa

rhodesian
9. nov 2022

Ženy prosím poraďte mi nosič pre chlapa, nemusi byť ten najdrahší, nosiť chce iba doma. Ale taký kde môže byť dieťa otočené tváričkou von.
Ďakujem 🙏

veronikaszabova
9. nov 2022

@rhodesian pises o klokanke, nie ergonosici - ak chces tvarou von. A tie su pre zdravie dietata skodlive.

rhodesian
autor
9. nov 2022

@veronikaszabova vôbec sa do týchto veci nevyznám, takže si nechám veľmi rada poradiť 🙈 on to chcel len na doma, lebo dcéra je taka ze keď ju chceme nechať hrať sa tak začne plakať hneď ako sa od nej vzdialime. A ja keď musím odbehnúť tak on si s nou inak ako na rukách nevie poradiť, preto ho napadlo toto.
Tak radšej to nemám kupovať?

titla
9. nov 2022

@rhodesian Nosic je super vec, ale nie klokanky, kde je dieta otocne tvarou dopredu. Nie je to ergonomicka poloha, je zavesene za slabiny a vyvija sa tym neprimerany tlak na chrbticu. Takze aj ked to ma byt len sporadicke nosenie odporucam ergonosic, kde je dieta obratene tvarou smerom k rodicovi. Ak nechcete vela investovat pozrite si bazar a znackami ako manduca, belenka, liliputi, rischino... nic nepokazite.

rhodesian
autor
9. nov 2022

@titla klasický "tvárou k tvari" mame doma. Moc sa jej tam neľúbi, je to kočíková slečna 😁
Ďakujem za názory 🙏 skúsim sa s partnerom porozprávať ze to nieje vhodné.

chillibubble
9. nov 2022

a nosit na rukach takto a ukazovat jej veci po dome? neviem ako velmi je uz tazka...
https://monikamajorosova.sk/blog/nosenie-dietat...

nina004
9. nov 2022

@rhodesian Keď máte doma nosič ,tak väčšina nosičov sa dá dať aj na chrbát. Len to chce kus cviku a dieťa uvidí možno viac.

anicka176
9. nov 2022

@rhodesian my máme manducu, dá sa dať aj na chrbát a vieme si ju prestaviť aj ja meriam cca 160 cm a aj manžel

mamamasama
9. nov 2022

Suhlasim so vsetkymi prispevkami vyssie. To, co popisujes je klokanka a je viac na skodu, ako na uzitok.Urcite skuste dat drobca na chrbat. To by sa mu mohlo pacit viac 🙂

aliaray1
9. nov 2022

@rhodesian manduca xt cotton