Ktorý ergonomický nosič je naj?

adrika214
22. jan 2012

Ahojte, mam obrovskú dilemu pri vybere nosica, co myslite, ktory je ten naj? Aj zo strany dietata aj maminy? Vahame nad Manduca, African, Ergo, Liliputi, Patapum. Chcela by som nejaky naozaj pohodlny aj pre mna aj maleho (aby som zvladla aj dlhsie trasy). Doma jeden mame, ale to len taky provyzorny, maleho som v nom odniesla 2krat, ale ten nosic o nicom. Chcem kupit naozaj nejaky dobry, ale ktory si vybrat?

monr
22. jan 2012

@adrika214 tak na toto ti nikto neda odpoved, pre kazdeho je vyhovujuci iny typ. Zalezi od postavy, ci preferujes viac ci menej vypolstrovane pasy, uzsi ci sirsi bedrovy pas, pre malinke babo, alebo starsie batola. Najlepsie je, keby si si mohla viacere skusit, ako ti sadne okolo pasu, cez ramena, ako je drobcovi pohodlny. Takze ak mas moznost, isto vyskusaj. (Z tych co si vymenovala, su vsetky fajn, uz zalezi len a len na tebe)

adrika214
autor
24. jan 2012

neviete mi niekto poradit?

mojan
25. jan 2012

ahoj, viac menej je to tak , každému sedí niečo iné,,,, ja osobne som zvolila Ergo ,,, nosila som v ňom drobcov skoro od narodenia-mala som aj novorodeneckú vložku... mám dvojičky tak som si zaobstarala dva(aj mužovi),, som veeeľľmi spokojná... variabilita je super ...nájdeš aj videá stačí to hodiť do googlu. určite si našla aj hodnotenia všetkých ostatných ...mám aj 3 ročného chlapca-je to síce dosť kg nosiť ho, ale aj to sme robili ked bolo treba, teda skôr manžel....dám ešte jednu rada , ja odporúčam nekupovať nový , neoplatí sa to ,,, v pohode sa dá zohnať lacnejší od mamičiek čo ho používali a aj oni ti poskytnú info...skús bazoš, babybazar, aj tu určite nájdeš....

adrika214
autor
26. jan 2012

@mojan dakujem pekne 🙂 ja sa najviac rozhodujem medzi ergom a manducou, chcem kupit taky najlepsii aby som uz nemenila ten co si kupim, a dakujem za radu, ja mam ten isty nazor, novy zbytocny je kupovat, urcite kuknem tie bazare..najlepsie je vyskusat, ale ked nieje prilezitost, musim si vybrat nejako takto, dakujem este raz