Fusak/kapsa na nosič

28. jan 2023

Ahojte, mam nosic Rischino flexible.
Stale rozmyslam nad tym, ako nosit v zime. Mam len tensiu nosicsku bundu, davam si pod nu hruby sveter.

Ale caka nas dovolenka v horach a budem musiet mat hrubsiu bundu - svoju zimnu. Chcem si preto kupit kapsu a nosit babo na svojej bunde.

Mate niektora skusenost s original Rischino kapsou? 🙂 Ste spokojne?

Este otazka - ako obliect dieta do nosica v zime? Mozem mu dat overal?

Dakujem 🙂

fifina75
28. jan 2023

Do nosiča obliekam body, pančuchy, ponožky zateplené tepláky, mikinu, overal, čiapku.

autor
28. jan 2023

@fifina75 Ahoj, dakujem za odpoved 🙂 obliekam cca rovnako - overal davas aky? Normalne taky zimny hrubsi? 🙂

danieladugard
29. jan 2023

Ja mam pre dvojicky “bundle bean”, skus vygooglit.. je to super. Ako tenka deka, ktoru suchym zipsom pripnem na nosic.
Overal som nedavala - skor som vrstvila, vraj sa riskuje prehriatie. Lebo ty si vlastne uz jedna vrstva “tepla” pre dieta. Takze body, tricko s dlhymi rukavmi, pancuchy, nohavice, ponozky, mikina, vetrovka, ciapka, topanky

19daniela90
29. jan 2023

Ja mám vsadku do bundy. Bábo obliekam body, tepláky a flisový overal, na hlavu čiapku capačky. Taký mäkký, chlpatý. Nie extra hrubý. Potom ho dám do nosiča a obaja sa zazipsujeme do mojej bundy. Upravila som si všetky bundy na 1 vsadku. Bábo nosím denne a nikdy nebol po vybratí studený, či by plakal, že je mu nepohodlne. Aj mne je lepšie, keď je tenšie oblečený a v jednej bunde sme spolu, ako by mal byť na mojej bunde a ešte on v overale, v kapse. Na chrbte ruksak. A ešte dve deti za ruku. Ach, ja si neviem predstaviť. Aj keď zaspí, vyzlečiem nás, vyberiem z nosiča a dám do postieľky. Ten overal je taký akoby mikina, nie hrubý ako do kočíka.

mamamasama
29. jan 2023

Urcite neprehrievat dietatko zbytocnymi vrstvami!!! Nosic je sam o sebe jedna vrstva naviac, plus krytka uplne staci. Moj drobec ma na sebe vzdy len merino komplet, papucky, rukavicky a ciapku. Ziadne mikiny, ani milion vrstiev. Mam ale kvalitnu softshellovu nosicsku bundu. Manzel ma len krytku, ale drobec je obleceny rovnako ako ked je so mnou.

fifina75
29. jan 2023

Áno zimný overal

sakaca
5. feb 2023

Rischino kapsa je super neprefukne ju a nepremokne. Ľahko sa dava na nosič. Výhoda je ze môže nosiť aj ocko