Vaše skúsenosti s kočíkom 4 Runner Bebe Beni

marissenka
18. dec 2011

ahoj maminky.mate skusenost s tymto kocikom? dakujem.. 😉

strana
21. jan 2012

ahoj, aj ja uvazujem nad tymto kocikom, ale este som nenasla ziadnu recenziu, tak uvidime, snad sa niekto ozve 🙂

strana
21. jan 2012
michaela14
2. apr 2012

ahojte maminky, ja mam tento kočík a som s nim uplne spokojna, pouzivala som 6mesiacov a ziadny problem s kocikom nebol...ak mate nejake otazky ohladne kocika, rada odpoviem 😉

liv398
25. apr 2012

Ahojte maminky, tak aj nam sa tento kocik paci a nasla som ho len tak nahodne 🙂 Chcela by som sa opytat, ci ho uz niektora z vas testovala aj v zime a ci je dost velka vanicka, kedze sa nam babätko narodi az koncom septembra, vanicku budeme potrebovat dlho... a ak ho niektora mate, kde ste ho kupili??? Dik za odpovede

miciluci
30. jan 2013

@michaela14 Ahoj,mozem sa teda popytat na tento kocik?nikde neuvadzaju jeho vysku a ci sa da rukovat aj ohnut dodola,alebo len vysuvat smerom hore. a takisto by ma zaujimala hmotnost sportovej verzie,na mk uvadzaju 10kg,na inej stranke 14kg.strieska na sportovej casti ma nejake odvetravanie? a zmesti sa do vanicky zimny fusak,je dost velka? dakujem za odpoved.velmi mi pomozes 🙂 pekny den!

michaela14
30. jan 2013

@miciluci ahoj, rukovät len hore dolu...hmotnost ti nepoviem lebo uz ho nemam...ale nemyslim, ze je tazky, ja byvam v bytovke bez vytahu a nosila som ho po schodoch kazdy den, vanicka je dost velka aj na fusak, mne sa maly narodil v septembri a v pohode v nej bol celu zimu....

michaela14
30. jan 2013

@miciluci na foto mal maly 5mesiacov, v hrubom overali aj vo fusaku...od 6mesiacov sme isli do športaka

miciluci
30. jan 2013

@michaela14 dakujem velmi pekne za odpoved 🙂

hani18
31. jan 2013

ahoj mne sa tiež veľmi páči len by som sa chcela spýtať či sa dá hojdať?ďakujem

simcatko11
6. mar 2013

aj my mame bebe beni 4runner a som max spokojna, je velmi sikovny a maly ma 3 mes davam tam fusak a este aj deku on je v overaly a v pohode, este stale ma kopu miesta za sebou aj na nozkach zhruba o 3mes. prechadzam na sportiak ked uz bude sediet, lahko sa sklada a je lahky.. nie je pruzeny, ale mne to vyhovuje kedze nechcem maleho natriasat...

miciluci
5. apr 2013

@simcatko11
@michaela14 dievčatá, ešte jedna vec mi napadla,hlaboká verzia je dodávaná aj s tym vrchnym krytom(nanoznikom) alebo len sportova?

dakujem 🙂

michaela14
5. apr 2013

@miciluci aj vanicka ma ten kryt

miciluci
5. apr 2013

@michaela14 dakujem 🙂 tak mame vitaza

simcatko11
5. apr 2013

@miciluci aj vanicka, no ja by som prijala aj na vajicko, ale tam nie je...

mistrall
11. apr 2013

@simcatko11 ahoj prosim ta da sa sportova cast polohovat do uplneho lahu??dakujem 🙂
@michaela14

simcatko11
11. apr 2013

@mistrall fu neviem sportovy este nepouzivam, skusala som sa hrat ked prisiel kocik, ale nepamatam 😒

michaela14
11. apr 2013
tina85
29. apr 2013

ahojte aj ja ho mam pouzivali sme ho viac ako rok prave ho predvam uz sme kupili golfovy, bola som snim velmi spokojna, ak by mal niekto zaujem predavam ho za 250€ je po jednom dietati vo velmi zachovalom stave bez poskodenia farba je uviverzalna.

benczovie
3. máj 2013

@tina85 ahoj,este ho stale mas?...ak ano,nejake foto?

benczovie
4. máj 2013

@michaela14 ahoj,chcela by som sa ta spytat ci si pouzivala aj sportovu cast?mne sa zda nejaka mensia...

michaela14
4. máj 2013

@benczovie my sme pouzivali sport.čast iba mesiac, nam bola ok...

tina85
6. máj 2013

ahoj ano kocik este mam, a sportovu cast sme pouzivlai az doteraz mala ma 14 mesiacov a bola som s nou spokojna. mala je väčšia ako jej rovesnici a v pohode sa do nej zmestila. ona bola od zaciatku valibuk tak som sa bala ako to bude ale v pohode sme sa zmestili. 😀

tina85
6. máj 2013
emmasarah13
21. jún 2013

takisto predávama tento kočík , spokojnosť ale ja som špekulant a zamilovala som sa do iného 😎 predávama ho vo farbe fuchsia rouge, má len 5 mesiacov, komplet trojkombinácia

adiaca
13. aug 2013

Aj ja uvazujem nad tymto kacarom, paci sa mi taky ten bledomodry. Ale stacil by mi hlboky a vajko, lebo mam dva sportove... Nepredava niekto? Kde ste kupili neve a za kolko? Myslite, ze 3rocne dievcatko dociahne, ked sa to da najnizsie? Trochu ma mrzi, ze nie je otocna rukovat...

michaeladekan
24. sep 2013

@adiaca dobry ;) ja predavam novsiu verziu cize roan teo ma oproti predchodcovi par vychytavok napr.odvetravanu striesku.mam ho vo fsrbe fuchsia novy so vsetkym ma stal okolo 480eur.dokupovali sme sietku a kryt proti dazdu aj na autosedacku.cena je 250eur, pouzivany 3 mesiace,ak by bol zaujem vieme sa dohodnut 🙂

mabamabo
19. máj 2015

ja som si tento kočík kúpila hneď po prvom uvidení v obchode, používala som ho rok, všetky kombinácie a som nadmieru spokojná - aj kmotra si ho kúpila, keď ho videla, len v inej farbe;
je super do každého počasia, jednoducho sa ovláda, spratný do auta, ľahký, môžem len odporúčať;
aktuálne ten svoj chystám na predaj 🙂 lebo náš drobec ho už asi 1/2 nepoužíva, chce len behať... 😀

stromik
14. jan 2016

@simcatko11
ja by som sa chcela opýtat či sa dá športová čast dat do uplneho lahu dakujem

mabamabo
14. jan 2016

áno, moja sa dala dať, mám ho po 1 dieťati, každú časť používanú iba chvíľu, ak by ste mala záujem, fialový s čiernou

simcatko11
14. jan 2016

@stromik ano,no je taka dlha ze mne to prislo ako truhla,ale zasa dost dlhe na lezanie