Trojkombinácia s predĺženou strieškou

lindaakay
29. jan 2024

Potrebujem poradiť chcem kočík trojkombinaciu s predĺženou strieškou avelkym nákupným košíkom a nafukovacimi kolesami zadnými a aby bol menší a zmestil sa mi do fabie.. ďakujem

sejbipi
29. jan 2024

Nafukovacie kolesá už vidno málo. Už sú nejaké plnené, odolné voči prepichnutiu. Tiež hľadám podobný kočík. Pozerám po cybex balios s lux, venicci, joolz

deniska2706
30. jan 2024

3kombinaciu si premyslite, radšej kúpte hlboký a kvalitnú autosedačku

milanemila
30. jan 2024

Tak asi bugaboo fox, ale nafukovacie kolesa nema, tie som uz dlho nevidela. Myslim, ze tie polske kociky maju, ale tie su velke podla mna ich nezmestis do fabie a hlavne su k nim take vajicka nekvalitne, ze by som do toho max babiky posadila 🙈 este vyssie spomenuty joolz geo alebo day.
Kosik aj ked je velky, tak zas nosnost na 20kg nakup tak ci tak nema.

sejbipi
30. jan 2024

A presne ako baby spomenuli, 3kombi majú lacné nekvalitné vajíčka. Pri prvom som kúpila 3kombi bebetto luca- poľský. Bol fajn, nebol zlý, ale nafukovacie kolesá- mali sme asi 3-4x defekt, no a bol mohutný, veľký a ťažký. Vajíčko 0 bodov. Jednoznačne volím iný teraz

dzejsik
30. jan 2024

@lindaakay 3kombi sety pozeraj ale s prihliadnutim na vyrobcu autosedacky - ci je v sete kvalitna a bezpecna, alebo len nejaka odflaknuta, aby bola

1katyka1
1. feb 2024

Mali sme takyto- britax smile III, tiez mame fabiu. Ma aj kvalitne vajicko. Oplati sa ale kupit 2kombi a k tomu vajicko cybex atom.