Skúsenosti s kočíkom Petite&Mars Grand II

16. dec 2022

Ahojte, chcela by som vedieť Váš názor a teda aj reálne skúsenosti s týmto kočíkom Petite&Mars Grand II. Veľmi sa mi pozdáva aj prevedenie a taktiež aj cena kočíka. Čo som čítala recenzie tak si ho dosť mamičiek pochvaľuje, pretože má veľkú vaničku...Ja budem mať letné dieťa júnové/júlové. Ciže na leto mi príde akurát. Jedna mamička, písala, že dokonca v ňom vozila dieťa do 10 mesiacov, čo by mi vyhovovalo. Taktiež, som sa dočítala, že všetky časti kočíka, ak by som si zadovážila dvojkombinaciu prípadne trojku, tak by som určite využila.

Viete mi prosím napísať Vaše skúsenosti s týmto kočíkom? Prípadne mi môžete odporučiť, aký kočík ste mali Vy a s ktorým ste boli spokojné? Ďakujem za rady.

xxxxxnnnnn
16. dec 2022
liloastitch
16. dec 2022

Ja som ho mala pri prvom synovi ešte pod iným názvom G mini Grand... Nebol zlý, ale bol malý. Športová časť , ktorú poskladáš z vaničky nám dlho nevydržala,menila som potom za šporťák. Inak bol fajn.

autor
16. dec 2022

@xxxxxnnnnn Ďakujem..tieto recenzie som čítala a preto ma ten kočík aj oslovil 🙂

@liloastitch ďakujem...šporťák potom po čase tiež rozmýšlam kúpiť, že tento kočík bude len dočasne, kým nebude vedieť sedieť a budú prvé pokusy o sedenie, aby mal stabilnú oporu chrbátika

aaadkaaa
16. dec 2022

Ja ho mam a som velmi spokojna

autor
16. dec 2022

@aaadkaaa a nie je Vám ťažká tá konštrukcia? manipulácie s ním je dobrá?

aaadkaaa
16. dec 2022

Nie, vobec, pravidelne ho aj prenasam z auta atd.a v pohode, pri kocikovani tiez, byvam na kopci a vytlacim ho v klude 🙂 ano, dobre sa s nim manipuluje, predne ma otocne kolieska, ale ja to mam zabrzdene, ja to nemam rada, ked sa krutia