Ktorý z týchto kočíkov si mám vybrať?

helokity
13. jún 2015

Baby prosim o pomoc. Neviem sa rozhodnut, ktory kociar si vybrat.
Mate skusenosti? Dakujem za odpovede 😀

zachrannazdravotnasluzba
13. jún 2015

jane mame vyskýšaný perfektný

safranca15
13. jún 2015

jane vyzera krajsie 🙂

bonaqa2013
13. jún 2015

lepšie sa mi páči Jane

libka1
13. jún 2015

@helokity chod si ich pochytat niekde do kamenneho obchodu, trochu sa s kazdym poprechadzaj a vyjasni sa ti to, budes citit ktory je pre teba lepsi. podla vizaze nevyberaj, to je to posledne co je dolezite...

helokity
autor
13. jún 2015

@libka1 chystame sa do jedneho obchodu, maju obidva v bratislave. Jane je kvalitny a kamoska ho ma, je spokojna, mne sa paci ten druhy joie. Inak maju podobne rozmery, no tento sa mi paci asi viac, no po skuske ho uvidim 🙂 len sa bojim ze tento je za polovicnu cenu ako jane. hoci neni pravidlom, ze lacny je sitnejsi 🙂 uvidime

libka1
13. jún 2015

@helokity jasnacka, treba vyskusat, to je najistejsia cesta, aj ked v skutocnosti uvidis az ked bude dlhsie pouzivat, ale napriklad ked som ja kupovala inglesinu, chytila som ho do ruk a vedela som ze ten musi byt moj 😀 😀

helokity
autor
13. jún 2015

@libka1 hlavne nech je priestranny a nech sa s nim ide ako po masle. Inglesinu som pozerala tiez, no az tak drahy nechcem, uz viac deti neplanujeme🙂 inak sa mi pacil tiez 🙂 😀

helokity
autor
13. jún 2015

maju ho aj v podobnej farbe 🙂

libka1
13. jún 2015

@helokity ja v nom vozim uz tretie, takze sa rentoval, ale nebol az taky drahy, neviem teda porovnat co stoja tieto, ale my sme zan v tom case dali 24.000 SK v trojkombinacii. nie aby si si myslela ze ta nahovaram na inglesinu, to som len ako priklad uviedla ze mne proste sadol do ruk a uz som iny nechcela.

helokity
autor
13. jún 2015

@libka1 no tak ked uz vydrzal deti tak by som zan nelutovala dat ani tisicku. Jane by ma vysiel na eur a joie na 300 eur tiez 3 kombinacia

tamaruska
13. jún 2015

mne sa paci viac ten joie chrome...vanicky su pekne na obidvoch, ale ten jane sportovy je otras.. 🙂 @helokity

helokity
autor
13. jún 2015

@tamaruska no ta sportova cast u jane je dost uzka, mne sa tiez ten chromovy paci viac. Zameriavam sa hlavne na sportovu cast, ved vanicku nebudem tak dlho pouzivat ako sportovu cast

tamaruska
13. jún 2015

noo mne sa nepaci a dobre robis, lebo ja som pred par mesiacmi to zrobila naopak, sportove casti som si ani nevsimala a tak som si musela teraz kupit okrem mojej trojkombinacie este jeden kociar.. ale fakt je najlepsie si ich ist pozriet nazivo a pochytat 🙂

helokity
autor
13. jún 2015

@tamaruska Zdaju sa mi vsetky kociare male, mam na mysli sportove. Chicco som mala pri dcerke a ta sa mi tam v pohode zmestila do 3 rokov pohodlne. No dost vrzgal, tak ten uz nie. Otestujem obe, mozno aj kuknem nejake ine, ved nazivo su uplne ine

tamaruska
13. jún 2015

@helokity to mas pravdu, ja som velmi dlho tuzila po sportovom kociku Graco evo, nenormalne som ho chcela lebo sa mi pacil, aj ked som prevazne o nom citala same zle veci, ale dala by som vtedy zanho aj prve posledne, no nastastie uz som ten co som chcela nikde nenasla tak som si kupila iny. A pred par dnami som ho videla nazivo v jednej predajni a dakovala som Bohu ze ho vtedy nikde nemali, bol strasny... fakt su uplne ine ako na fotkach..

helokity
autor
13. jún 2015

no tak Graco evo sa mi paci tiez 🙂 tak ho kuknem v obchode uz len zo zvedavosti :D

janickacrazy
13. jún 2015

@helokity No ja som na Jané muum čítala dosť negatívne kritiky od mamičiek a tiež sa mi nepáči na nom tá športová časť a tie kolieska vyzerajú byť plastové, či nie sú? Na tom Joie chrome vyzerajú byť tie kolieska kvalitnejšie, aspon podľa obrázku, aj ked teda naživo som ho nevidela.

helokity
autor
13. jún 2015

Na jane muum su potiahnute gumou. Som zvedava. Pozrem obe v obchode a napisem ktory bol lepsi. Cenovo je dost velky rozdiel.

tamaruska
13. jún 2015

@helokity ale vazne ked tam najdes ten graco evo prosim napis co si o nom myslis, lebo ja neviem co v tej predajni s tym kocikom robili, ale bol cely rozhegany, nemotorny a by som sa tam bala polozit dieta do toho co som mala v rukach.. 😠 a kolko stoje tie dve jane a ten joie?

ivet1371
13. jún 2015

Dcéra má graco Evo a je super.a ľahko aj s malou otočí sedačku v smere aj proti smere jazdy.je lahky a úplne do lahu.vnučke sa v ňom pači🙂 a je ľahký

helokity
autor
13. jún 2015

@tamaruska jane muum je za 600eur a joie za 300eur. Obe su 3 kombinacie