Kočík na dedinu, ktorý je kompatibilný s vajíčkom Cybex Aton 4

25. okt 2023

Prosim Vas,som zufala
Mam 3 tyzdnoveho syna a stale nemam kocik na zimu a na dedinu.
Zatial nosim oyster zero,po mojich 2 detoch,na ktory sme kupili vanicku.Zial,nie je vhodny na zimu,toboz na dedinu

V kocikoch sa nevyznam.Mala som hlboky bazarovi,ktory vynosil asi 5 deti vratane mojich,a este sluzil aj mojej kamaratke.Bol to kocik colleto dante a ten s kolieskami prefrcal hadam vsetko.

Hladam nejaky zazrak:
- s velkymi kolieskami
-musi byt kompatibilny s vajcom cybex aton 4
-najlepsie polohovatelny matrac,syn ma silny reflux
-ja vyska 168,muz 183,primerany nasim vyskam
-cena 500-700eur
-2 kombinaciu
-o dalsie vyhody si necham poradit

Dakujem za kazdu radu

stanka562
26. okt 2023

Ahoj, my sme kúpili kočík bebetto luca, skvelý, veľký, na dedinu stvorený, veľké kolesá, prejde vsetko, vieš polohovať matrac vnútri vaničky to je úplne super. Výškovo sme s mužom skoro rovnako ako vy a sedí nám. Je trošku ťažší, no zas má iné výhody. 😊

simona92101
26. okt 2023

Prvy som mala Roan,odpruzeny,velke kolesa aj vanicka,velka spokojnost.
Druhy Moon Relax edition,tiez velke kolesa nafukovacie,pre zimne dieta,velka spokojnost.cybex vajco so spravnymi adaptermi pasuje temer na vsetky kociky.

autor
26. okt 2023

@simona92101 ten roan si mala aky model?dakujem

simona92101
26. okt 2023

Mala som Roan Bass next s nafuk.kolesami.minuly rok sme chceli Roan Ivi,ten bol fantasticky,bola to novinka a zial dodanie trvalo vyse 2 mesiacov vtedy,a kedze sa mi blizil termin,nechcela som riskovat neskore dodanie.tak sme vzali ten Moon relaxx.
Mrkni ten Roan Ivi,mne sa velmi pozdaval

autor
30. okt 2023

@simona92101 pozerala som obidva roany a vyzeraju uplne skvele.len si neviem vybrat ktory z nich je lepsi.😀🙂👍

simona92101
30. okt 2023

Ten Ivi mi pride taky viac kompaktnejsi a vymakanejsi,lepsie mi sadol do ruky.skus pozriet nazivo 😉

nyphadora
30. okt 2023

Bugaboo fox z bazaru