Kočík do lesa a na túru

29. sep 2023

Baby,potrebujem kocik,ktory nema velky problem s lesnou cestickou,nerovnostami na ceste a podobne.
Ktory ma dobre odpruzenie?Mala som obycajnu trojkombinaciu riko basic,ktory bol odpruzeny a veru nemal velky problem,ale predala som ho,lebo uz nepotrebujem 3-kom.Zaberalo nam to vela miesta.
Teraz som kupila joie versatrax a za mna to je kocik,ktory je vyslovene mestsky a to na pekne nerozbite chodniky/cesty.Dala som na recenzie a lutujem to.Vsetko je moc pevne.
S cim ste spokojne vy?

lenuska9999
29. sep 2023

Na túru, kyslíkové cesty, polia, lúku som používala Britax b motion 4 plus. Dostala som sa s ním všade, ale je dosť ťažký. Kočík som už predala a teraz pri ďalšom dieťati sa rozhodnujem či kúpiť opäť tento alebo Thule ug2

ziarifka
29. sep 2023

Roan Emma s veľkými nafukovacimi kolesami. Klasický hojdací kočiar. Vyspala sa v ňom na výlete aj 4 ročná. Zvládol odviesť aj 2 deti. Defekt sme nikdy nemali.

tinkavvv
29. sep 2023

Do lesa a na tury jedine velke nafukovacie 3 kolesa. Thule alebo TFk je to najtop. Pripadne cyklovozik, ak aj bicyklujete.

smajliica
29. sep 2023

3 kolky zvládajú terén spravidla lepšie ako 4 kolky. Ja som pokutovala po baby jogger city elite alebo mini.

domiklik
29. sep 2023

Thule urban glide 2. Vo february vyjde novy model, tak tieto dvojky by si mohla kupit pod rukou za fajn cenu...

autor
29. sep 2023

Dakujem vam.
Tak si si o vsetkych precitala,akurat je problem,ze ani jeden nie je otocny 😕To vidim ako problem

smajliica
29. sep 2023

Trojkolky nebývajú otočné. Ja som nakoniec kúpila iný lebo som chcela otočný ale aj tak malú vozím otočenú iba dopredu lebo chce vidieť 😅 keby sa môžem rozhodnúť znovu tak kúpim ten baby jogger. Pomer váha a jazdné vlastnosti má neporovnateľný s mojim (Emmaljunga NXT90).

autor
29. sep 2023

@smajliica ja sa neviem vobec eozhodnut.Ani mi vo sne nenapadlo,ze s kupou kocika budem mat taky problem