Hlboký kočík s veľkými kolesami a vetraním na strieške

somavi
20. jan 2015

Ženy, potrebujem poradiť, som už zúfalá. Hľadám kočík a nemôžem žiaden vhodný nájsť. Chcela by som hlboký (keď už, tak dvojkombinaciu, troj nie -vajíčko mám a aj sportiak, ale dvojkombinaciu ešte zvládnem). Mal by mať veľkú vaničku, nie veľmi otvorenú, aby v zime na bábo nefucalo a mal by mať aj vetranie v strieške na leto. A mal by mať veľké kolesá aj do terénu. Samozrejmosťou je polohovatelne madlo a pod. A nemal by byť poľský 🙂 nájdem niečo také? 🙂

sue
20. jan 2015

Hartan Racer GT - ako dvojkombináciu s hlbokou vaničkou a šporťák 🙂 ...alebo trojkolku Jané...

lubina
20. jan 2015

@somavi Mutsy, su rozne typy, je to skvely kocik. Iny by som nechcela, mala som Mutsy urband rider

katuskatt
20. jan 2015

Tako

somavi
autor
20. jan 2015

@lubina ďakujem, rozmýšľala som nad ním dosť vážne, ale potom som čítala, že má malú vaničku - nemá? Ale to bol síce myslím mutsy evolution

somavi
autor
20. jan 2015

@sue ďakujem, pozriem 🙂

mimka79
20. jan 2015

My rozmyslame nad peg perego s tym lepsim podvozkom book plus S,britax affinity,mamas and papas sola city,Gb hardy,popripade jane....Rozhodnem sa aj podla toho ako vyzeraju nazivo ak ich niekde najdeme,lebo vacsinou maju vsade len podla katalogov a cez internet to tiez nieje ono...Potrebujem si ich aj vyskusat a poradit sa s predavajucimi....Jaaaj len tazko,vzdy je nieco co sa mi na jednom zapaci,druhe nie...Ked je pekny dizajn je nafigu podvozok,alebo naopak...A vzdy ma nieco najde co ma odradi....A to mam 7tt do porodu tak uz musim zapracovat.... 🙂

tilly
20. jan 2015

@katuskatt autorka nechcela polsky kocik...

tilly
20. jan 2015

cize len hlboky? a cenova hranica?

acer11
20. jan 2015

Bertini X 4 😉

siska53
20. jan 2015

@somavi ja som povodne kupovala Inglesinu magnum ako dvojkombinaciu (z hlbokeho sa lahko spravi sportiak),lebo vajicko som mala od znameho. No kedze sme vajce neskor predali,tak sme kupovali uz priamo nan..cize je to kocik,ktory sa da kupit aj ako dvojkombinacia i ako trojkombinacia. Vanicka je dost velka. Hore na streche je taka vetracka,rucka polohovatelna,aj vanicka sa dala polohovat,kedze sportiak sa spravil tak,ze sa dal vrchny kryt dole,co mi vyhovovalo, kolesa vhodne do terenu. No a velky kosik,co u mna tiez bola jedna z podmienok. Mne splnil vsetko,co som od kocika ocakavala a potrebovala..

lejlla
20. jan 2015

Jane Slalom pro...ale tie starsie rocniky

gapre
20. jan 2015

Sestra mala navington caravel,hlbo cast bola skvela:velke nafukovacie kolesa,velka vanicka,peroval super,rucka sa dala nastavit,kosik velky a pevny, ale sportova cast bola mala,uz ako 10 mes.sa tam nedal.

sayurinka
20. jan 2015

My mame kunert romantic, myslim ze asi je polsky ale neviem si ho vynachvalit 🙂

stellamaris
20. jan 2015

@somavi my mame Emmaljungu,splnal by tvoje poziadavky 😉 super kocik,mozem iba odporucat!

stellamaris
20. jan 2015

@somavi A v mojej Emmaljunge kociku vozim v pohode aj spiaceho 2.5 rocneho syna 😉 miesta na lezanie ma dost aj na sirku pohoda 🙂

lubina
21. jan 2015

@somavi nasa dcerka je decembrova, vanicka bola ok aj s fusakom a v lete sme uz potom prehodili na sedacku, ktora sa dala dat az do lahu, ked chcela dcerka spat, ale to bolo dost m alo, ona chcela len pozerat a sediet 😀 zvedavka nasa. Ale ozaj v zime sme mali v nom normalne fusak a vosiel sa aj s dietatkom. Ja som bola velmi spokojna s kocikom Mutsy

katkatt
21. jan 2015
vlockasnehu
21. jan 2015

Mam taky, ale polsky a som max spokojna

emajana
21. jan 2015

Aj ja mam vyhovujúci, vanicka veľká kde sa zmestí aj fusak a to mam taký starší mohutný, kolesa vhhodné aj do snehu, perujúci, polohovateľná opierka, ručka,otocný v smere aj proti smeru, velký kosík, velká taška, aj pri najväčšom vetre dovnútra nezafúka lebo má úžasnú striešku a samozrejme ma aj priehladnú gumu na pozorovanie pri kocíkovaní a v lete vetrajúcu sieť pri otvorení striežky. Kúpila som ho na Slovensku ale majú ho aj v Polsku. Camarelo Art. Dvojkombinacia 375-395€.

didi51100
21. jan 2015

@somavi Pozri Monza Vario, predavaju dvojkombinaciu za necelych 300 eur a ma vsetko, co pises. Velke kolesa ma vpredu aj vzadu a strieska je suprova, skusala som.

mirullka
21. jan 2015

Cortina X3 evolution 🙂 Velikanska polohovatelna vanicka, sietka v strieske, aj okienko na vetranie v strieske. Velke kolesa, v snehu no problem 🙂 V Tatrach sme presli rozne tereny - no problem 🙂

andromeda_ja
21. jan 2015

Inglesina Magnum. Pohodlne makke pruzenie, polohovatelna aj vanicka, nepotrebujes sportovu cast zvlast, len to preskladas. Velky kosik na nakupy, neotacacie velke kolieska, takze ziadne pretlacanie sa so snehom, ci udrziavanie smeru na nerovnom terene. Vyjdes s nim lahko cez 3 schody. Ergonomicka rukovat. V lete sa da strieska stiahnut hlboko. Vetranie v strieske. Vanicka je dlha, kociar je uzky a vojde aj do malickych vytahov. Dostupna cena.

somavi
autor
21. jan 2015

@emajana nad ním teraz vážne rozmýšľam, ďakujem 🙂 nechcela som pôvodne poľský, ale tento sa mi pozdáva!

somavi
autor
21. jan 2015

@andromeda_ja ďakujem, pozriem 🙂 aj keď ja radšej otacacie kolesá 😖

somavi
autor
21. jan 2015

Ďakujem všetkým za odpovede! 🙂

siska53
21. jan 2015

@somavi pisala si,ze chces do terenu,len ten camarelo robi 4stopy... Kolesa sice asi sa daju zaaretovat,ale tlacit v horsom terene kocik robiaci 4stopy? To nie je bohvieco. Preto sme ti s
@andromeda_ja dali tip na Inglesinu magnum. To je len ako rada..kocikovat budes ty.🙂

luna11
21. jan 2015

Aj ja mam camarelo, sice malagu ale konstrukcia je taka ista ako pri arte. Podla mna super kocik aj do terenu, a vobec nevadi, ze ma styri stopy. Kolesa sa zaaretuju a podla toho ci ides dole alebo hore kopcom otocis vanicku resp.sportak do smeru alebo proti smeru jadzy a je to ok.

vlockasnehu
22. jan 2015

@somavi Aj ja mam Camarelo a tiekolesa su do terenu ako stvorene, bez problemov roztrieskane chodniky, stupienky, schody, bola som nutena aj hore a dolu briezkom, aj sneh zvladol.

somavi
autor
22. jan 2015

Asi budem za blbu 😀 ale čo znamená, že robí 4 stopy? :$ 😅

somavi
autor
22. jan 2015

@somavi Ahaa už tomu rozumiem, docvaklo mi, sorry 😀 som si neuvedomila, že niektoré kočíky majú kolesá za sebou a niektoré viď camarelo 🙂 ja som pri dcérke mala silver cross, mal teda dve stopy, ale v snehu bol aj tak kus problém 🙂 uvidím no 😉