Cestovný kočík pre 107 cm vysokého syna

dominika168
12. feb 2024

Ahojte mamičky, cestovny -ľahký, priestranný kocik, syn má 107cm, na presuny/poobednú slofik, do 200€, viete mi odporučiť?

anjelicek26
12. feb 2024

Wow moji tolko mali pri nastupe do skoly 😂 Kazdopadne kocik fakt zabudni, to ziaden neda... my sme do 7 rokov na dlhe vylety ci do muzea este pouzivali plazovy vozicek... https://www.amazon.de/EUGAD-Bollerwagen-Transpo...

dzejsik
12. feb 2024

@dominika168 akoze v nudzi na dovolenke, ked ochorel 4 rocny, tak sa 4 dni vozil v Easywalker Jackey a drobca sme nosili na rukach … aj si tam pospal, ale na pravidelne uzivanie by to isto nebolo … ak nemusi byt vyslovene cestovny, tak mozno Oyster Zero? ten je sirsi, tak sa tam nejak nasklada mozno

selest
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selest
12. feb 2024

Syn ma 5,5 roka, 24 kg a vyse 120cm..Este nedavno sa vozil z nudze na kratke trasy v oyster zero. Po rovnej ploche akotak v pohode ale tazko sa tlacil na obrubnik a do zakrut ale da sa. Ale na spanie by mu bolo asi nepohodlne a to som vyberala kocik aby mal z dlhsich chrbtovych opierok aj siroky je dost.

mapa
12. feb 2024

@dominika168 jediny, ktory splni tvoje poziadavky na velkost a funkcnost je bugaboo butterfly. Cenovo je vsak uplne inde.

katulienocka999
12. feb 2024

@anjelicek26 niektorí rodicia sú vysoký a tým aj deti 😅😁 syn ma napr 4r a ma 120cm, číslo topánok radšej ani nepíšem 🙃..kocik sme úplne prestali pouzivat pred jeho 3 narodeninami keďže už vtedy bol riadne dlhokansky
Autorka- tu sa ti prinesiem kvôli našej druhej do budúcna 😁

mamickalisticka
12. feb 2024

@dominika168 možno aj valco snap by mohol byť, sice neviem ci na spanok, nemam odskúšané, ale náš 5rocny sa tam v pohode zmesti a tiež ma tolko cm. Je ľahký a spratny

amelie2017
12. feb 2024

Ja mam valco snap 4, zmesti sa este aj 122cm vysoka a 23 kilova slecna- uz ho len kradne bratovi. Ten ma 93 cm a krasne sa v nom vyspi. Je lahucky, bravame ho v pohode na dovolenky letecky aj autom. Novy stoji viac, ale v tomto veku posluzi aj bazarovy.

lualjosa
12. feb 2024

@dominika168 Oyster Zero, ako pisu aj mamky vyššie. Na prilezitostne prespanie na dovolenke fungoval aj pri 116/20/4 (cm,kg,r)