Červená stužka na kočíku

2. máj 2024

Vie mi prosim vysvetlit naco sa pripina ta stuzka na kocik? :D za posledne dni som to videla hadam kazdej mamicke...nerozumiem? :D viem ze to ma spolocne nieco s urieknutim :D ale ja na taketo veci neverim a urcite si nebudem prepichovat nie najlacnejsi novy kocik nejakou stuzkou :D

autor
2. máj 2024

*niekto

pribinak
2. máj 2024

Ja na povery neverim, tak som si žiadnu červenú stuzku nedávala

Veriace mamičky dávajú napr medailon Panny Márie

Človek so zdravym rozumom musí vedieť že nejaká červená šnúrka dieťa pred ničím neochráni a povery? Je rok 2024

1ryba
2. máj 2024

Je to nezmysel. Nič také som na kočíku nemala. Povery, nič viac.

sisa_s
2. máj 2024

Tiez myslim, ze povera s urieknutim 😀 a este ked to ma kociku, no chuda babo sa ledva narodi a uz ma snuru na ruke, ako rastie, uz som videla aj v tych faldikoch koze take "zarezane" male snurky, otras...

barbora0308
2. máj 2024

@pribinak Joj mna raz suseda doslova z*rbala, ze nemam cervenu stuzku na kociku a ze urieknutie neberiem vazne 😅🤷.

really8
2. máj 2024

Dobre no tak si neprepichuj svoj nie najlacnejsi kocik. Nikto ta nenuti.

pribinak
2. máj 2024

@barbora0308 stredovek neskončil

bosorkabb
2. máj 2024

Je to proti urieknutiu. A niektoré sú také aj s menom dieťaťa.
Tebe to nikto nekáže dávať. Veď to nie je povinné.

syslik81
2. máj 2024

proti urieknutiu-aby sa clovek nezadival na dieta ale cervena farba odvrati jeho zrak.. je to kazdeho osobna avolba co si tam pripne- nema ani jedna z nas pravo z ato odsudzovat .. nieko veri na urieknutie iny je silne veriaci etc .. kazdy nech veri comu chce-hlavne je zi a nechaj zit ako sa vravi ..

zuzuliennka1
2. máj 2024

ano, je to proti urieknutiu. ja ako veriaca som dieta dala pokrstit, nevesala som na kocik nic. nech si tam pripne kto chce co chce

annm81
2. máj 2024

Ja som si to všimla na detských rúčkach. Celkom by ma zaujímalo, z čoho táto tradícia vychádza, lebo to vnímam len nejakých posledných pár rokov. Predtým to nebolo, alebo som len bola nevšímavá?

zuzinka888
2. máj 2024

Ano proti urieknutiu🤣🤣. A vrchol je ked pridu rodicia na krst a na perinke velka cervena stužka🙈🙈

zuzinka888
2. máj 2024

A najnovsie je to znak boja proti AIDS alebo sucit s chorymi na tuto chorobu- tak mozno rodicia bojuju a davaju do povedomia tuto chorobu🤔

diewcatqoo
2. máj 2024

A preco by si si mala prepichovat novy kocik nejakou stuzkou? Nuti ta niekto? Nikdy som nic take nemala na kociku, ani stuzky, ani medailony, ani nic ine. Dieta nic take nemalo ani na rucke (svokra sa mi sice snazila vnutit cervenu stuzku, ale my na take hovadiny s urieknutim neverime, takze stuzka skoncila ktovie kde) a normalne vyrastlo bez urieknuti a bez akejkolvek ujmy.

zuzanaete
2. máj 2024

@zuzinka888 Mna vzdy pobavi inzerat - vyrobim ruzence a cervene stuzky. 🙈

zuzinka888
2. máj 2024

@zuzanaete no biznis, co ti poviem. 🤣🤣

majlo1234
2. máj 2024

Dietatu nic nehrozi, nikto ho neuriekne, pretoze to neexistuje

majlo1234
2. máj 2024

@zuzanaete najlepsie z oboch svetov

egonsk
2. máj 2024

este vzdy mozes urieknutemu decku oblizat oci a nenosit stuzku, alebo krizik na kociku 😉😁

hederamonstera
2. máj 2024

Zi a nechaj zit si este nepocula? Spravas sa ako decko, nie ako matka dietata

petamich
2. máj 2024

a toto je prosim ta na co dobre? neveris na povery, nechces si prepichnut drahy kocik, tak to nerob 🤷‍♀️ a ak tomu ostatni veria alebo to dostali alebo co ja viem co a kociky si prepichli, tak to je snad tiez ich rozhodnutie

ci treba ohejtovat mamicky este aj za cervenu stuzku na kociku?

autor
2. máj 2024

@hederamonstera preboha...vsak sa len pytam zo zvedavosti, na co to tam ludia maju :D lebo to v poslednej dobe vidim skoro kazdej ktora prejde okolo kocikom...a este niesom matka, zatial je babo v brusku ;)

autor
2. máj 2024

@petamich len sa pytam? lebo fakt neviem presny vyznam tej stuzky..len sa mi zdalo ze to ma nieco s poverami...😂 ci ani to nemozem...ved ja nikoho nehejtujem, ani neodsudzujem za to :D ved nech si tam kadza pripne co chce :D

autor
2. máj 2024

@really8 ani nebudem😂😂

hederamonstera
2. máj 2024

Toto je hate “ ale ja na taketo veci neverim a urcite si nebudem prepichovat nie najlacnejsi novy kocik nejakou stuzkou :D”

Milion smilikov ako pubertiacka

autor
2. máj 2024

@hederamonstera tak pride mi to smiesne ze kazda druha mamicka ma kocik ovešaný stuzkou ....a len som chcela vediet preco ci to ma nejaky vyznam alebo co..a ja to ako hate neberem, je to moj nazor, nech si tam kazda vycapi co chce je mi to fuk

kikusenka1
2. máj 2024

Ja som nedávala. Ani náramky ani stužky. Mne sa to osobne nepáči a nevidím v tom zmysel

autor
2. máj 2024

@kikusenka1 no tie naramky to som tiez nepochopila, davat malinkym babatkam nieco na ruku

kikusenka1
2. máj 2024

Ani ja ale ako sa vraví proti gustu žiaden disputat😀 ja som proste nedávala nič

theanak
2. máj 2024

Ja som mala takú mašličku tiež, ale len čisto ako dekoráciu, páčila sa mi. Ale nekupovala som ju sama, poslala nám ju jedna organizácia ako poďakovanie 😃 a vlastne som si ani neuvedomila, že čo to znamená, až omnoho neskôr.