Baby Design Husky

majka185
23. nov 2022

Neviem či to sem patrí, ale za opýtanie nič nedám. Už neviem kde mame hladat pomoc.
Pred dvoma rokmi sme si kúpili kočiar Baby design Husky 03 2020, trojkombináciu, cez internetovú stránku mravček.eu.

Žial tento rok sa nám na ňom pokazili predné kolesá. Pneumatiky už nejde nafúkať, sú úplne zošúchané a chcela by som ich vymeniť za nové. Lenže tento typ kočiarov sa už nevyrába. Možno lepší typ od husky, ale nie presne tento istý model. Na internete som žial nenašla taký istý typ kolies , ktorý by pasoval do tohto kočiara, alebo teda by som chcela si byť istá, že kupujem také, aby pasovali na náš kočiar.

Neviem, či by pasovali na našom kolese totiž píše číslo a celá ta časť je určená podla tohto typu: 210X36-153 IA-2886-01 INFLATE TO 28 P.S.I. (1.9Kgf\cm2) (190kPa).

Neviem hladali sme s manzelom vsade. Dokonca aj v cechach. Rada by som bola ak by mi vedel niekto pomoct a najst ak uz nie tieto pneumatiky tak ine, ktore by sme vedeli dosadit ci uz cele koleso alebo len pneumatiku s dusou.
Náhradný diel potrebujeme na obidve predné kolesá.

roja01
23. nov 2022

Skusili ste sa opytat tam, odkial ste kupovali?

xxxxxnnnnn
24. nov 2022

@majka185 Skús svoju otázku položiť do Kočíkovej poradne. Je tam perfektná kočíková poradkyňa, určite Ti pomôže https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

majka185
autor
24. nov 2022

@roja01 ano samozrejme, dvakrat aj manzel a i raz nam neodpisali...a ta znacka je polska pisala som aj do baby design a neodpisali mi ani odtial 😔

majka185
autor
24. nov 2022

@xxxxxnnnnn ano pisala som aj tam

mimisk
27. nov 2022

@majka185 napiste do firmy abckociky tvrdosin oni su slovensky distributori mohli by vam pomoct

majka185
autor
27. nov 2022

@mimisk ano manzel im uz pisal a mame gumy objednane 😄 tak sme radi