Aký súrodenecký kočík je najlepší?

kvikina087
16. júl 2017

Dievčatá, mamičky, ktoré máte skúsenosti, poradte prosím aký súrodenecký kočík je najlepší. Rozdiel medzi detmi budem mat 18 mesiacov a chcela by som aby bol čo najmenší. Ďakujem

stanislavac
16. júl 2017

Joolz geo duo. Medzi mojimi je presne rok. A tento kočík je super lebo sa dá urobiť aj na mono-pre jedno dieťa. Teda je úzky ako bežný kočík. Žiaden problém v obchodoch...

stanislavac
16. júl 2017

@stanislavac akurát cena je vyššia ako bežný kočík. Oplatí sa pozrieť na bazari...

alice.jant
16. júl 2017

Ja mam tvoju rovnaku situáciu, tiez rodím v decembri a budú mat rozdiel 19 mesiacov; ja idem do Baby Jogger City select. Uz teraz používame BG city mini gt a sme velmi spokojní so značkou... City select sa da nakombinovať presne ako potrebuješ- tiez sa da používať iba pre jedného, alebo ako surodenecky- v našom prípade to bude jedna športová cast a jedna vanicka/vajicko, s neskutočným množstvom možných kombinacii...

liduska12
17. júl 2017

My budeme mat rozdiel 16mesiacov a poriesili Icandy peach blossom. Vyriesili sme to tak, ze monokocik sme kupili z druhej ruky a rozsirenie (spodnu vanicku + adaptery) sme kupili nove. Mal by vojst aj do maleho panelakoveho vytahu, ostatne su vacsie a treba ich rozkladat. Joolz sa mi nepacil kvoli tomu, ze jedno dieta bude moc nizko, namiesto kosika. V zime to podla mna nie je prakticke...a BJ city select je dlhsie ako nas vytah a navyse starsie dieta by mi okopavalo zospodu mladsie, kebyze je napriklad vanicka vyssie a sportak nizsie. Je ale priestrannejsi ako Icandy 🙂

matvejkovamimushka
17. júl 2017

Ja sa som kúpila Onyx Tandem, je to poľský kočík, istotne ťažší ako tie pred mojim príspevkom spomínané, ale pozerali sme aj Baby Jogger, aj ABC design a odradila nás hlavne cena, keďže malá má šestnásť mesiacov a drobec sa má narodiť tak do troch týždňov, nepredpokladám, že ho budeme využívať dlho a mam ďalšie dva kočíky, ktoré môžem využívať potom pre malého a hlavne sme chceli nový, keďže mamičky tu často predávajú tieto kočíky už ako druhé majiteľky a v hroznom stave. A ešte bola dôležitá veľkosť vaničky, keďže ten Icandy je menší ako Baby Jogger a zase ABC je veľmi dlhý celkovo

stanislavac
18. júl 2017

Moje decká využili malo súrodenecku verziu. Dá sa povedať že iba prvé tri mesiace. Krpec má teraz 18m a radšej behá po svojich než sa vozí v kočíku. A mala ma 6m a už ju začínam dávať do športovej časti. Takže stačí Mono verzia. Prípadne máme ku kočiaru skateboard.
A ešte jedna vec, nikdy nespali naraz v jednom surodeneckom. Bála som sa že mi ho mala zobudí tak som ju vyberala s celou vanickou.
Chcem tým povedať že na tie prvé mesiace stačí niečo lacné. Deti rýchlo rastú. Vyber si niečo čo sa ti bude dobre skladat a čo nezaťaží rozpočet. A nemusíš riešiť veľkosť vaničky, lebo však nebudeš mať sloníča. 😀

kvikina087
autor
10. aug 2017

Som z tych surodeneckych kocikov ko. Cim viac pozeram tym viac neviem. Isto viem iba ze chcem tandem. Vaham nad phil&teds voyager, britax b-dual, hauck duett. Chcela by som aby bol co najmenší, nech nevyzera divno... a najviac by sa mi pacilo keby mensie dieta mohlo byt vzadu dolu a vacsie v predu. Prosim tie co mate skusenosti, alebo poznate /videli ste.... poradte. Ďakujem

tatiana_98
26. aug 2017

@kvikina087 Dobry den, ak je to este aktualne, mam na predaj surodenecky kocik zn. Baby Trend - Sit N Stand Double. Bola som s nim velmi spokojna.
Mezi nasimi detmi je 15 mesacny rozdiel. Pouzivali sme ho najma ked bola mensia este vo vajicku (vpredu kocika). to vajicko sa da pouzit ako autosedacka, je k tomu aj zakladna do auta (base).
Zadne sedadlo bud smeruje dopredu (sa na seba s babatkom pozeraju), alebo sa da dat jednoducho prec a vacsie dietatko sedi na sedaku a pozera na vas, pripadne sa moze postavit na integrovany skejt.
ked boli vacsie tak mala sedela a velka bola na sedaku ked si chcela oddychnut, alebo na skejte len tak pre zabavu 🙂

inzerat s rozsiahlejsim popisom mam tu https://www.modrykonik.sk/market/kociky/thl9bq/...

kvikina087
autor
27. aug 2017

@tatiana_98
Dakujem pekne, ale nemam zaujem.

poly2406
27. aug 2017

@kvikina087 my mame Britax dual a som veeeelmi spokojna!
Ked idem s jednym, spodnu sedacku uplne jednoducho odpojim..
Je lahucky a skladom, do auta natrepem vsetko mozne popri kociku. Vrchna vanicka je velka, a spodna sedacka polohovatelna, co pr. Phil & teds nema (mam aj ten - dovolenkovy) - je ovela skladnejsi, no na bezne pouzivanie mi viac vyhovuje Britax!

vlasulka
27. aug 2017

My mame bebetto 42 a sme velmi spokojni. Rozdiel mame 14 mesiacov medzi detmi. Da sa nakombinovat rozne, otacat v smere, aj do protismeru, je lahucky a vojdeme s nim uplne vsade. Sklada sa perfektne a vojde bezproblemov do auta. Foto je pozicane ale mame tento isty.

poly2406
27. aug 2017

Tu su realne fotky nasho.
Mam k nemu aj vajicko a sportovu sedacku. Ked idem autom, tak iba nakliknem vajce...