Aký kočiar do 400 eur pre júnové bábätko?

hexina
11. feb 2013

Ahojte mamicky,

cim viac prispevkov citam, tym mam vacsi chaos v kociarikoch a neviem sa rozhodnut aky kociar kupit. Tak vam napisem moje poziadavky a mozno mi niektora z vas bude vediet pomoct s vyberom.

Moje babo sa narodi v juni, potrebujem, aby bol kocir 4 kolka, lahko sa skladal do maleho kufra, aby bol lahky, mame aj maly vytah, neskor sa budeme stahovat na dedinu kde nie je poriadna cesta este..cize musi byt aj taky do terenu. Aby bola vacsia sportova cast kedze niekedy v decembri bude mat mala pol roka a s fusakom ju uz asi do vanicky nenatrepem. Ocenila by som aj to, aby sa dalo nakliknut oboma smermi vsetko.
Cena do 400 eur...som aj za nove aj za pouzite z bazaru 🙂

To su asi take moje zaklady poziadavky 🙂 viete niekto odporucit?

dakujem pekne

babajaga
11. feb 2013

@hexina ballerina,keby mam dalsie babo,zase volim tento.

hexina
autor
11. feb 2013

@babajaga ale to asi nie je trojkombinacia ze? mozes napisat presny typ?

bebe2013
11. feb 2013

ja som mala velmi podobne poziadavky ako ty a nakoniec sme sa rozhodli pre Mutsy Transporter. Akurat sa neda nakliknut oboma smermi, ale mne osobne napriklad byva zle, ked sa veziem proti smeru jazdy. 😝

babajaga
11. feb 2013

@hexina http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11467829&tab=4 tu je link,ja som mala classic,vanicku odlozis a nakliknes sportovu cast,vanicka je velka,mne tam vosiel ako 8 mesacny aj s fusakom....

hexina
autor
11. feb 2013

@babajaga
@bebe2013 dakujem a da sa dat sportova cast uplne do lahu s tym ze nozicky sa daju polohovat bezohladu na to ako je chrbatik?

hruska82
11. feb 2013

@hexina My sme mali podobne poziadavky a rozhodli sme sa tento kociarik. Ma velku, hlboku vanicku, do ktorej si myslim, ze sa vam zmesti malicke aj s fusakom. Na fotke sice vyzera, ze ma male kolesa....ale to tak vobec nie je. Mame tiez malicky vytah, ale zadne kolesa sa jednym kliknutim daju dat dole 🙂 Sportovu cast ma tiez velku a priestrannu. Je k tomu aj vajicko so strieskou a nanoznikom. Ku kociku sme dostali tasku, sietky na vajicko a vanicku, prsiplast na vanicku a sportovu cast. Sportova cast sa da pouzivat v smere i proti smeru jazdy. Ku kociku ako bonus sme tiez dostali rukavice na kocik, kvalitny zimny fusak a fusak do vajicka. Kupovali sme to priamo od distributora. Je zarucena aj oprava alebo vymena suciastok aj po zarucnej dobe. Distributorka funguje v Tvrdosovciach (okres Nove Zamky). Je velmi ochotna a super sa vyzna! Este kym nezabudnem: cena za toto vsetko je 400 Ecok. Ak by ste sa rozhodli ju navstivit, treba jej vopred zavolat a dohodnut si termin. http://ppluxbazar.sk/pplux/
Ps. ma velmi siroku ponuku kocikov.

babajaga
11. feb 2013

sportova ide uplne do lahu,da sa polohovat,aj nozky.....kocik sa da cely vyprat...pisem,ja som max bola spokona,teraz ma maly dva rocky a ten som uz predala a teraz mame uno,tiez som max spokojna....ja som mala ballerinu cierno ielu,vzor kvet...vobec sa nespinil....fakt bol super..lahky,hojdaci,v snehu a v terene pohoda

babajaga
11. feb 2013

@hexina 🙂

bebe2013
11. feb 2013

@hexina nie uplne na rovno, ale takmer. Nie je to taka ta korytkova sedacka, kde je dieta stale v jednej polohe.

hanicka45
11. feb 2013

@hexpodla mna staci aj pouzity ,naco zbytocne drahy aj tak ho dlho nevyuzijes ...vlastna skusenost

nice202
11. feb 2013

@hruska82 fakt pekny kocik

hruska82
11. feb 2013

@nice202 Dakujeme 🙂

petrisorka
11. feb 2013

@hruska82 mozes napisat aky je to kocik? Ako sa vola? Dakujem

hruska82
11. feb 2013
zivika
11. feb 2013

@hruska82 a to ty mas kolko kocikov?nejako vela ich je na tej fotke 😀 ale je pekny 🙂

hruska82
11. feb 2013

@zivika Mam ich 5 😀 ale nie, srandujem! To som fotila u distributorky pre manzela 😝 On kupu kocika nechal na mna, tak som isla s mamkou, aby mi poradila, keby bolo treba. Este ho nemame doma, az koncom mesiaca 🙂

erika789
11. feb 2013

co tak Bexa B3 ja som s nim nad mieru spokojna je to trojkolka ale robi sa aj stvorkolka velke nafukvacie koliecka vanicka sa da nakliknut v smere aj v protismere a vanicka je dost velka.Mali sa mi narodil v juli do teraz ho mam v hlbokej vanicke vo fusaku a to ma mali uz 73cm v pohode sa tam zmesti. Zmestis aj do mensieho vytahu je lahky so auta zlozis v pohode aj sama. Cena cca 320 -350 €

hexina
autor
11. feb 2013

@hruska82 a je to trojkombinacia? je peknucky 🙂

hexina
autor
11. feb 2013

@hruska82 aha jasne, ze je ked pises o sportovej casti :D skusim popzerat

hexina
autor
11. feb 2013

@erika789 rozmyslala som aj nad bexou..a da sa polohovat v sportovej casti aj do uplneho lahu?

erika789
11. feb 2013

@hexina da sa dat do uplneho lahu je velka maleho v nej zatial nemam kedze predsa este je zima vo vanicke je mu teplejsie

hruska82
11. feb 2013

@hexina Je veru 😉

tinka9000
11. feb 2013

Ja mám Bexu. Stál okolo 300 eur, sp´ňa všetko čo píšeš. Má priestrannú veľkú vaňu - polohovateľnú, veľký šporťák - - polohovateľný až do ľahu, otočné všetko oboma smermi, vajíčko, veľké predné aj zadné terénne kolesá, ktoré sa dajú zaaretovať, máme tiež malý kufor a výťah a zmestíme sa - vo výťahu len sklopím rúčku, je najľahší na trhu a jedným klikom sa skladá a rozkladá. Takže maximálna spokojnosť. Majú veľký výber krásnych farieb.

tinka9000
11. feb 2013

Ja mám malú v šporťáku od 4. mesiaca, vo vani byť veľmi nehcela, je tam nánožník a takisto strieška - zima jej nemá byť prečo. Ja mám májové bábätko. A je to trojkombinácia za tú cenu 320 eur. Podľa mňa super dostupná cena na to, že je to nový kočík a máš tam 2 roky záruku. A nový potom určite lepšie predáš ak budeš chcieť.

hexina
autor
11. feb 2013

@tinka9000 aha super 🙂 dost sa priklanam k tej bexe..ktoru presne mas? BEXA b4 or b3?

hexina
autor
11. feb 2013

@hexina a je dost stabilny? "nerozhejgal" sa ti skoro? 🙂

tinka9000
11. feb 2013

@hexina ja mám B4, štvorkolku, tú žltočiernu, a fakt po týchto našich cestách rozbitých a snehu je to ako taký traktor.-) super sa s ňou chodí a manipuluje.

tinka9000
11. feb 2013

@hexina no keby si ma videla ako s tým kočíkom občas chodím, keď sa napr. ponáhľam, tak krížom krážom cez krkaháje🙂 a zatiaľ fakt vydržal super a vôbec sa nerozhegal. Ešte jednu výhodu má - super péruje, teda dá sa v ňom bábo hojdať.

hexina
autor
12. feb 2013

@tinka9000 dakujem za infosky..a nahodou vanicka sa neda nejak tak pouzivat namiesto vajicka, ze? viem, ze niektore kociare maju take nieco ze sa da cez nejake popruhy nosit babatko len vo vanicke aby si nemusela ho prehadzovat z vajicka do vanicky ...tusim concord fusion to tak ma

kiakocikovsvet
12. feb 2013

@hexina iba autovaničky majú tento systém ale sú to veľmi malé vaničky, takže dieťa sa v nej ani neotočí